Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuckold, Interracial Cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος tolisd, στις 2 Ιουλίου 2011.

  1. miker

    miker Regular Member

    η αλυσιδα ειναι ολα τα λεφτα!!!
     
  2. gentle_breeze

    gentle_breeze Regular Member

    ωραια η HOTWIFE πραγματικά ! Τυχερός ο Αυστριακός
     
  3. Garfield

    Garfield Regular Member

    Υπέροχη η αλυσίδα που φοράει στο όμορφο πόδι της η γυναίκα σου.
    Ελπίζω τελικά να μην κάνει πίσω και να καταφέρεις να την δεις να κάνει σεξ με τον άλλον άνδρα που περιγράφεις.
     
  4. minoas69

    minoas69 New Member

    Να σου πω την αληθεια κι εγω το ελπιζω. Βεβαια μου ειπε οτι αν τελικα καποια στιγμη προχωρησει δεν θελει να ειμαι εκει!!!
     
  5. Garfield

    Garfield Regular Member

    Οχι, καλόν θα είναι να είσαι εκεί. Δεν είναι σωστό να την αφήνεις μόνη της με έναν άγνωστο που γνωρίσατε μέσω internet. Συμβαίνουν πολλά στις μέρες μας και δεν είναι να έχεις εμπιστοσύνη. Εγώ, όσες φορές έχει συναντηθεί η γυναίκα μου για σεξ με κάποιον άνδρα που γνωρίσαμε μέσω internet, είμαι πάντα παρών. Δεν την αφήνω ποτέ μόνη της. Ούτε και εκείνη θα ήθελε ποτέ να πάει μόνη της να συναντήσει κάποιον άγνωστο. Πάντα με θέλει κι εμένα μαζί της.
     
  6. minoas69

    minoas69 New Member

    Ονειρο ή εφιαλτης?
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  7. Εφιάλτης...Εδώ δεν έχει να κάνει με fetish, παύει να είναι μία perv κατάσταση, γίνεται κάτι άλλο από κερατολαγνεία και πάει σε άλλα κομμάτια του bdsm...
     
  8. Προφανως υπαρχουν φυλετικες προεκτασεις...
     
  9. Νομίζω πως οι δημιουργοί των φωτογραφιών είχαν ακριβώς αυτό στόχο, αλλά εγώ στέκομαι στο αποτέλεσμα...Εκεί θεωρώ πως πάμε σε ακραίο ψυχολογικό εξευτελισμό, ευνουχισμό κλπ και εντάσσεται σε άλλα επίπεδα bdsm...Νομίζω πως ξεπερνάει to πρόστυχο της θεμaτολογίας του cuckold..
     
  10. CplGalore

    CplGalore Real Pic 1

  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor