Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuckold, Interracial Cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος tolisd, στις 2 Ιουλίου 2011.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

  2. Garfield

    Garfield Regular Member

     


     


     


     


     


     


     


     
     
    Last edited: 29 Ιουλίου 2017
  3. Garfield

    Garfield Regular Member

     


     
     
    Last edited: 29 Ιουλίου 2017
  4. miker

    miker Regular Member

    Εχει γινει πολυ τις μοδας ή εγω το νομιζω? Το cuckolding εννοω! Γεμισαμε με κουκους ρε παιδι μου. Το εχει παρει χαμπαρι και τσοντοβιομηχανια και δεν προλαβαινουμε!
     
  5. Feelingfaster

    Feelingfaster New Member

    καποιος που να θελει να μοιραστει την κυρια του ?
     
  6. Garfield

    Garfield Regular Member

    Χαίρομαι λοιπόν που δεν είμαι μόνος μου.
    Μα αν ξεπεράσουμε κοινωνικά στερεότυπα και ταμπού το cuckolding είναι τελείως φυσιολογικό. Δηλαδή όταν δύο άνθρωποι είναι πολλά χρόνια μαζί δεν θα ψιλοβαρεθούν το σεξ μεταξύ τους ;
    Σκέψου να τρως το ίδιο φαγητό 10 χρόνια. Όσο και να σού αρέσει δεν θα το βαρεθείς; Έτσι και στο σεξ χρειάζεται μια αλλαγή, μια ανανέωση. Τι πιο φυσιολογικό λοιπόν η γυναίκα να μην θεωρείται "κτήμα" του συζύγου της αλλά να έχει το δικαίωμα να χαρεί κι αυτή μια ποικιλία στο σεξ και όχι 10, 20 χρόνια μόνο με τον ίδιο να και τον ίδιο άνδρα.
     
  7. miker

    miker Regular Member

    Και ο αντρας?
     
  8. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ε, καλά τι ο άντρας;
    Ο άνδρας ούτως ή άλλως είναι πολύ εύκολο να ξενοπηδήσει ακόμα και επί πληρωμή. Το θέμα είναι να μπορεί και η γυναίκα.
    Εξάλλου στην περίπτωση του cuckolding όταν δηλαδή μπαίνει ένας άλλος άνδρας ανάμεσα στο ζευγάρι και διεκδικεί την σύζυγο αυτό ξυπνάει την ανταγωνιστικότητα στον σύζυγο ο οποίος προσπαθεί να "αποδειξει" στην γυναίκα του πως είναι καλύτερος εραστής από τον καινούργιο άνδρα που άρχισε τώρα να κάνει σεξ μαζί της.
    Έτσι δεν χρειάζεται ο σύζυγος να πάει με άλλη γυναίκα. Αρκεί ένας άνδρας να μπει ανάμεσα στο ζευγάρι για να ανάψουν και των δύο τα αίματα.
    Δεν είναι τυχαίο που το cuckolding είναι μόνο με άλλον άνδρα και όχι με άλλη γυναίκα.
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2017
  9. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    Εκει εσυ...να μας κ@υλωσεις μεσημεριατικα...σε αυτο θα καθομουν και εγω...