Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuckold, Interracial Cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος tolisd, στις 2 Ιουλίου 2011.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

    Πάντως νομίζω ότι εάν ο Κ απαιτήσει από την υ του να κάνει σεξ με κάποιον άλλον άνδρα, αυτή θα πρέπει να υπακούσει και να το κάνει χωρίς δισταγμό ασχέτως αν της αρέσει η όχι ο άλλος άνδρας στον οποίον την προσέφερε ο Κ.
     
  2. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Αλήθεια είναι .....
     
  3. Έτσι είναι το σωστό, πολύ υπάκουη υποτακτική, τυχερός ο Κύριός σου...
     

  4. Πολύ αναλυτική η άποψή σου και με επιχειρήματα, αλλά αυτή είναι μία όψη του νομίσματος, σαφώς η συντριπτική πλειοψηφία είναι όπως εσύ και για αυτό ο όρος cuckold σε παραπέμπει αμέσως σε sub, bi ή και homo....
    Όμως αυτό δεν πρέπει να το δεχόμαστε a priori. Και δεν μπάινει σε όλα τα ζευγάρια στην μπάντα ο σύζυγος, σε πολλά είναι ίσα ίσα ο απόλυτος πρωταγωνιστής, ο σκηνοθέτης που δίνει τις οδηγίες και ο μπουλ είναι απλά ένα μέσο, όπως ο δονητής που θα ικανοποιήσει το ζευγάρι. Κάποιες φορές η γυναίκα είναι η sub που θα υπακούσει, αλλά ίσως εκεί να μην είναι το ίδιο. Δεν ξέρω, δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά την κατάλληλη υποταχτική θα την έβαζα να το κάνει, θεωρώ ότι έτσι η γυναίκα γινεται η προσωπική σου πορνοστάρ και το βρίσκω αρκετά πρόστυχο, ε['ισης η αντίθεση χρώματος έιναι ερεθιστική, καθώς μιλάμε πάντα για διαφυλετική κερατολαγνέια..
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Το συμβολο του cuckold πάντως είναι κάπως έτσι.
    Αλλά ότι και όπως αρέσει στον καθένα μπορεί να το κάνει να το ονοματίσει και να το ευχαριστηθεί αν το θέλει. Δεν φαντάζομαι να ενοχλεί κανέναν το τι κάνει και πώς το κάνει, ο άλλος στο κρεβάτι του.

     

     

     

     

     

     
     
    Last edited: 11 Ιανουαρίου 2018
  6. Συνημμένα Αρχεία:

  7. Συνημμένα Αρχεία:

  8. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Νομίζω είχε άλλη γνώμη........