Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Garfield, στις 29 Αυγούστου 2009.

  1. Κάπου μετά τις δύο πρώτες λέξεις σε έχασα μάστορα... Τι ακριβώς να σε θέλει εσένα η κοπέλα?
    Εσυ αν έχεις κοπέλα κάθεσαι και την βλέπεις να πηδιέται μπροστά σου..
    Εκτός βεβαια αν ψάχνεις για σοβαρή σχέση με κάποια από εδώ μέσα.. !Δεν σε εννοώ ακριβώς..
     
  2. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    για σοβαρη σχεση ψαχνω ,,τι δεν καταλαβες???
     
  3.  
     
  4.  
     
  5. Πω πω.... Νταξει, το λυπηθηκα το παλικαρι.
     
  6. tikpik

    tikpik New Member

    γεια σας παιδια ηθελα να ρωτησω μπορει καποιος να μου πει το πως νιωθεις οταν σε κερατωνει? ειμαι σε αναζητηση και εγω καποια κοπελας(αν και πιστευω οτι δνε υπαρχουν πια) και θα ηθελα να μμαθω το πως νιωθει διαβασα μερικα προηγουμενα ποστ αλλα θα ηθελα να μαθω παραπανω γνωμες
     
  7. CypriotCucki

    CypriotCucki https://interracialcuckoldincyprus.blogspot.com

  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

  9. sos1908_salonika

    sos1908_salonika New Member

  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Σε πολλά διαφωνώ αλλά το παρακάτω μου έβγαλε τα μάτια:
    Αν δηλαδή η γυναίκα δεν είναι καυτή και ο ταύρος είναι ροζουλί, είναι μαϊμού Cuckolding? Το γνήσιο, το πασοκικό, το σκληροκαριόλικο είναι μόνο με μαύρο John Holms και τη Hot Lips και φέρει πιστοποιητικό γνησιότητας;

    BTW: αν τη βρίσκεις με ταπείνωση δεν είσαι απαραίτητα cuckold, είσαι όμως απαραίτητα μαζοχιστής. Cuckold μπορεί να είσαι χωρίς να νιώθεις ταπείνωση ή υποταγή ή από φόβο μη σου φύγει το κελεπούρι -που ειρήσθω εν παρόδω αν το κάνεις για αυτό το λόγο *ΔΕΝ* είναι BDSM- και να το κάνεις γιατί βασικά γουστάρεις να τη βλέπεις να γαμιέται.
     
    Last edited: 28 Οκτωβρίου 2020
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εγω γι αυτο το κανω!!

    Εχει πηδηχτει με ολο τον ντουνια και μου το λεει. Εγω για να την "πικαρω" δεν της λεω οτι εχουμε σχεση (μονο εγω το ξερω) ετσι για να μαθει!!
     
  12. Giorgos_Marina

    Giorgos_Marina New Member

    Αν και παλιό το post, μπράβο φίλε μου! Εγώ 6 μήνες την "παλεύω" και με έχει μια στο κρύο (δε μπορώ), μία στη ζέστη (τρελαίνομαι να με γαμάει κάποιος και να βλέπεις)....