Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Garfield, στις 29 Αυγούστου 2009.

  1. wildcard28

    wildcard28 New Member

    Απάντηση: Cuckold

    σε ενδιαφερει αυτη η κοπελα?
     
  2. EysWideShut

    EysWideShut Regular Member

    Απάντηση: Re: Cuckold

    απτο στομα μου το πηρες
    εκτος των οσων ειπες εμενα αυτη η ιστορια μου θυμιζει ελληνικο σαιτ πριν λιγα χρονια με ιστοριες
    αν κανω λαθος συγγνωμη αλλα απο το πρωτο post αυτο μου ηρθε στο μυαλο

    ξαναλεω σορρυ αν κανω λαθος
     
  3. OwnerSadist

    OwnerSadist Regular Member

    Απάντηση: Cuckold

    Απεχει λιγο το να δεις την γυναικα σου με αλλον,μεχρι το τι δηλωνει ο τιτλος του θεματος."cuckold" ειναι κατι διαφορετικο,και το λεω γιατι εχω παιξει πολλες φορες με ζευγαρια σε αυτο το παιχνιδι.Μεχρι που εχεις σκοπο να την φτασεις?Εισαι σιγουρος οτι θελει κατι τετοιο?Μην πιεζεις καταστασεις.
     
  4. Πρόσεχε μόνο μη δεις την γυναικα σου να το σκασει μαζι με τον κολλητό σου κ μεινεις με την μπουκαλα στο χερι για να μην πω τίποτα αλλο..ή ακόμα χειρότερα μη χαλάσεις οτι όμορφο πιστευε για σένα τόσα χρονια. Βέβαια σε αυτη την περιπτωση πετυχαινεις κ τον σκοπό σου γιατι θα την βλεπεις (η μπορει κ να μην την βλεπεις) συχνα με αλλους αντρες.
     
  5. proxtuxo_79

    proxtuxo_79 New Member

    Απάντηση: Cuckold

    και εγω προσπαθω να πεισω τη δικια μου!

    ---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

    δεν ξερω πως να την προσεγγισω την κοπελα μου για να την πεισω να γαμιθει με αλλον

    ---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:44 ----------

    οταν κανουμε παιχνιδια μεταξυ μασ ανταποκρινεται καμια φορα στα λογια. αλλες φορες ομως δεν πολυασχολειται
     
  6. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Cuckold

    Αλλο να το σκεφτεσαι αλλο να το κανεις..θελει μεγαλη προσοχη ειδικα αν ο σκλαβος την λατρευει παθολογικα..προσφατως ετυχε να διαλεξει εμενα μια φιλη, για να τιμωρησει τον σκλαβο της..το σοκ που επαθε οταν συνειδητοποιησε τι ακριβως γινεται,(του ηλθε κομματακι ξαφνικο.. ηταν δεμενος με κλειστα ματια κ mp3 στ'αυτια)τον ειχε κανει να χασει το χρωμα του, τη λαλια του, κ απο αντιδραση εκλεινε τα ματια σφιχτα.
    Το αποκορυφωμα δε' ηταν, οταν του ειπε (παιζοντας με την ψυχολογια του)..
    -τωρα μαλακα ετοιμασου.. μολις χυσω θα τον βαλω να γαμησει κ εσενα.
    Παει λιγο ακομη κ θα το χαναμε το παλληκαρι..λιποθυμησε κ ''ειδα κ επαθα'' να τον συνεφερω!
     
  7. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Cuckold

    ''ειδα κ επαθα''??

     

    @tyfeas: No offence αλλα... το έχω εικόνα στο μυαλό μου!!!
    Αγχωμένος επιβήτορας να βαράει χαστούκια και να λέει
    "Ελα ρε φιλέ, πλάκα σου κάνουμε...συνελθε, ντάξ, αμα δεν θέλεις
    δεν θα σε γαμήσει κανείς"!!!
     
  8. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Cuckold

    αστα  
    Εγω λαχανιασμενος να προσπαθω να δω τον σφυγμο του κ να μην βρισκω τπτ..να του χωνω δαγκωνιες,να τον καιω με τον αναπτηρα να δω αν το κανει αληθεια η'' ψεμματα,ποτηρια νερο στα μουτρα κ ολα τα συναφη..
    βαλε κ την αλλη που φωναζε
    -παει τον πεθαναμε στ'αληθεια..ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
    τωρα το θυμαμαι κ εγω κ γελαω αλλα εκεινη την ωρα ........
     
  9. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Cuckold

    Η γυναίκα μου μού είχε ζητήσει να κάνει σεξ με τον φίλο της τον Μιχάλη από το γυμναστήριο. Εγώ φυσικά δεν της αρνήθηκα και έτσι τον είχε φέρει στο σπίτι και έκαναν σεξ στο σαλόνι στον καναπέ. Αφού βέβαια έβαλαν και ένα σεντόνι για να μην τον λερώσουν. Κρίμα θα ήταν!  

    Εγώ δεν είχα λάβει μέρος, μόνο έβλεπα και τους φωτογράφιζα. Εχω ανεβάσει φωτογραφίες στην gallery:

    Message

    Πρέπει να ομολογήσω πάντως ότι μού αρέσει να την βλέπω να κάνει έρωτα με άλλους άνδρες.

    Περιμένω και τα δικά σας σχόλια.
     
    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2009
  10. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Cuckold

    Την αγαπας πραγματικα? Δεν ζηλευεις? Εκεινη θεωρεις οτι μετα απο κατι τετοιο σε εκτιμα και σε σεβεται? Ειναι πολυ λεπτες οι ισσοροπιες, ειναι διαφορετικο απ το να κανατε καποια στιγμη σεξ με τριτο ατομο απ το να την βαζεις να πηγαινει με αλλους, οι γυναικες συνηθως κανουν ερωτα μονο με εκεινους που νιωθουν κατι νομιζω.
     
  11. cuckold

    cuckold New Member

    Απάντηση: Cuckold

    Η γυναίκα μου είναι σύμφωνη στο ότι μόλις βρεθεί ο κατάλληλος που θα της κινήσει το ενδιαφέρον θα το κάνει μπροστά μου και θα γίνω ο απόλυτος cuckold. Το κυνηγά μάλιστα τώρα τελευταία βγαίνοντας στη εξόδους μας πολύ προκλητικά ντυμένη
     
  12. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    ειμαι κερατας αν καποια κοπελα ενδιαφερετε να γνωρισει καποιον cuckold ας μου απαντησει!!!!!