Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cunninlingus

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 8 Δεκεμβρίου 2016.

  1. brenda

    brenda FU very much

     

    ''Θα θελε να ξυπνήσει με το κεφάλι σου ανάμεσα στα πόδια της, με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που θα΄θελες κι εσύ να κάνει το ίδιο''. Πόσο αληθινή είναι η παραπάνω δήλωση?
     
    To θέμα με τον ορισμό του παραπάνω, νομίζω πως το έχει η πλειοψηφία των συμμετεχόντων στο φόρουμ.
    Η απορία μου είναι πόσο καλά τελικά το ξέρουμε? Πόσο έχουμε ''εμβαθύνει'' σε αυτό?
    Το παρόν λοιπόν φτιάχνεται όχι για να ποστάρετε άπειρες φωτό (άμα γουστάρετε κάντε το κι αυτό, it's ok), αλλά κυρίως για να δώσετε τα φώτα σας σε όσους και όσες ''δεν το'χουν''.
    Μιλώντας θεωρητικά και ημι-πρακτικά, διαπίστωσή μου είναι ότι όλοι και όλες δεν έχουν εντρυφήσει στο θέμα.
    Λίγοι και λίγες μιλάνε καλά αυτήν την σπουδαία γλώσσα.
    Κάπου επίσης έχει πάρει το αυτί μου πως οι Κ δεν το΄χουν και πολύ, ενώ οι υ εκπαιδεύονται σκληρά και ως γνωστόν 'practice makes perfect'.
    Πείτε μου κι εσείς την δική σας άποψη, αλλά κυρίως, θέλω βιωματικά tips, τι έχετε δει να μουρλαίνει τις γυναίκες στην πράξη, θα σάς πω κι εγώ κάτι από τα λίγα (χαχαχαχαχα) που ξέρω πάνω στο θέμα.
    Σύνδεση με femdom είναι εφικτή, αλλά όχι ευκταία.
    Φιλιά στη μούρη (ή και κάπου αλλού)...
     
     
  2. el pastigio

    el pastigio Bis vivit qui bene vivit

    Καλημέρα κατ αρχήν ... Θα ξεκινήσω από αυτό που έγραψες ότι δηλ τα Κ άτομα δεν το συνηθίζουν και το επιβάλουν στα υ... Μεγάλη αλήθεια και κατά την προσωπική μου γνώμη μέγα λάθος των Κ. Το cunninlingus δεν σε κάνει λιγότερο αφέντη η λιγότερο Κ .Προσωπικά μ αρέσει πολύ να ξυπνώ με το κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια της ομοίως δεν να την καλημερίζω έχοντας το κεφάλι της ανάμεσα στα δικά μου πόδια....Εξάλλου γιατί να στερήσουμε από τον εαυτό μας τις μικρές αυτές ηδονές..
    ΥΓ Καλό θα είναι όλοι οι αυστηροί Κ μάστερ και αφεντάδες να ξεπεζέψουμε από τα άσπρα άλογα που πετούν στα σύννεφα γιατί ακρίβαιναν και τα καύσιμα... 
    και πάλι την καλημέρα μου.
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά αν δεν νιώθετε άβολα να εκτεθείτε, πολύ θα ήθελα να μάς δώσετε και μία πιο ''πρακτική'' προσέγγιση του τι σάς αρέσει και τι της/τους αρέσει, για να κατανοήσουμε λίγο καλύτερα την αποτελεσματικότητα της πράξης. Πως αντιδρά? Τι σάς αρέσει σ΄αυτό? Τι απόλαυση αντλείτε εσείς από την όλη διαδικασία? Δεν είναι ηδονοβλεπτική η διάθεσή μου, έχω πραγματικά δίψα για μάθηση. Σάς ευχαριστώ όπως και να΄χει. 
     
  4. el pastigio

    el pastigio Bis vivit qui bene vivit

    Καλή μου Μπρέντα κάποια πράγματα όσο μεγάλη δίψα και να έχεις δεν σπουδάζονται, βγαίνουν μέσα από την ψυχή μας .Μιλώντας πάντοτε για το άτομο μου θα έλεγα ότι η μαγεία βρίσκεται στην αίσθηση της αφής,εξαιρετικά ερωτικό να ακουμπούν τα μάγουλα μου στο εσωτερικό μέρος του μηρού της εκάστοτε παρτενέρ μου.Εξ ίσου υπέροχο είναι να νιώθεις τις συσπάσεις από την ηδονή του κορμιού.Εδώ θέλω να πω για το υπέροχο άρωμα της ηδονής των χυμών που πλημμυρίζει το χώρο.Και τελειώνω με το μεθύσι των χυμών και των γεύσεων.....
    Όπως και να έχει αυτά όλα είναι προσωπικές εκτιμήσεις και γούστα που διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο.. 
     
    Last edited: 8 Δεκεμβρίου 2016
  5. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Θεωρώντας ότι σε κάθε ερωτική πράξη , πληρότητα είναι η ικανοποίηση όων των αισθήσεων....
    Η όσφρηση με τη ν ιδιαίτερα σε κάθε κορμι μυρωδιά ,
    Η γεύση, η οποία ικανοποιείται (προσωπική μου άποψη)σε ύψιστο βαθμό.
    Από κει και πέρα η όλη διαδικασία ότανξεκινάει απο το ύψος των μηρών και χωρίς βιασύνη , αργά αργά προχωράει και φτάνει εκεί όπου η γλώσσα σαν έν α πολύ ευαίσθητο όργανο αρχίζει να νιώθει την αύξηση της ηδονής με την αύξηση των υγρών, να αισθάνεται τις συσπασεις έντονα και αυξανόμενες και νιώθει τη λαχτάρα να μεγαλώνει ολοένα και πιο πολύ . Όταν νιώθω τους μηρούς να σφίγγουν το κεφάλι μου ώστε ναμείνει όσο πιο πολύ , τότε για μένα είναι η υπέρτατη ηδονή. Όταν με πάθος και "απελπισμένα κρατάει το κεφάλι μου εκεί είναι για μένα η υπέρτατη ηδονη. Και όλη αυτή τη νιώθω στο στόμα . Αυτό είναι για μένα το πιο υπέροχο συναίσθημα.
     
  6. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Κάτι που δεν πρόλαβα να πω. Η στιγμή που φτάνει σε σημείο να ικετεύει να μπεις μέσα της είναι το απόγειο .
     
  7. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Εχεις αναρωτηθει οτι μπορει να το κανει γιατι δε της αρεσει να συνεχισεις το συγκεκριμενο ή δε τηςαρεσει και καθολου;εγω ως καχυποπτη θα το σκεφτομουν
     
  8. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Πιστεύω ότι ένας που ξέρει στοιχειωδώς τη λειτουργία μιας γυναίκας το αντιλαμβάνεται .....
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μη πεις
     
  10. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    μιλάμε για τον "κανόνα" η για την "εξαίρεση";
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ποιος ειναι ο κανονας και ποια η εξαιρεση;ετσι για να βεβαιωθω τι πρεπει ν απαντησω
     
  12. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    μέχρι σήμερα είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ (όσες φορές το έκανα), αύριο, ποιος ξέρει; Μη ξεχνάς ότι αυτό γίνεται όταν υπάρχει "πρόσφορο έδαφος"