Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cunninlingus

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 8 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    ...σα γουρούνι στο αυλάκι....

     
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Μα πόσο ωραίο πράγμα η εμπέδωση, αγαπητέ @Brainman  
     
  3. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    ωραίο νήμα άνοιξες @brenda !

    προσωπική θέση..., αφουγκράζεσαι την άλλη, παρακολουθείς τις αντιδράσεις της και όταν φτάνεις στο σημείο με τον συγκεκριμένο τρόπο που το κάνεις η παρτενερ σου αρχίζει να "σολάρει" τότε πέτυχες στόχο, δίνεις πόνο μέχρι να γευτείς τις ηδονές της. Καλό είναι και τα χεράκια να μην κάθονται, ας κάνουν και αυτά ότι μπορούν, πάνω, κάτω, μπρος, πίσω, βοηθάνε, μέχρι να έρθει και η ολοκλήρωση  

    υ.γ. οι Κ δεν το έχουν? -ασχολίαστο...
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Άμα δεν το έχουν οι Κ, κακό τού κεφαλιού τους, αυτοί χάνουν!

    Νομίζω όμως ότι δύο είναι τα κλειδιά τής ιστορίας.
    Α. Το να γουστάρεις πραγματικά να προσφέρεις ηδονή και να ανατροφοδοτείσαι με τις αντιδράσεις, να ερευνάς, να αυτοσχεδιάζεις, να θέλεις να ικανοποιήσεις. Αν δεν ξέρεις, να μάθεις να αφουγκράζεσαι την καύλα και τις διαβαθμίσεις της. Υπάρχουν πολλοί ταλαντούχοι αυτοδίδακτοι.
    και
    Β. Να μην το κάνεις ως παροχή και ποτέ όταν δεν είσαι σε mood. Ότι δηλαδή ισχύει με την πεολειχ(ξ)ία. Όταν είναι fake, είναι πολύ κακό, πιστέψτε με και δυνητικά μπορεί να χαλάσει όλο το κλίμα τής συνεύρεσης.

    Κατά τα λοιπά, πολύ χαίρομαι που σού αρέσει το νηματάκι μου! 
     
  5. gazza

    gazza Regular Member

    Απο προσωπικη εμπειρια... 
    Σε συνδυασμο με rimming or assfingering οσο ασχολεισαι εκει το αποτελεσμα γινεται πολυ καλυτερο....  
     
  6.  
     
         
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Έχω ενστάσεις, αλλά επιφυλάσσομαι να τις εκθέσω κάποια άλλη στιγμή.

    Εν κεφαλαίοις ειπείν, άλλο το΄να, @gazza μου, άλλο τ΄άλλο, είναι δύο διαφορετικές ερωτογόνες ζώνες, συνδυάζονται δυνητικά, αλλά δεν είναι ταυτόσημες. 
     
  8.  
     
  9.  
  10. ΟΥΑΟΥ! μη με ρωταs τι μου αρεσει πιο πολυ μη με ρωταs πιο πολυ τι με τρελαινει μη με ρωταs που θα μου δωσειs το ΦΙΛΙ σε ενα σημειο το αγγιγμα σου με.... πεθαινει!.... 
     
  11. Raed

    Raed Dazed

    τωρα και σε app!  

     
  12. KinkyReaper

    KinkyReaper New Member

    Το πιο ωραίο ξύπνημα...69!