Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cunninlingus

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 8 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Firstime

    Firstime New Member

    Θα συμφωνησ
    θα συμφωνησω μαζι σου ....ναι ειναι μια υπεροχη εμπειρια εφοσον ο αλλος ακουει και εχει πρωτιστως στο μυαλο του την δικη σου ευχαριστηση...
    Αν το κανει μονο για να φτιαχνεται εκεινος..τοτε θα το κανει παντα με εναν τροπο...ομως ολα τα μηλα δεν ειναι ιδια και ολλες οι γυναικες επισης....
    Κατι που τρελενει μια γυναικα ,αλλη μπορει να την ποναει...να το βρισκει λιγο ή πολυ.
    Ειναι κατι που θελει ψαξιμο απο την μερια του k . αλλωστε σκοπος ειναι η απολαυση και των δυο.
    Εγω παντως δεν αφηνα τον συνροφο μου να το κανει για πολυ καιρο...δεν ακουγε ποτε...οποτε...!!!!
     
  2. Firstime

    Firstime New Member

    Light touch...ναι συμφωνω....καθε μια βεβαια διαφορετικη.....εγω π.χ θελω να εχω και δαχτυλα αυτα δυνατα απο ενα σημειο και μετα.....και επισης να ασχολειται με το πισω μερος αρκετα...
    Βεβαια η τεχνικη του καθε αντρα διαφερει....η προσαρμογη σε αυτο που η εκκαστωτε συντροφος ζηταει...ειναι αυτο που κανει τη διαφορα....
    Το ιδιο ισχυει βεβαια και για εμας...για να μην βγαζουμε την ουρα μας απεξω...
    Εμενα μου αρεσει να το κανω αυτο πολυ σε εναν αντρα..μαρεσει να το κανω αγρια συνηθως......αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να προσαρμοστω σε διαφορετικες συνθηκες....ειπαμε σκοπος της συγκεκριμενης δραστηριοτητας ειναι ο αισθησιασμος του αλλου....
    Οποτε χρειαστηκε να κανω μια τετοια προσαρμογη.....δεν με πειραξε καθολου...απεναντιας...το ευχαριστηθηκα...πολυ....βλεποντας την ευχαριστηση του αλλου.
     
  3. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Tip διαδοχικών κινήσεων:

    1) Δεμένα τα χέρια της ..
    2) Βρίσκουμε ένα καλό ρυθμό: στο πάνω-κάτω, πέρα-δώθε, μέσα-έξω κλπ .. (το καταλαβαίνουμε από τις αντιδράσεις του σώματος και την αναπνοή)
    3) Βγάζουμε ένα παγάκι από το ποτό μας που είναι δίπλα και το ακουμπάμε στην κλειτορίδα ..  
    4) Τα υπόλοιπα γίνονται από μόνα τους ...  

    Αυτό.

    MindFeeder
     
    Last edited: 10 Δεκεμβρίου 2016
  4. Dasein

    Dasein Regular Member

    Το έχω κάνει σε άλλη και μου το έχουν κανει- και γυναίκα και αντρας. Ωραίο το αίσθημα και το μυστικό πάντα ιδιο- να εστιάζεις στην άλλη, στις αντιδράσεις της, να την "ακους" με την κάθε σπιθαμή του δέρματος και της ύπαρξης σου.  
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Γιατί καλή μου ''από την μεριά του k''? Το θέμα δεν αφορά μόνο κυριαρχικούς άνδρες, είναι πολύ πιο ανοιχτό. 
    Μετά βέβαια λες σύντροφο, οπότε λογικά, το χουμε, το χουμε... 
     
  6. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    ... δηλαδή τι ακολουθεί μετά που γίνεται από μόνο του; Δώσε καμιά λεπτομέρεια καλέ! Εκτός και αν το cunninlingus τελικώς σταματάει στην κλειτορίδα παγωτό!

    Δε μου έχουν κάνει την κλειτορίδα κασάτη ομολογώ και δεν ξέρω αν θα μου άρεσε ΑΛΛΑ οφείλω να πω οτι η αίσθηση της ζεστής γλώσσας ειναι πάρα πολύ ωραία (για τα δικα μου γούστα πάντα), οποτε πιστεύω οτι αν δεν την ξεπαγιάσεις τόσο ώστε να πάψει να αισθάνεται καλό θα ειναι και αυτό που περιγράφεις, αλλά σαν μέρος του παιχνιδιού... όχι για να τελειώσει η άλλη με το παγάκι ε;
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Πες στο δικό σου να ακολουθήσει τα βήματα .. (μόνο να μην παραλείψει να δέσει καλά τα χέρια .. ίσως και τα πόδια, μην του έρθει καμιά κλωτσιά στο κεφάλι)..  
     
  8. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Θα μείνει ο @Platonistis (που'χει εξαρχής ζητήσει λεπτομέρειες τεχνικές-περιγραφές) και γω με την απορία!

    Δε μου λύνεις την απορία περί sorbet κλειτορίδας.  
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Καλέ η κοπέλα δεμένα τα χει τα χεράκια μόνιμα, δεν βλέπετε άβαταρ? 
    Δεν ξέρω αν συμφωνώ με το μάνιουαλ σας, εμένα τα παγάκια με ξενερώνουν τα μάλα, η βότκα ήταν πολύ πιο ενδιαφέρουσα και γευστικός συνδυασμός γαμάτος. Επίσης ενδιαφέρον είχε η χλιαρή σοκολάτα, τα μαλακά φρούτα το καλοκαίρι που ήταν απλά δροσερά, όπως το αχλάδι και το μάνγκο κι αν θέλετε να δώσετε μία νότα δροσιάς, παίξτε με μανταρίνι, που είναι και λίγο όξινο, αρκεί να μην μείνει πολύ.
    Θυμάμαι όταν έπαιρνα αντιβίωση έβαζα γιαούρτι στο αιδοίο και ένας πολυαγαπημένος μου εραστής λάτρευε να μου το αφαιρεί παίζοντας.
    Γενικά, το παιχνίδι με διάφορα υλικά, βρώσιμα, πόσιμα ή μη, έχει ενδιαφέρον... 
     
  10. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Συμφωνώ και γω απόλυτα με τα παγάκια κλπ. Με χαλάνε τα τόσο παγωμένα.

    Φρούτα;! Ωραία ιδέα... Αρκεί να μη βάλει μανγκο... Ειναι το αγαπημένο μου φρούτο, θα έκανα τα πάντα για ένα μάνγκο... θα καταλήξουμε να μαλώνουμε για το ποιος θα το δαγκώσει   Αχαχαχα...

    Βότκα;! Επίσης ωραία ιδέα!!
    Να ρωτήσω όμως, πρακτικά το φαντάζομαι οτι έχει και ένα ποτήρι με βότκα/άλλο ποτό και στην ουσία πίνει, κρατάει μία γουλιά μέσα στο στόμα του και μετά σε "φιλά/γλύφει" στην κλειτορίδα;; Ή πώς αλλιώς;?

    ...........χαχαχαχαχα "άλλο ποτό"... ε ρε και να μου έρθει ο άλλος με καμιά σπιτική βυσινάδα να γελάσει και το παρδαλό κατσίκι, να κολλάμε, να γίνει χαμός!        
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Εναποθέτει γουλίτσες στην περιοχή, κρατώντας τες στο στόμα. Το ελαφρύ κάψιμο είναι διεγερτικό, τρέχει λίγο από την κλειτορίδα μέχρι κάτω, το γλείφει -καύλα επιμήκης- και προσπαθεί μέχρι και μικρές γουλιές να βάλει μέσα στον κόλπο. Ρουφάει συνεπακόλουθα. Να, κάπως έτσι θυμάμαι ένα από τα πολλά απολαυστικά παιχνίδια! Γίνεται και με λικέρ, κατά προτίμηση σπιτικό, κολλάει βέβαια το σύμπαν, αλλά μια πετσετούλα αρκεί. Η λεκάνη είναι ανασηκωμένη και η κλειτορίδα προτεταμένη, σε ιδανική θέση για μαλακές πιέσεις, ή ανεπαίσθητα περάσματα τής γλώσσας, ευαισθητοποιημένη στο φουλ από το αλκοόλ. Άτιμα παιδιά, μου φέρατε ωραίες μνήμες στο μυαλό. Καιρός να τα ξανακάνω. Μεγάλες στιγμές! 
     
  12. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Μ αρέσει πολύ η ιδέα με το παιχνίδι με φαγητά και ποτά.
    Αλλά κάπου είχα διαβάσει πως πρέπει να προσέχεις τι βάζεις εκεί για λόγους υγειηνής της κοπέλας.