Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Daddy-daughter role play

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kathavra, στις 22 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. κυρίως οι Κ.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Σκληρές διαπραγματεύσεις μπορεί να οδηγήσουν σε ισοδύναμα μέτρα... 
     
  3. noC

    noC she is a teleiophile.

    Αν και δεν με ελκυει τοσο το DD/lg ετυχε να διαβασω το προσωπικο blog ενος Daddy. Παραδοξως, βρηκα αρκετα ενδιαφεροντα σημεια. Θυμαμαι μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση το γεγονος οτι καθως περιεγραφε διαφορους τροπους με του οποιους τιμωρει καθε φορα το κοριτσακι του, τονιζε ποσο τον δυσαρεστει αυτο . Συγκεκριμενα, δεν του αρεσε να τη βλεπει να κλαιει απο ντροπη. Μαλιστα ο ιδιος εδειχνε να δινει περισσοτερη σημασια στη συζητηση γυρω απο αυτο που θεωρουσε λαθος. Αν τα λογια δεν ηταν πλεον αρκετα δοκιμαζε ,οπως σημειωνε, τους γνωστους σε ολους μας τροπους τιμωριας :
    • Δεν θα ξανα (...) χ200 (τυχαιο νουμερο) στο τετραδιο που υπαρχει καθαρα γι αυτο το σκοπο.
    • αγγαρειες, βαρετες ασχολειες.
    • πισω στο γιο-γιο.
    • περιορισμος εξοδων - π.χ καθε σαββατο μεχρι τις 11.
    Κατι που μου αρεσε. (σε αυτη δε γνωριζω κατα ποσο   ). Καθως ετρωγε ξυλιες στον κωλο ελεγε την προπαιδεια απο την αρχη. Οταν εφτασε λοιπον στο 7 αρχισε να δυσκολευεται και να κανει λαθη,γεγονος που θα εκανε την τιμωρια της πιο σκληρη.

    Ωστοσο, καθε DD,MD/lg,lb relationship ειναι διαφορετικη. Ο/Η καθε DD,MD θα εφαρμοσει την καταλληλη τιμωρια αναλογα με τις προτιμησεις του καθενος.
    Αν εγω δε συνηθιζω να ζωγραφιζω λ.χ και μου το απαγορευσει δε θα μου κοστισει και πολυ.

    [η χρηση του α' ενικου -για καθαρα παραστατικους λογους]
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Θα έκανα φόνο!
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ... τιμωρία!    
     
  6. οκ ημουν σιγουρος ......χοχοχο μην αποκαλυπτης τα αδυνατα σημεια σου....   
     
  7. σωστη.....!!!! και μονο αυτο ειναι αξιο τιμωριας.....
     
  8. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Τιμωρίες υπάρχουν πολλες απλά θα ήθελα να συμβουλεψω τους daddy να μην χρησιμοποιούν ως τιμωρία την αδιαφορία καθώς τα κοριτσακια είμαστε πολύ ευαισθητα συναισθηματικα. Και επειδή μερικές από εμας προερχομαστε απο περιβάλλον που υπηρξε πολύ αδιαφορία μας κάνει πολύ κακο στην ψυχολογία μας οταν αυτός που αγαπαμε μας τιμωρει με αυτό που μας πληγώνει πιο πολύ
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μια καλή σφαλιάρα?
     
  10. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Πιστεύω είναι μια χαρά τιμωρία
     
  11. Dux

    Dux Regular Member

     

    Αυτό είναι! Και bb και puppy!    
     
  12. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Τι γλυκουυυλι