Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Daddy-daughter role play

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kathavra, στις 22 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Αγαπητέ φίλε cad μου έλειψες. Δεν είχα με ποιον να τσακώνομαι τόσον καιρό. Χαίρομαι που είσαι καλά και δεν έχεις χάσει καθόλου την μαχητικότητά σου.
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    To ενδεχόμενο μιας κρίσης πανικού δεν σε απασχολεί; Μιας αδήλωτης μέχρι τότε κλειστοφοβίας;
    Κάποιες πράξεις ενδέχεται να έχουν αστάθμητες συνέπειες, που παίρνουν πολύ περισσότερο από "μια ζεστή σοκολάτα κι ένα όμορφο πρωινό" για να φτιάξουν.
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

    Φυσικά και με απασχολούν τα όσα έγραψες και ακόμη περισσότερα. Με δεδομένο όμως πως γνωρίζω την ψυχολογία, τον χαρακτήρα και τις επιδόσεις της συντρόφου μου, θα κρίνω αν θα γίνει το οτιδήποτε ή όχι. Παρεμπιπτόντως, αστάθμητες συνέπειες μπορεί να έχει η οποιαδήποτε πρακτική τιμωρίας. Προφανώς και ζυγίζουμε τις περιστάσεις, γνωρίζουμε τον εαυτό μας και το "θύμα" και πράττουμε αναλόγως.
     
  4. Στέρηση κινητού μία εβδομάδα, έξτρα ασκήσεις στα μαθηματικά, απαγόρευση τηλεόρασης, 10 η ώρα για ύπνο...
     
  5. Dux

    Dux Regular Member

    Όλα φαντάζουν ιδανικά, ειδικά όταν μιλάμε για σχέση Daddy/little. Μπήκες στην ψυχή του ρόλου.  
    Ειδικά τα μαθηματικά δυσκολεύουν τα μικρούλια. Πρέπει να της μάθεις πόσο κάνει 1+1+1*0+1, όπως και να γράφει σωστά...
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το λεγόμενο "βιωματικό γουοναμπί" .
     
  7. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Συμφωνω....Και οχι μονο 100
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Διασαφηνίστηκε επαρκώς. Εφόσον όμως το νήμα πραγματεύεται γενικά αυτό το είδος σχέσης, δεν θα θεωρούσα περιττή στο πρώτο ποστ μια αναφορά στην προσωπική περίπτωση ("κλείδωμα της μικρής μου", παράδειγμα), ώστε να αποφευχθούν άστοχες εμπνεύσεις.
     
  9. Dux

    Dux Regular Member

    Ω, το θεώρησα δεδομένο. Δε συνηθίζω να προτείνω καταστάσεις που δε δοκιμάζω ο ίδιος. Αλλά και αυτό να γινόταν, πιστεύω-καλώς ή κακώς- πως απευθύνομαι σε εχέφρονες ενήλικες και πως αν γράψω πως "μου αρέσει να κλείνω το στόμα και τη μύτη της με την παλάμη μου ενώ τη φιλάω στο μέτωπο", δε θα χρειαστεί να μου έρθει απάντηση "πρόσεξε μην την πνίξεις και πεθάνει"...
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Θυμάμαι λοιπόν, μια φορά κι ένα καιρό, που πεντηκοντούτης και βάλε πανωχεράς στέλνει την "καλή" του, τζαστ λάικ δατ, σε οίκο ανοχής να ζητήσει να αναλάβει τον ρόλο της εκδιδόμενης για έναν μόνο πελάτη...
    Επακολούθησαν σκηνές απείρου κάλους...
    Τι να λέμε τώρα...!
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Γνωρίζοντας πώς η συγκεκριμένη υ έχει ψυχολογία little girl είναι ευθραυστη και της αρέσει να της φέρονται σαν κούκλα η
    καλύτερη τιμωρία για αυτή την
    περίπτωση είναι να της φερθείς αντίθετα απο αυτό που έχει μάθει, δηλαδή σαν μια ενήλικη γυναίκα και όχι σαν σκληροπυρηνικη σκλαβα γτ έτσι το μόνο που θα καταφέρεις είναι να τρομάξει και να λακίσει !!
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Πολύ καλό