Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Daddy-daughter role play

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kathavra, στις 22 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Το ενδεχόμενο μιας φωτιάς στο υπόγειο μέσα στη νύχτα και εσείς να το καταλάβετε αφού γίνουν όλα στάχτη;

    Κάτι δεν μου κολλάει στο σενάριο.

    Πλέον ούτε τις εισόδους πολυκατοικίας δεν κλειδώνουν για τέτοιες περιπτώσεις όπως πυρκαγιάς, σεισμού κτλ
     
  2. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    προτιμω αυτο με τα Μαθηματικα
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

    Ακραία περίπτωση σε ακραίο σενάριο. Δεκτό κατά τα άλλα. Αν συμφωνήσουμε όμως σε αυτόν τον τρόπο σκέψης κινδυνεύουμε να γίνουμε λιγάκι χοντρόπετσοι και να φοβόμαστε να ζήσουμε. Θα μπορούσα να φέρω δεκάδες παραδείγματα ατυχιών, όχι μόνο σε τιμωρίες αλλά σε απλά φετίχ.
     
    Last edited: 6 Σεπτεμβρίου 2017
  4. Dux

    Dux Regular Member

    Θα είσαι της θετικής.
    Περί ορέξεως.  
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μπερδεύεσαι. Δεν μιλάω για μια ατυχία, ατύχημα είναι να περπατάς στο δρόμο και να σου έρθει μία γλάστρα στο κεφάλι. Αναφέρομαι σε μια πυρκαγιά που μπορεί να ξεσπάσει από κάποιο βραχυκύκλωμα στον λέβητα ή σε ηλεκτρολογικο πίνακα με κάποιον κλειδωμένο που όσο και να φωνάξει (προφανώς) δεν θα τον ακούσει κανείς. Δεν υπάρχει τρόπος διαφυγής.

    Κατά τα λοιπά δεν έχω την απαίτηση να συμφωνήσω με τους συνομιλητές μου, παρά μόνο να καταλάβω τον τρόπο σκέψης τους και γιατί όχι να αναθεωρήσω απόψεις μου.

    Δεν φοβάμαι να ζήσω, αλλά να πάρω κάποιον στο λαιμό μου παίζοντας είναι βαρύ για εμένα.
     
  6. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    ειμαι. και ειμαι δυσαριθμικη... φαντασου
     
  7. Bess

    Bess .....

    Θα την άφηνε εκεί χωρίς να την προσέχει;;
    Το ρωτάω γιατί φαντάζομαι ότι κάπως θα την παρατηρεί και θα έχει τον έλεγχο συνέχεια.. Άσχετα αν το ξέρει η κοπέλα η όχι...

     
  8. Dux

    Dux Regular Member

    Βλέπω γενικώς ότι η ιδέα που επεξεργάζομαι σήκωσε αρκετή συζήτηση. Λοιπόν, για να την κλείσουμε κάπως, σε διαβεβαιώ πως κίνδυνος πυρκαγιάς δεν υπάρχει. Η αποθηκούλα είναι τέσσερις τοίχοι και έπιπλα. Ελπίζω να μη σκεφτείς τώρα πως μπορεί να της μπει κάποια ακίδα στο δάχτυλο και να πονάει. Επίσης, η λέξη "προφανώς" που μπήκε σε παρένθεση, δεν ισχύει. Μια χαρά θα ακουστεί αν φωνάξει. Το όλο νόημα νιώθω να έχει ξεφύγει όμως. Θα έπρεπε να θεωρούνται δεδομένες οι ασφαλιστικές δικλείδες- μάλιστα η επεξεργασία αυτών ίσως και να επηρεάζει το όλο εγχείρημα- και θα ήταν ίσως προτιμότερο να συζητηθεί η αγωνία που νιώθει ο θύτης σε μια τιμωρία. Αυτό ήταν που προσπάθησα να αναδείξω.
     
  9. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Η τριχα εγινε τριχια ... κλασσικα.
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εαν έλεγες από την αρχή πως οι ασφαλιστικές δικλείδες θεωρούνται δεδομένες, γιατί μόνο αυτό δεν είδα γραμμένο αλλά κάτι περί ακραίων σεναρίων, για εμάς τους χοντροπετσους θα έληγε η συζήτηση προ πολλού.

    Κλασικά...

    Αλλά εγώ να σου πω την αμαρτία μου, ξέρεις ποιος είναι ο μεγαλύτερος μου φόβος; Μην της σπάσει κανένα νύχι και δεν έχει λιμα.

    Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου.
     
  11. Dux

    Dux Regular Member

    Κατάλαβα. Από εδώ και στο εξής οι ασφαλιστικές δικλείδες δε θα θεωρούνται δεδομένες αλλά θα γράφω περί πυρασφάλειας, δοκιμασμένων αντοχών (με παραδείγματα), ασφάλεια ζωής, οδική βοήθεια κλπ, και θα τονίζω τη συναίνεση που δεν ισχύει αν δεν το γράψω.
    Ευχαριστώ για την ανάγνωση.
     
  12. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    μην ορκιζεσαι μονο.

    εχω κλειδωθει εξω απο το σπιτι μου και μεσα στη πολυκατοικια χωρις σημα στο κινητο