Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Daddy-daughter role play

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kathavra, στις 22 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Επισης εισαι απαραδεκτος γιατι δεν σκεφτηκες αυτο

     

    Δεν περνας στην επομενη φαση. Σου βαζω τγια.
     
  2. espimain

    espimain Contributor



    Μια αναφέρεις ότι σου έχει σκαλώσει ένα σκηνικό και μας αναπτύσσεις την φαντασίωση σου και μετά μας λες ότι δεν συνηθίζεις να προτείνεις καταστάσεις που δεν δοκιμάζεις ο ίδιος.
    Τελικά τι γίνεται προτείνεις καταστάσεις που τις δοκιμάζεις ο ίδιος στην φαντασία σου.
    Σαν τα κόκκινα βαμμένα νυχάκια σου, που μας τα παρουσίασες για καλλιτεχνική δημιουργία πρόσφατα;
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

     
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Χαχαχαχαχαχαχ....σατανά!!! Με πέθανες    
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Για οσους και οσες εχουν εντρυφησει στο αθλημα, υπαρχει ηλικιακος περιορισμος στο ρολο της daughter?
    Εχω ελαχιστες καπως παρομοιες και σχετικα σχετικα βραχυβιες εμπειριες με καποιες που δεν ξεπερνουσαν τα 25.
    Αναρρωτιεμαι ποσο ωραια θα παιζοταν αυτο με καποια στα 40 και βαλε, που δεν θα μικροδειχνε και που οι εμπειριες της ισως περιοριζαν την δυνατοτητα της στο να "μπει" καλα στον συγκεκριμενο ρολο....
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ο μόνος ηλικιακός περιορισμός περιορίζεται στο εκείνη νάχει κλείσει τα 18...
    Ή 18 είναι λοιπόν ή 60 δεν παίζει ρόλο...
    Το μόνο πρόβλημα που μπορεί να υπάρξει είναι ...ο άλλος, όχι η ...μικρή!
     
  7. Don T

    Don T New Member

    Ηλικιακός περιορισμός "θεωρητικά" δεν υφίσταται. Αν κάποια μπορεί (το χει μέσα της) στα 40 όπως ανέφερες να "λειτουργήσει'' ως Little Girl , τότε δεν υπάρχει κανένα θέμα. Στην πράξη όμως , η ηλικία έχει σημασία τόσο στο "οπτικό" κομμάτι όσο και στο θέμα συμπεριφοράς. Ο αυθορμητισμός-αφέλεια για παράδειγμα είναι χαρακτηριστικό των μικρότερων ηλικιών. Όσο μεγαλώνουμε, χάνεται ένα κομμάτι του.. Ακριβώς αυτές οι εμπειρίες της (όπως αναφέρθηκε) είναι αυτές που θα την εμπόδιζαν. Επίσης -κι αυτό μπορεί να ισχύει για μένα μόνο- σημαντικό κομμάτι της σχέσης Daddy-daughter είναι οι συμβουλές/βοήθεια προς το "μικρό κορίτσι", λόγω της διαφοράς ηλικίας & εμπειριών. Όταν είναι πχ 40, αυτό ατονεί...

    Σημείωση 1: Άλλο το να γίνει ένα role play κάποια στιγμή (οπότε θεωρώ ότι η ηλικία δεν έχει σίγουρα καμια σχέση) κι άλλο για DDLG σχέση .
    Σημείωση 2: Αυτό που έχω βιώσει εγώ με κοπέλα λίγο μικρότερη από 40 , είναι ότι η συμπεριφορά της ως LittleGirl περιοριζόταν σε "στιγμές" μας (με μεγάλη επιτυχία βέβαια) αλλά στο υπόλοιπο της σχέσης ήταν καθαρά D/s . Αντίθετα με κοπέλα 19 ετών ήταν εντελώς διαφορετικά.
     
    Last edited: 14 Φεβρουαρίου 2018
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Οτιδήποτε, με κάτι έως πολύ, από ρολπλέι, από την στιγμή που διαμορφώνεται βάσει σεναρίου είναι μια ευχάριστη δραστηριότητα ενηλίκων, μια χαρά είναι τα παιχνίδια, αλλά είναι παιχνίδια...
    Το παιχνίδι ως εκδήλωση/έκφραση είναι τόσο ισχυρό, που μέσα στον συμβολισμό του παύει να ισχύει οτιδήποτε, άσχετα από τα όποια, κατά τα άλλα, ευεργετικά του αποτελέσματα στους συμμετέχοντες.
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Δε μ' αρέσουν οι γυναίκες που μπεμπεκίζουν
     
  10.  

    ..Κοριτσάκι μου,
    θέλω νὰ σοῦ φέρω
    τὰ φαναράκια τῶν κρίνων
    νὰ σοῦ φέγγουν τὸν ὕπνο σου.
    Θέλω νὰ σοῦ φέρω ἕνα περιβολάκι
    ζωγραφισμένο μὲ λουλουδόσκονη
    πάνω στὸ φτερὸ μιᾶς πεταλούδας
    νὰ σεργιανάει τὸ γαλανὸ ὄνειρό σου.

    Θέλω νὰ σοῦ φέρω
    ἕνα σταυρουλάκι αὐγινὸ φῶς
    δυὸ ἀχτίνες σταυρωτὲς ἀπὸ τοὺς στίχους μου
    νὰ σοῦ ξορκίζουν τὸ κακὸ
    νὰ σοῦ φωτᾶνε μὴ σκοντάψεις.


    Γιάννης Ρίτσος
     
  11. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    *** moderator's notice ***
    Το νήμα αυτό έχει ξεκινήσει για συζήτηση. Απο εδώ και πέρα η ανάρτηση φωτογραφιών στο παρόν νήμα θα θεωρείται off topic και θα σβήνονται. Αν ωστόσο συνεχιστεί θα μεταφερθεί το νήμα στην κατηγορία Photos & Videos παρόλο που δεν ήταν ο αρχικός σκοπός του νηματοθέτη.
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Mε ειπε daddy.
    Της εκανα κοτσιδακια και βγηκαμε εξω.
    Το προσωπο της ειχε ελαφρα κοκκινησει.

    Ειχαμε 16 χρονια διαφορα.