Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Daddy - little girl (age play)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος alnair, στις 27 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Χωρίς να θέλω να το παίξω συμβουλάτορας κανενός, θα ήθελα να σας πω πως όπως ο "σωστός" (όπου σωστός βάλτε φυσιολογικός, ή απλά σοβαρός) πατέρας ούτε κατα διάνοια θα έκανε κάτι με την κόρη του, ακριβώς με τον ίδιο τρόπο και κάποιος σωστός, σοβαρός ή τέλος πάντων καθηγητής που σέβεται τη δουλειά και το λειτούργημα του ΔΕΝ θα σκεφτόταν ποτέ να πάει ή να ασελγήσει σε μαθήτρια.
     
  2. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    δεν με συγκινει αυτο το παιχνιδι παντως εμενα!
     
  3. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    το οτι μιλαμε για πλει και οχι για οτιδηποτε φυσιολογικο το πηρε κανενας χαμπαρι; ειναι παιχνιδι ρολων και ως τετοιο αντιμετωπιζεται και πρεπει να αντιμετωπιζεται τουλαχιστων.
    Εμενα προσωπικα το παιχνιδι ηλικειας δε μ αρεσει αλλα μ αρεσει ιδιαιτερα το πουτανα νταβατζης το χω παιξει η μαλλον ζησει και τα συναισθηματα ηταν εκπληκτικα.
    ευχαριστω τον ¨¨νταβατζη ¨¨μου 

    καποια στιγμη θα γραψω την ιστορεια στις πραγματικες εμπειριες!
    οποιος με θεωρει ανωμαλη η μη φυσιολογικη ας μην το διαβασει 
    αναμενετε λοιπον
     
    Last edited: 9 Νοεμβρίου 2007
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Ετσι ακριβως ειναι!
    Μιλαμε για role play. 
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εμένα δε μου αρέσουν οι ρόλοι, μου αρέσει να το ζω!! Και δεν μπορώ να μπερδέψω τους ρόλους (θέατρο) με τη ζωή, είναι και επικίνδυνο (ψυχαναλυτικά) για όσους ξέρουν.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και ομως κανεις ενα τραγικο λαθος!
    Ενα παλκοσενικο ειναι η ζωη με ηθοποιους εμας να υποδυομαστε τους ρολους που εχουμε επιλεξει!
     
  7. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Βεβαια για καποιους (οπως εμένα) το ιδανικο ειναι να επιλεγουν αλλοι τους ρολους που θελουν να ενσαρκωσω!!!!
     
  8. δεν με συγκινει καθολου δυστυχως
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    το Βασιλακη Καιλα στο ''Η Καλπικη Λυρα''...
     
  10. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Ευχαριστω!!!!
    Πάλι τον καλό ρόλο πήρα!!!!!
    Να δω ποιος/α θα κάνει την Σπεράντζα Βρανά (αυτή δεν ήταν η ... κοκότα???)
     
  11. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Daddy - little girl (age play)

    εγω δεν θα ελεγα οτι τους εχουμε επιλεξει. η διανομη γινεται απο την στιγμη που ερχομαστε στην ζωη... ο καθενας με την μοιρα του!
     
  12. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Τελικά απο ότι φαίνεται στο όλο νήμα τα παιχνίδια ρόλων σε άλλους αρέσουν και σε άλλους όχι ενώ υπάρχουν και κάποιοι που φοβούνται λόγω πιθανών "ψυχολογικών παρενεργειών".

    Φυσικά και δεν είναι ανάγκη οπωσδήποτε να παίξει κάποιος κάτι που νομίζει ότι δεν τον εκφράζει αλλά θα πρότεινα να μην το βλέπουμε τόσο σοβαρά παρα μόνο σαν ένα διασκεδαστικό παιχνίδι.
    Σαν μια εναλλακτική έξοδο απο την πραγματικότητα (escapeism).
    Αν πάλι δεν διασκεδάζουμε υπάρχουν κι ένα σωρό άλλοι ρόλοι παιχνίδια να δοκιμάσουμε. Φαντασία να υπάρχει.

    Προσωπικά τρελλαίνομαι να παίζω ρόλους με χιούμορ, αλλά και σοβαρότητα και πολύ βιαιότητα καμμιά φορά ανάλογα την περίπτωση.
    Ο συγκεκριμένος ρόλος του "πατερούλη" δεν με εμπνέει τόσο και δεν μπορώ να με φανταστώ έτσι και να δείρω την κορούλα μου "κακό κορίτσι θα σε κάνω ντά  ".
    Αλλά δάσκαλος με μαθήτρια, γιατρός με ασθενή ή και νοσοκόμα, πελάτης σε πουτάνα, και βιαστής (ΜΟΝΟ σαν παιχνίδι ρόλου) είναι ρόλοι που γουστάρω απίστευτα.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Noblesse Oblige - Daddy Don't Touch Me There