Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

DD/LG lifestyle

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Dark Fairy, στις 10 Ιουλίου 2016.

  1. Dark Fairy

    Dark Fairy little girl

    Καλησπερα σας ειμαι καινουργια εδω και στο σαιτ και στον χωρο γενικοτερα   θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν ατομα που ειναι μελη του DD/LG lifestyle. Επειδη ειμαι καινουργια σε αυτο το ειδος και επειδη πολυ δυσκολα βρισκεις ατομα στην ελλαδα που να ενδιαφερονται γι αυτο, θα με ενδιεφερε να συζηταω με ατομα που ειναι μελη και γνωστες του συγκεκριμενου ειδους BDSM να μυραζομαστε εμπειριες και να με βοηθουν με τυχον αποριες. Θα μου αρεσε πολυ να γνωρισω άλλα little girls σαν εμενα. Ευχαριστω πολυ      
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Να και η Λολίτα, σου αρέσει να σου διαβάζουν παραμύθια;;;!  

    ddlg
    Daddy Dom / Little Girl. DDLG, or dd/lg, is a relationship in which one person is the caregiver or "daddy" and the other is childlike. It is NOT a relationship between an actual father and daughter or any minor. This is a type of BDSM relationship that may or may not involve sex, but often involves play with child-like things, such as stuffed animals, bed-time stories, and spankings. The lg part of the relationship is often called the "little."
     
  3. Dark Fairy

    Dark Fairy little girl

    ναι μου αρεσουν πολυ τα παραμυθια   
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Να'σαι καλά Μαντ για την εξήγηση,γιατί κοιτούσα τόση ώρα με απορία το πλυντήριό μου που είναι LG.
     
  6. Dark Fairy

    Dark Fairy little girl

    το ξερω το εχω διαβασει ειναι πολυ ωραιο blog   
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αχμ, θα φανεί!    
     
  8. Dark Fairy

    Dark Fairy little girl

    Εισαι και εσυ little girl;  
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, πιπίνι, μη σχολιάσει κανείς, τον έφαγα, με την έννοια που το λες, δεν θα το έλεγα, γατούλα με λες, όμως, λολ.    
     
  10. Dark Fairy

    Dark Fairy little girl

    δηλαδη πιο πολυ pet play;    
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Νι, εσύ πόσο είσαι, αν επιτρέπεται;
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor