Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

DD/LG lifestyle

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Dark Fairy, στις 10 Ιουλίου 2016.

  1. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  2. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  3. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  4. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  5. TwoFace

    TwoFace New Member



    Καλησπέρα και από εμένα. Αν και νέος εδώ έχω αρκετακούσει χρόνια στο bdsm και περισσότερο στο ddlg. Θα συμφωνήσω με τα παραπάνω και με χαροποιεί ιδιαίτερα το ότι βρίσκω στην Ελλάδα άτομα που ενδιαφέρεται για αυτό! Δυστυχώς είναι θέμα ταμπού για πολλούς αλλά πιστεύω ότι όσα αναφέρθηκαν άνωθεν αντικατροπτιζουν το τί πραγματικά συμβαίνει σε μεγάλο βαθμό.
     
  6. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Γυρίζοντας μετά απο το καιρό σε αυτο το φορουμ, και έχοντας μια υπεροχη dd/lg σχέση εδώ και 2 χρόνια θέλω να πω οτι με βοηθησε παρα πολυ και μεσα στο dd/lg νιωθω ο εαυτός μου. Το καταλαβαινω και το σέβομαι οτι σε μερικους δεν αρεσει αυτο το lifestyle, οπως και μενα δεν μου αρεσουν άλλα, αλλά δεν πρόκειται να τους προσηλυτισω ή να ανόιξω πόλεμο μαζί τους. Αυτο που έμαθα τα τελευταία χρόνια είναι να κάνεις ότι σε κανει χαρούμενο και να είσαι με αυτό που σε αποδέχεται για αυτο που πραγματικά είσαι. Α και το dd/lg δεν είναι πάντα σεξουαλικό, κάθε σχέση επιλέγει πως θα ζήσει αυτο το lifestyle, και ειναι παντα σεβαστο. Αυτα απο μένα, ελπίζω να βρω κι αλλους που ασχολουνται με το ddlg και να κανουμε παρεα   Και μην ντρέπεστε για αυτο που νιωθετε  
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Είναι ωραίο που είσαι ευτυχισμένη και που έχεις βρει αυτό που θέλεις  
     
  8. LittleOblivia

    LittleOblivia New Member

    Νοκ νοκ νοκιτι νοκ 
    Παρούσα και εγώ  
     
  9. entelweis

    entelweis Regular Member

    Τελικά είμαστε πολλές/οί   
     
  10. Είστε είστε :3
     
  11. LittleOblivia

    LittleOblivia New Member

    Couldn't agree more. Είναι η πχιο πχιο πχιο υπέροχη συσχέτιση και δυναμική ανάμεσα στα μέρη και όσες το έχουμε ζήσει,ξέρουμε καλά πόση ευτυχία εμπεριέχει