Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

deepthroat...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 6 Οκτωβρίου 2005.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Προσπαθω να μη γελασω αλλα δε γινεται
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
    Ευτυχως που μενουμε σε μονοκατοικια!!!!!!!!!! Εισαι ενας μικρος θεος!!!
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αχρηστα εκνευριστικα πραγματα..... Το   μου στον   αυτουνου που τα δημιουργησε!!!!
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μακάρι γλυκιά μου...Γιατί μετά εκτός από το να σου τον στείλω πίσω με τον σφιγκτήρα ξεχαρβαλωμένο ( Ο Διαμαντής όταν εκνευρίζομαι γίνεται μάνικα )...θα του έχω σπάσει και τα κοκαλάκια γιατί τελευταία παρά λαχανεύομαι μπούφλες και δεν μου έχει κάτσει κανείς κύριος να τον σαπακιάσω χαχαχα...Και μετά παίξε το νοσοκόμα στον κηδεμόνα σου...Τη γλυκιά που είσαι να μου κάνεις τέτοιο δώρο...          
     
  4. Οταν καταλαβαινόμαστε χάνεται το μυστήριο, άρα και το ενδιαφέρον. Για ποιό κακό μιλάς?
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θα πάω να τον αποσύρω..έτσι κι αλλιώς άχρηστος μου είναι...Τουλάχιστον δεν θα ψάχνω μολύβια σα το μαλάκα... 
     
  6. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    αυτο το χιουμορ βγαλμενο απο σταθη ψαλτη τοση ωρα...
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μικρός με θίγεις...Είμαι μια διασταύρωση του Βισνού, της Κάλι, του Roger Rabbit και τριών κιλών φυστικοβούτυρου...χαχαχα
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    ΠΕΘΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩ
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Συγνώμη...θα κάνουμε Deep Throat αλά Σωτήρη Μουστάκα...
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το λοιπόν χωνί στο λαρύγγι...τανάλια για να μείνει ανοιχτό το στόμα και βούρ...Πάντως δίκιο έχουν...δεν γίνεται να ξεκατινιάζουμε όλα τα νήματα...
     
  11. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    οχι, μηλα μας για το διαμαντη και τη μανικα καλυτερα
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ε ναι φτανει... Ο πρωτοστατης εισαι εσυ