Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

deepthroat...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 6 Οκτωβρίου 2005.

  1. alnair

    alnair Regular Member

    little slut [PieR] η στάση που περιγράφεις στο πλάι είναι και η δική μας συνηθισμένη. Το πρόβλημα με μένα όμως είναι ότι μετά από λίγο γεμίζω δάκρυα και νιώθω το στομάχι στο λαρύγγι.. Άσε που αισθάνομαι κατάκοπη.. Η κούραση πιστεύουμε ότι ίσως να οφείλεται στις αναπνοές. Είναι θέμα εξάσκησης και επιμονής, ή απλώς κάτι κάνω λάθος?
    carissa [L_T] μιλάς για πολύ σάλιο. Αυτό δεν σε πνίγει περισσότερο?
     
  2. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    βασικά δεν το κρατάς μέσα το σάλιο και δεν προσπαθείς να το καταπιείς... το αφήνεις να τρέξει η και το φτύνεις όταν έχεις την ευκαιρία. Ναι, ακούγετε messy και είναι αλλά είναι μέρος του παιχνιδιού κ αυτό.
    Το καλύτερο για την κούραση που λες είναι να μην προσπαθείς να κάνεις τίποτα... να αφήνεις Εκείνον να οδηγεί. Μύες χαλαροί, στόμα ανοιχτό και ελεγχόμενες αναπνοές. Ξεκίνα μόνη και μάθε να κρατάς την αναπνοή σου σε εισπνοή αλλά και σε εκπνοή.
    Αναπνέεις κατά την παλινδρόμηση κάποια στιγμή, άλλωστε και Ο ίδιος θα σου δίνει την ευκαιρία να ανασάνεις.
     
  3. ioanna

    ioanna Regular Member

    Καλέ σταματίστε και είναι κακιά η ώρα χιχιχιχι
     
  4. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    RE: RE: deepthroat...


    Γιατι?   
     
  5. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    στον πνιγμό οι μύες κάνουν ανεξελεγκτες συσπάσεις... έχετε δεί να κλειδώνουν οι μύες της άνω και κάτω γνάθου? δεν ανοίγουν παρά μόνο με λοστάρι.... απαπα
     
  6. sklavin

    sklavin Guest

    Πήρα και εγώ το πιάτο με το υπέροχο φαγητακι που μαγείρεψα ,
    ( κρέας κοκκινιστό με φασολάκια και κολοκυθάκια , προς αποφυγή ερωτήσεων, και ναι , μαγειρεύω υπέροχα !!! ) ,
    το έβαλα δίπλα στο pc και λέω ...
    ''; αααα ! τι καλά ! θα διαβάζω και θα τρώω .
    Υπέρτατη ευχαρίστηση !!!  

    Έρχομαι εδώ στο θεματακι να διαβάσω όσα δεν είχα διαβάσει,
    με την πιρουνιά στο στόμα η γυναίκα,
    και .... διαβάζω :

     

    ... την al nair ''Το πρόβλημα με μένα όμως είναι ότι μετά από λίγο γεμίζω δάκρυα και νιώθω το στομάχι στο λαρύγγι '',
    και μετα το ματι μου , γιατι ματι ειναι αυτο , πως στο καλο να το περιορισεις ? ε ? ,
    πεφτει λιγο πιο κατω ... στην carissa ....
    ''βασικά δεν το κρατάς μέσα το σάλιο και δεν προσπαθείς να το καταπιείς... το αφήνεις να τρέξει η και το φτύνεις όταν έχεις την ευκαιρία.''

    Βρε καλές μου .... γιατί είστε τόσο παραστατικές ???
    Βρε καλές μου δεν σκεφτήκατε ποτέ ότι υπάρχουν άνθρωποι που μαζί με το διάβασμα μπορεί να κάνουν και άλλα ταυτόχρονα ( ένα από αυτά και να τρώνε ) ???

    Ναι το παραδέχομαι ,
    πρέπει να χάσω 4-5 κιλά ,
    οκ , αλλά έτσι ??? με αυτό το τρόπο ???  

    Και από την άλλη στο αρχικό ποστ η carissa μαζί με τα άλλα , λέει ...
    ''ότι θέλει κάποιες συμβουλές ''!!!

    Τι συμβουλές καλή μου να δώσουμε ???
    Μήπως ήθελες να πεις ... να μας δώσεις ???

      
     
  7. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    sklavin μα και εσύ τρώγοντας πήγες να ανοίξεις το deepthroat? λολ

    Σοβαρά τώρα, όταν μιλάμε ή ασχολούμαστε με κάποιες πραγματικές καταστάσεις, κάποια πράγματα δεν γίνεται να ωραιοποιούνται προς χάρην ευαισθησιών. It is how it is.

    Aν φέρομαι δασκαλίστικα ή μοιάζει να κάνω επίδειξη γνώσεων ειλικρινά συγνώμη. Ειναι γεγονός πως γνωρίζω κάποια πράγματα και όπως όλοι εδώ μέσα σκέφτηκα να τα μοιραστώ μαζί σας, αλλά τα περιγραφικά που παραλείπονται σε άλλα μέρη που έχω ψάξει συνήθως δεν δείχνουν όλες τις δυσκολίες και πάντα υπάρχει κάτι να μάθεις.

    YΓ1 Δεν κάνω πλάκα για την halls... ούτε που το σκέφτηκα.
    ΥΓ2 Μονοφαγού, φέρε το κοκκινιστό εδώ
     
  8. sklavin

    sklavin Guest

    RE: RE: deepthroat...


    Καλέ !!!!

    Εμένα μου αρέσει να διαβάζω και να μαθαίνω , αλλά δεν θα το κάνω ξανά όσο τρώω , πίστεψε με !
    Και τώρα σοβαρά ....
    Δεν θεωρώ ποτέ ότι κάποιος κάνει επίδειξη γνώσεων !
    Η γνώση αυτό το σκοπό έχει εξάλλου , να μαθαίνουν και οι άλλοι !

    Όσο για το κοκκινιστό μου ευχαρίστως να σου στείλω ένα ταπερακι με κουριερ !

     
     
  9. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    ~Ψάχνει για courier που κάνει βραδυνές παραδόσεις~
     
  10. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Καλά βρε φιλενάδα, είσαι τελείως μαζόχα τελικά!!!
    Δεν μπορούσες ούτε να καταπιείς και δεν σκέφτηκες τις halls?


    P.S. Οι άντρες που είναι κρυμμένοι;;; Ένας μόνο μας καταδέχτηκε και αυτός για να παίξει με τον πόνο μας(τον πνιγμο μας δλδ)Αα κι ο Κωνσταντίνος. Καλά πάμε αλλά μη φοβάστε είμαστε καλά κορίτσια δεν δαγκώνουμε (αν δεν μας αναγκάσετε για να μην πνιγούμε λολ )
     
  11. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να κρυβόμαστε. Απλά είναι καθαρά θέμα γυναικείο. Δεν νομίζω ότι μπορούμε να έχουμε και ιδιαίτερη άποψη επί του θέματος. Εκείνο που δεν είδα να λέγεται είναι ότι πέρα από την τεχνική παίζει μεγάλο ρόλο και το μέγεθος και το πάχος όσο και ο τρόπος που θα χειριστεί το θέμα ο κάθε δότης  

    Άρα όταν επιλέγετε πέος κοιτάξτε να είναι στα μέτρα σας και βολικό για να κάνουμε και λίγο χιούμορ.

    Υ.Γ. Δεν πιστεύω τώρα οι υπεύθυνοι του φόρουμ να μας πουν ότι το κάναμε παιδική χαρά (που θα 'χουν και δίκιο δλδ) και μου ρθει καμιά διαγραφή στα καλά καθούμενα. Καλά τόσο καιρό δεν μιλούσα, φοβάμαι μην ήρθε η σειρά μου. Την γλίτωσα μια φορά  
     
  12. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Γεια σας κορίτσιαααααααααα
    Φιλάκια φιλάκια φιλάκια πολλάαααααααα