Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

deepthroat...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 6 Οκτωβρίου 2005.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    little_slut[PieR] εμεις τη να πουμε?απλως απολαμβανουμε χεχεχε!ειναι σαν να μου λες πως μαγειρευεται το παστιτσιο!μπορει να λετε μεταξη σας πως γινεται αλλα εμεις απλως το τρωμε και σας λεμε αν κατι δεν μας αρεσει 
     
  2. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Πείτε μας τουλάχιστον τι σας αρέσει και τι όχι
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμμ το βασικοτερο πιστευω ειναι να το κανετε γιατι σας αρεσει και οχι γιατι αρεσει σε μας!υπαρχει κατι ομορφοτερο απο μια γυναικα που τρελενετε οταν σε γλυφει???? εμενα προσωπικα μου αρεσει οταν τρεχουν τα ζουμια απο τα ματια!
     
  4. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Εμένα πάντως άντρας με εκπαίδευσε στο deepthroat, από μόνη μου δεν θα έκανα τίποτα γιατί όπως είπα δεν ήξερα καν ότι μπορούσα...

    Η αλήθεια είναι πως μέχρι πριν ένα χρόνο κανείς δεν τοχε ζητήσει και κανείς δεν το είχε επιδιώξει.
    Ρωτώντας φίλους και γνωστούς όλοι μου λένε πως τους αρέσει και μου κάνει εντύπωση πως ελάχιστοι το ζητάνε εντός BDSM και κανένας βανίλλα.
    Βέβαια στο βανίλλα υπάρχει πάντα η περίπτωση να εισπράξουν από το ταίρι τους κανένα "τρελλός παπάς σε βάφτισε!"

    Πέρα όμως από τα πονηρά χαμόγελα που μπορεί να πυροδοτήσει το συγκεκριμένο thread σας μεταφέρω κάτι που διάβασα σε ένα site....

    χονδρικά λέει πως το deepthroat είναι η αποκορύφωση του στοματικού έρωτα, μια ιδιαίτερη τεχνική για την βελτίωση και επισφράγιση της σεξουαλικής σας τελειότητας. Για τους περισσότερος άνδρες είναι ένα σπάνιο πείραμα. Εκείνος θα βεβαιωθεί για την αγάπη σας, την αφοσίωση σας, της εκδήλωση λατρείας και ποτέ δεν θα ξεχάσει την τελειότητα σας.

    Αν και έχω επιφυλάξεις σχετικά με τα περι τελειότητας η αλήθεια είναι πως είναι μέσον να προσφέρεις στο ταίρι σου μοναδική ευχαρίστηση σωματική αλλά και συναισθηματική μια και μαθαίνεις για εκείνον μια πολύ δύσκολη τεχνική.
     
  5. hugger

    hugger Regular Member

    Ωραιο θεμα, καιρο ειχε να με συγκινησει τοσο ενα thread εδω μεσα   συνεχιστε σ αυτο το ρυθμο κοριτσια, διαδωστε τη γνωση μεταξυ σας, και μη περιμενετε απο εμας τους απλους..χρηστες ¨¨))
     
  6. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    ενθουσιάστηκες hugger καλέ μου? λολ
     
  7. hugger

    hugger Regular Member

    Παντα carissa[L_T] γλυκεια (ΤΟΥ) , ενθαρρυνω αξιολογες πρωτοβουλιες προς τη σωστη κατευθυνση   ειμαι σιγουρος ανηκω στην ευρυτατη πλειψηφια των αρσενικων μελων , και με χαρα μου βλεπω και θηλυκων. Στη βαση της ανταποδοτικοτητας, θα ελεγα οτι deep-throat ξε-throat Ο.Κ., αλλα και το 69 (οχι το ετος) δινει μια εξτρα διασταση στο θεμα, κι αυτο πρεπει μαλλον να γινει αλλο thread.
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: deepthroat...


    Εκτός από την γλώσσα υπάρχουν και τα δόντια.
    Υποθέτω πως σε μια τέτοια περίπτωση θα τα χρησιμοποιούσα μιας και προτείμω να έχω 2-3 επιλογές για να κάνω ακριβώς αυτό...ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΩ!

    Αστάρτη
     
  9. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Απλώς τονίζουμε την διαφορά της εκπαίδευσης στο deepthroat μιας slave και την βανίλλα προσέγγιση.  
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: deepthroat...

    Ναι πανάθεμα με! Αυτό συνεχώς το ξεχνάω! Αλλιώς τσιμπουκώνει μια slave και αλλιώς μια vanilla.
    Dammit dammit! %%@#*&$$^&*$@^&$$@**@%#^.

    Αστάρτη

    Υ.Γ. Συγχωρέστε το ξέσπασμα μου. Είναι πρωί ακόμα.
     
  11. ioanna

    ioanna Regular Member

    Εγώ πάντως το deepthroat από κάποιο που έλεγε ότι ήταν vanilla το έμαθα.
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ioanna και που το παραξενο?μην ξεχνας πως ειναι σεξουαλικη εκφραση!και εκει δεν υπαρχουν κατηγοριες!ολοι το κανουν και ολοι συμετεχουν!δεν χρειαζετε να εισαι slave η Master