Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

deepthroat...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 6 Οκτωβρίου 2005.

  1. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: deepthroat...

    Το "κακό" είναι ότι έλεγε πως ήταν vanilla όταν κατάλαβα ότι δεν ήταν, ήταν πια αργά χιχιχιχιχιχι. Τον θεωρώ ακόμα αν και έχουν περάσει 3 χρόνια τον καλύτερο δάσκαλο.Ευχαριστω Κύριε για την απάντηση.
     
  2. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Εύγε στον βανίλλα που δεν ήταν βανίλλα ioanna lol

    astarty τώρα που ήπιες καφέ να το συζητήσουμε? lol
     
  3. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: deepthroat...

    lol ΚρυπτοMaster lol Ασχετα απο πλάκα μακάρι να ήταν όλοι έτσι
     
  4. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Άσχετα από την πλάκα φυσικά και συμφωνώ ioanna... μακάρι να ήταν...
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: deepthroat...


    Τι να πω carissa μου; Είναι μια ερωτική έκφραση και το deepthroat που δεν "σταμπάρει" vanilla ή bdsm. Συμφωνώ με τον BaD_HabitS.

    Και φυσικά θα συμφωνήσω με την ioanna πως πολλοί και πολλές που δεν γνωρίζουν από BDSM ή και που γνωρίζουν αλλά αποποιούνται οποιοδήποτε τίτλο, είναι πολύ περισσότερο κοντά σε αυτό και στο lifestyle του.

    Αστάρτη
     
  6. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: RE: deepthroat...

    Θα έλεγα στο life του και όχι στο style του.Εχω μια μικρή απορία γιατί αποποιούνται κάθε τίτλο και στο τέλος όλοι οι τίτλοι τους ταιριάζουν;Ποιοί είναι αυτοί που υπάρχουν;
     
  7. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    εγώ αναφερόμουν στο θέμα τον επιλογών που προανέφερες astarty.... φαντάσου τώρα μια σκλάβα να λέει... Κύριε διάλειμμα τώρα! Πιάστηκε το στόμα μου! Μάλλον χλωμό το κόβω  
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: RE: deepthroat...

    Νομίζω πως ο πραγματικός κυρίαρχος δεν έχει ανάγκη τον τίτλο γιατί απλώς ΕΙΝΑΙ κυριαρχικός ενώ άλλοι φέρουν κυριαρχικότητα όπως εγώ πχ. φέρω υποτακτικότητα όταν είμαι ερωτευμένη.
    ioanna, ψάξε σε πασάδες 

    Αστάρτη
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ισως να αποποιουντε καθε τιτλο με το φοβο μην εκτεθουν!δηλ. το να λεω ειμαι O Master και ξερω τα παντα δεν λεει τιποτα!εξαλου ειναι μεγαλη ευθηνη να χαλιναγωγεις και να ελενχεις καποιον!το μονο ευκολο ειναι να βρεις καποιον και να του γαμ..... την ψυχη!ετσι φτανεις στο σημειο να μπενεις σε μια σχεση και αναλογα να προσαρμοζεσαι! 
     
  10. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: RE: RE: RE: deepthroat...

    Μην λες πασάδες εδώ   κάποτε γνώρισα ένα και έγινα άλλος άνθρωπος άλλος Άνθρωπος μου έλεγε κάτι κουλά στην αρχή ήθελα να τον μπουφλισω τώρα τον ευγνωμονώ
     
  11. alnair

    alnair Regular Member

    Εν μέρει θα συμφωνήσω με τον Bad Habits, ότι ένας τίτλος φέρει και τεράστια ευθύνη. Θέλει μυαλό και δύναμη ώστε να μπορεί κάποιος να χειρίζεται και να αναλαμβάνει τις συνέπειες των πράξεών του. Είναι πολύ εύκολο για κάποιον να αποποιείται κάθε ρόλο και τίτλο με την απλή δικαιολογία ότι έτσι είμαι εγώ, είμαι ελεύθερος άνθρωπος, οπότε δεν χρωστάω και τίποτα σε αυτόν που ενδεχομένως κακοποίησα (ψυχή τε και σώματι).
    Από την άλλη όμως, είμαι σίγουρη πως υπάρχουν άτομα έξω από τον χώρο που μπορεί να αξίζουν τον τίτλο του Master 100%. Κι αυτά είτε δεν έτυχε να γνωρίσουν το BDSM, είτε το γνωρίζουν αλλά αρνούνται να ενταχθούν.
     
  12. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: deepthroat...


    Μιλάμε από άλλη πλευρά καλή μου...
    Εγώ είμαι vanilla και έχω επιλογές και εσύ ως σκλάβα δεν έχεις.
    Θα μπορούσα να σου απαντήσω:
    "Ακόμα και χωρίς λόγια μπορείς να μιλήσεις...με το σώμα, με το βλέμμα, με τις φλέβες. Ακόμα και τότε μπορείς να επιλέξεις αν θες να συνεχίσεις ή όχι"
    αλλά πάλι διαφορετικά θα το προσέγγιζα. Έτσι δεν είναι;

    Αστάρτη