Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

deepthroat...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 6 Οκτωβρίου 2005.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν ειπα al nair πως δεν υπαρχουν!απλως πιστευω πως καλα ειναι να προχωρας με σταθερα βηματα και οχι σαν ταυρος σε υαλοπωλειο!εξαλλου η ζωη δεν ειναι μονο οι σχεσεις αντρα/γυναικα!ειναι και οι εργασιακες οι κοινωνικες κλπ!το να υποταξεις μια γυναικα δεν συμενει απαρετητα εισαι Master η και το αντιθετο!
     
  2. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: RE: deepthroat...

    Εχεις επιλογές που σου δίνει ο έρωτας στον έρωτα είμαστε όλες σκλάβες vanilla και μη, αν έμαθα ένα πράγμα είναι ότι το καλύτερο bondage είναι αυτό της καρδιάς

    Οταν για πρώτη φορά μπήκε πρωκτικά μέσα μου ήμουν τόσο έτοιμη που θα έλεγες νόμιζε κανείς πως από το πρώτο μας φιλί για αυτό με προετοίμαζε.
    Είναι κάτι μυστήριοι που δεν χρειάζεται να τους πεις τίποτα είναι μέσα στο μυαλό σου ξέρουν καλύτερα το σώμα σου απο σένα
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: RE: deepthroat...

    ioanna, vanilla είσαι σαν και μένα! 'Η μήπως εγώ είμαι υποτακτική σαν και σένα; Όπως και να έχει συμφωνώ και επαυξάνω.
    Ο έρωτας είναι θεός και σε αυτόν υποτασσόμαστε όλοι 

    Τι με νοιάζει αν είμαι από κάτω ή από πάνω! Αρκεί να απολαμβάνω το σώμα του συντρόφου μου.
    Και για να μην κατηγορηθώ ότι είμαι εκτός θέματος...η μεγαλύτερη τιμωρία για μένα θα ήταν να μην μπορώ να τον αγγίζω.

    Αστάρτη
     
  4. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: RE: RE: RE: deepthroat...

    Μήπως ερωτευμένες και οι δύο; Ελπίζω όχι με τον ίδιο χι:lol:χι:lol:χι:lol:χι 
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: deepthroat...

    Δεν μας λες τι βίντεο!

    Παρά ταύτα, σε αυτό που ρωτάς το οραματίζεσαι με την μύτη φραγμένη;

    Αστάρτη
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Kόρες, η πρωτη φορα που εχυσα στο στομα της σκλαβας μου, μονο που δεν εκλαψε απο συγκινηση...με συχαριστουσε ολη την ωρα που της τα εδωσα ..ετσι αυτο που πιστευω απο τοτε ειναι το πως εχει συνδεσει η καθε μια σας τον πεοθηλασμο (κοινως τσιμπούκι) με το sex και με τον Αφεντη σας..ειναι θεμα συντονισμου εγκεφαλου και libido..τα περι στασης κλπ που πρεπει να παρει η καθε μια ειναι άλλο θεμα..
    Αναρωτιεμαι..τελικα εχετε τον Αφεντη που θέλετε?
     
  7. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Αλήθεια Κύριε Maley, πόσο βαθιά το βάλατε?  
     
  8. alnair

    alnair Regular Member

    lol carissa!
    Λες γι' αυτό να έκλαψε?
    (joke)
     
  9. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Οχι astarty ο μαζοχισμός μου δεν έχει φτάσει ακόμα στην πρόκληση θανάτου   χμ από εξάντληση με πολλαπλούς οργασμούς ίσως και να έχει φτάσει

    Maley για πιο λόγο ακριβώς αναρωτιέσαι; Μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις πιο σαφής; Ως προς πιο κριτήριο αν έχουμε Τον Αφέντη που θέλουμε;
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: deepthroat...

    Μα και εγώ γι'αυτό απόρησα. Αν στόμα είναι γεμάτο αναπνέουμε από την μύτη.
    Δεν έχω καταλάβει καλά το σχόλιο σου little_slut[Pier];

    "Θα μας βοηθούσε πολύ ειδικά στο να μάθουμε να αναπνέουμε με το στόμα γεμάτο"

    Η σφήνα δεν βοηθάει στην αναπνοή.

    Αστάρτη
     
  11. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Κακό πράμα η μπουκωμένη μύτη στην συγκεκριμένη περίπτωση... καλό είναι να το ξέρει Ο Κυρίαρχος ώστε να δίνει περισσότερες ευκαιρίες να πάρουμε καμιά ανάσα παραπάνω.
     
  12. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Μη μπλέκεις μύτες εκεί που δεν υπάρχουν Αστάρτη.  

    Αν κάνεις αναπαράσταση του deepthroating με μια σφήνα στο στόμα, μαθαίνεις να αναπνέεις καλύτερα με το στόμα γεμάτο. Ασε που μπορείς να τη δαγκάσεις και άνετα αν κάτι πάει στραβά, χωρίς να τρέχεις στα επείγοντα για συγκόληση