Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

deepthroat...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 6 Οκτωβρίου 2005.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: deepthroat...

    Βλέπω πολύ Σερλόκ Χολμς τελευταία και χώνω την μύτη μου παντού σαν λαγωνικό 

    Αν έχετε φωτογραφία σφήνας θα με βοηθούσατε αρκετά. (Είμαι ματάκιας 

    Αστάρτη
     
  2. zabani2002

    zabani2002 Regular Member

    Κυριες μου με τρελανατε. Θα ηθελα να το κανω και εγω (on the receiving side).
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Είστε απολαυστικές <s>

    carissa, πριν από όλα πρέπει να μάθεις τους μύες του λαιμού σου να μην συσπώνται όταν κάτι, ανεξαρτήτως όγκου και σχήματος, ακουμπάει την αμυγδαλή σου (αν δεν το έχεις μάθει ήδη) <s>
     
  4. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Πρέπει να ομολογήσω πως αυτό είναι κάτι που θέλει ακόμα δουλειά Κύριε MasterJp αν και βελτιώνομαι λολ
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εγώ μια φορά το έκανα. Αυτή που μου πήρε πίπα σταμάτησε τρεις φορές όταν ήμουν έτοιμος να χύσω για να μαζευτούν τόσα που να είναι παχύρευστο. Εγώ, σαν σκλάβος δεν΄έχω κάνει ποτέ πίπα σε άντρα γιατί δεν με διέταξε ποτέ η Αφέντρα. Αν με διέταζε θα το έκανα.
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Αυτή την ερώτηση Έκανε κι Ο Κύριος μου, Κύριε Sadal Melik  

    Έχει συμβεί να Μπει βαθιά και να μείνει εκεί, και σε συνδιασμό με τη χρόνια ρινίτιδα πολύ γρήγορα απλά παύω να αναπνέω, αλλά εκεί έμαθα να χαλαρώνω κι άλλο και να μην πανικοβάλλομαι..οταν αρχίζουν οι συσπάσεις από έλλειψη οξυγόνου, κάποια στιγμή μου Επιτρέπει να πάρω ανάσα.

    al-nair τι μου θύμισες!

    Θα ήμουν κι εγώ μικρή, κάπου 16 όταν πρωτοδιάβασα το βαθύ λαρύγγι και πραγματικά το μόνο που μου έμεινε ήταν αυτό ακριβώς που ανέφερες με το κεφάλι να ευθυγραμμίζει με το λαρύγγι.
    Ψέμματα! Θυμάμαι ακόμη στο τέλος που λέει σημασία έχει να το βάλετε στο στόμα σας και να αφήσετε τη φαντασία σας ελεύθερη λολ
     
  7. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Και η απάντηση στο εύλογο ή όχι τόσο εύλογο ερώτημα είναι για να μην πεθάνουμε από ασφυξία. Αλλιώς κανένας Κύριος συμπεριλαμβανομένων Του Κυρίου μου ή Του Κυρίου Electro-pain θα επέτρεπαν να πάρουμε ανάσα κάποια στιγμή. λολ
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    Οσο έπρεπε carissa[L_T], όσο έπρεπε..εκεινη κανόνιζε τις κινησεις...
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: deepthroat...

    hehehehe...γεγονος!!!
     
  10. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Εγώ πάλι θα έλεγα ότι το ένστικτο της αυτοσυντήρησης Τους κάνει να μας Επιτρέπουν να αναπνέουμε   (Βλ. το μάγκωμα άνω και κάτω γνάθου που ανέφερες κάπου carissa)
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Είστε μοναδικές και το ξέρετε, αλλά μην το παίρνετε και τόσο απάνω σας.

    Ενημερωτικά σας λέω οτι στα παλιά χρόνια, όταν εγώ ήμουν νέος, το βαθύ λαρύγγι είχε συγκλονίσει πολύ κόσμο και αρκετές vanilla το εξασκούσαν και μάλιστα καλά.

    Ακόμη και σήμερα, πολλές το καταφέρνουν αλλά πολύ σπανια στην επιθυμητή διάρκεια.  
     
  12. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    ~σκάει στα γέλια~
    λίγο show off KyriosG μεταξύ μας (slaves που το έχουν κάνει) ελπίζω να μην πειράζει... ειλικρινά όμως και σε καμία περίπτωση το show off δεν απευθύνεται σε εκείνες που δεν το έχουν κάνει η δεν θέλουν να το κάνουν... όσο για το επάνω μας...(καλή είσαι αλλά έχεις δουλειά ακόμα!) δεν αφήνει και πολλά περιθώρια εκτός από το να τα κάνουμε πάνω μας καμιά φορά...