Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

dogging

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος litsa_62-gangbang slut, στις 18 Απριλίου 2017.

  1. Το απολαμβανουν καποιες αλλα θα μπορουσαν πολυ περισσοτερες πιστευω αν δεν ειχαν εγνοια πως θα τις χαρακτηρισουν οι αλλοι.
     
  2. Noardos

    Noardos Regular Member

    Για να είμαστε και ολίγον πιο εμπράγματοι, αφού σας αρέσει τόσο (και δεν απευθύνομαι μόνο σε 'σενα, αλλά και σε όλους αυτούς που κατα διαστήματα εμφανίζονται να υποστηρίζουν διάφορα) γιατί δεν δίνετε κανά ραντεβουδάκι με δημόσιο κάλεσμα, και όταν το πραγματώσετε να μας μεταφέρετε τις εμπειρίες σας (όλοι όσοι παρευρέθησαν) ;
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μη μου βάνες ιδέες εδά συντέκνισσα γιάντα σκέφτομαι σοβαρά να δέσομε, εγώ και η συμμορία μου, κάνα "bunny" σε κυπαρισσόδασος  
     
  4. Υπο συνθηκες θα μπορουσε να γινει και αυτο..αλλα ενοειται πως σε οσους αρεσει εχουν βρει και το κανουν οσο συχνα μπορουν.
     
  5. Noardos

    Noardos Regular Member

    Κι εγώ έφαγα Caesar' s salad...
    Αλλά η σάλτσα δεν είχε αντζούγιες...
    Αντί για κοτόπουλο είχε γαλοπούλα βραστή....
    και αντί για λεμόνι ξύδι....
     
     
  6. Noardos

    Noardos Regular Member

    Πολλά εννοούνται... αν και αποδεικνύεται το αντίθετο συνήθως  
     
  7. Ε ενταξει αλλο αυτο..γνωμες ανταλαζουμε..
     
  8. koptik

    koptik New Member

    Δηλαδή τι εννοείς; Πώς θα μπορούσε να περιλαμβάνει και άνδρα ως επίκεντρο του σκηνικού;
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Ναι παιδί μου και να τον πάρουνε καμιά εικοσαριά στην σειρά, ή δυο-δυό.
    Τεσπά, αυτοί οι όροι πολιτικής ορθότητας ενίοτε γαμούν την κατανόηση ενός θέματος.
    Δεν πειράζει.
    Πάνω απ΄όλα η υγεία... 
     
  10. koptik

    koptik New Member

    Οκ, ενταξει μια χαρα. Νομίζω κατάλαβα μέσες-άκρες  
    Εντάξει δεν νομίζω ότι παρεξηγεί κανένας εδωπέρα. Είναι προτιμότερο να το λέμε κατανοητά να καταλαβαινόμαστε.
     
  11. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Ειναι απαραιτητο να ειναι σε δημοσιο χωρο;
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Έχεις κάτι απορίες κι εσύ!