Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

doggy training κανείς?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 17 Ιουνίου 2005.

  1. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Μιλησαμε για pony training που είναι μάλλον ανεξερεύνητο στην χωρα μας οπότε ας μιλήσουμε για dog training μηπως και είναι πιο πολλές οι εμπειρίες μας σε αυτό.
    130] 131] 132]
     
  2. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Εγώ προσωπικά το απολαμβάνω πολύ περισσότερο από ότι θα έπρεπε σαν σκλάβα. Πλέον έχει γίνει καθημερίνη ιεροτελεστία να φοράω το κολάρο μου και να περιμένω τον Αφέντη μου στα τέσσερα να μου κάνει τη χάρη, όταν είμαι καλή σκλάβα και τον έχω ευχαριστήσει, να μου βάλει το λουρί μου και να με μεταχειριστεί έτσι όπως μου αξίζει. Είμαι σκύλα και μ΄αρέσει. Με εξιτάρει όταν βλέπω το ύφος Του, την ηδονή που του προσφέρεται από την τύφλη σαν ζώου υποταγή μου. Μ'αρέσει να με βγάζει βόλτα, να τρώω και να πίνω σαν σκυλί, να πετάει το μπαλάκι μου και να Του το πηγαίνω πίσω. Να Του κάνω μπάνιο με τη γλώσσα μου. Αντε πάλι ήρθε η ώρα για κρύο ντουζ. λολ. Υπόσχομαι να συνεχίσω κάποια στιγμή με λιγότερη "ζέστη" στην ατμόσφαιρα  
     
  3. bdsm_rubber

    bdsm_rubber Guest

    einia poli endiaferon to dog training. To exo kanei arketes fores kai pragmatika tin ora pou dexomai to kolalro me tin alisida mou....

    Episis, einia pragmatika iperoxo, otan prepei na fas i na pieis apo to mpolaki tou skilou, me to stoma mono... ekei niotheis oli tin adinamia na se kataklizei... kai auto me exitarei poli.
     
  4. τασος0

    τασος0 Regular Member

    κ εμενα μ αρεσει πολυ...ειναι ενας πολυ καλος τροπος για να δειξει ενας σκλαβος την αφοσιωση του στην αφεντρα του
     
  5. Consul

    Consul New Member

    Σε σχέση με το pony training το doggy training είναι σαφώς πιο διαδεδομένο,νομίζω,και θα έλεγα,εξ εμπειρίας,απολαυστικότερο.Έχει άμεση σχέση με τον τρόπο που ο Κυρίαρχος/η θα ταπεινώσει την/τον υποτακτικό του/της.Πιστεύω δε ότι είναι καταλληλότερη και ευκολότερη τεχνικά η μορφή ταπείνωσης σκύλας/ου κι όχι τόσο του pony για την/τον υποτακτικό.Για πολλές/ούς υποτακτικούς είναι πέραν από ταπείνωση και δείγμα ύψιστης υποταγής προς τον Κυρίαρχο να Τον υπηρετούν φορώντας περιλαίμιο/κολάρο σκύλας.Για τον/την Κυρίαρχο δε είναι μέγιστη ηδονή εξουσίας αυτού του είδους η υποταγή της/του υποτακτικού και την απολαμβάνει δεόντως...
     
  6. mik0101

    mik0101 Guest

    Πράγματι το να είσαι το σκυλί της αφέντρας σου είναι πολύ πιο εξευτελιστικό από το να είσαι το pony της.
     
  7. bimalestraponfun

    bimalestraponfun New Member

    καλησπερίζω ως καινούργιος εδώ... πραγματικά είναι κάτι που θα ήθελα πάρα πολύ να το δοκιμάσω με την κατάλληλη αφέντρα... αλήθεια μπορούμε όμως σε Ελληνικό sex shop να βρούμε τον αντίστοιχο εξοπλισμό; έχω ψάξει αρκετά κε το μόνο που έχω βρει είναι ένα κολλάρο..
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Μα γιατι να πας σε sex shop για εξοπλισμό? Τι πιο φυσικό απο το να πας σε pet shop? Εχουν τα παντα ακόμα και τις ίδιες γελοία παραφουσκωμενες τιμές. ;-)
     
  9. Σχετικά με τον εξοπλισμό είναι όντως ποιο εύκολο να πάτε σε ένα pet shop.Θα βρείτε τα πάντα και θεωρώ οτι είναι πολύ πιο ηδονικό αλλά και πιο εξευτελιστικό να φοράει μια σκλάβα προιόντα που είναι καθεαυτού φτιαγμένα για σκυλιά.
     
  10. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    Κι εγω συμφωνω για petshop και δεν εχουν καμια σχεση οι τιμες με το sex shop οπως λεει η carissa
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Συμφωνώ, εγώ από pet shop πήρα όλα όσα χρειάζονταν..  
     
  12. loyalboy

    loyalboy New Member

    Είναι απο τους ωραιότερους τρόπους να σε ταπεινώνει η Κυρία σου. Εμένα μια Κυρία που επισκεπτόμουν με χρησιμοποιούσε σαν σκυλί της και της άρεσε να πετάει τα mules της μακρυά μέσα στο σπίτι και να με στέλνει στα τέσσερα να της τα φέρω πίσω με το στόμα μου και να τα τοποθετήσω τέλεια μπροστά της. Το ακραίο έγινε μια φορά όταν μου έδεσε τα χέρια πίσω και με έβαλε να συρθώ στο πάτωμα χωρίς να μπορώ να στηριχθώ πουθενά. Μάλιστα επειδή έκανα κάποιο χρόνο άρχισε να μιλάει στο τηλέφωνο και άλλαζε συνεχώς θέση κάνοντάς με να σέρνομαι συνεχώς.