Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

doggy training κανείς?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 17 Ιουνίου 2005.

  1. Kits

    Kits Contributor

    το doggy-training ειναι ''must'' ...!!!
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Το τέλειο !!!

    Τι πιο ωραίο να βάζεις στο πιάτο του σκύλου τον σκλάβο να τρώει;;

    Να τον έχεις όλη την ώρα στα 4 σαν σκυλάκι;;

    Να μην του επιτρέπεις να μιλάει παρά μόνο να γαυγίζει;;;

    Να του φοράς το κολλάρο του και να δένεις την αλυσίδα του σε κάποιο κρίκο ή στο κρεβάτι;;

    Να τον έχεις δεμένο όλη νύχτα στα πόδια του κρεβατιού και να κοιμάται αγκαλιά με τα πόδια σου;;
     
  3. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Το doggy-training αποτελει και δικό μου "must",
    τουλαχιστον στις hardcore εκφάνσεις της δικής μου bdsm φαντασίας...
    απαραίτητη προϋπόθεση η τέλεια φυσική κατάσταση της εκπαιδευόμενης

    Uranoos
     
  4. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: doggy training κανείς?

    Λατρευει ο σκλαβος μου να ειναι το σκυλακι μου.. να κατουραει στο μεγαλο μπολ στα τεσσερα σαν σκυλι που ειναι.. να τρωει απο το μπολακι που γραφει το ονομα του. Να κανει τα παντα στα τεσσερα. Ειναι σαφως καλυτερο απο το pony training!
     
  5. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    εννοειτε καλλιτερο
    και γινεται ευκολα και στο σαλονι...
    που να τρεχεις τωρα με τα χαλιναρια???

    πιανεις κι ολοκληρο τον καναπε  
     
  6. HREMOS

    HREMOS New Member

    Απάντηση: doggy training κανείς?

    ειναι ενα απο τα πιο ομορφα πραγματα και για τους δυο κα8ως ξεκινας να της βαζεις το κολαρο και το λουρακι. συνηθιζει την ιδεα με χαδια και αυστηροτητα μαζι κα8ε μερα προσθετεις κατι,μεγαλυτερη βολτα,της μα8αινεις να τρωει απο το χερι και σιγα σιγα να μα8ει να τρωει απο το πιατακι της.μετα απο λιγο καιρο περιμενει στα 4 κουνοντας την 'ουρα της'.τα σκυλακια ειναι ομορφο να ειναι χαρουμενα και οι εκπαιδευτες ακομα πιο χαρουμενοι να τα πηγαινουν βολτα.
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: doggy training κανείς?

    Ερωτιση. θα πρεπει να την πηγενη ο Κυριαρχος της με πραγματικο σκυλο για ζευγαρομα,(γελαη) η την δουλια αυτη θα της την κανη ο Κυριαρχος της ο ιδιος ?    
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση:  

    Πολλές οι παραλλαγές και οι διαβαθμίσεις Masterperris, ξεκινά κανείς από τα "απλά" υποθέτω και μετά βλέποντας και κάνοντας...  
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: doggy training κανείς?

    Τρηφερη μου tender lilly τα ''απλα''της τα εχω ξεπεραση εδω και χρονια, και τωρα της εχω ανεβαση πολη ψηλα τον πυχη των οριων της στα πολλη *σ κ λ η ρ α*και την παω για *α κ ρ α ι α*για αυτο εκανα την ανοθεν ερωτιση μεταξη σοβαρου και αστειου. 
     
  10. lewnis

    lewnis New Member

    Το dog trainning σε συνδιασμό με τη περιποιλιση των ποδίων αλλά και των παπουτσιών(μπότες)της Κυρίας είναι οτι πιο εξευτελιστικό για ενα slave.
     
  11. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: doggy training κανείς?

    Σε ένα σκυλί ποτέ δεν του φοράς την αλυσίδα όταν είναι μέσα στο σπίτι, ποτέ δεν το δένεις όταν είναι να φάει, δεν το αφήνεις να κατουράει και να χέζει μέσα στο σπίτι και ποτέ δεν το βάζεις δεμένο για ύπνο (εκτός και αν το έχεις στην αυλή). Γιατί να το κάνεις στην "σκύλα" σου? (εκτός και αν την έχετε στην αυλή).

    Είναι πολλή πιο ωραίο να την εκπαιδεύσετε να φέρνει την αλυσίδα της (και να την αφήνει στα πόδια σας) όταν της λες πως θα την πας βόλτα. Είναι πολλή πιο ωραίο να την βλέπεις να γρατζουνάει το παράθυρο όταν θέλει να βγει στο μπαλκόνι για να κατουρήσει (ακόμα πιο ωραίο είναι να της έχεις και μια κουβέρτα πεταμένη στο πάτωμα, ώστε όταν μπει μέσα μετά το κατούρημα, να την κάνει σαν "μπάλα" με τα μπροστινά της "πόδια", να τριφτεί πάνω της και να καθαριστεί όσο μπορεί).

    Από την μεριά μας πάλι, έχουμε υποχρέωση, μετά το χέσιμό της, να την βάλουμε μέσα στην μπανιέρα και να της πλύνουμε τον κώλο (ιδανικό είναι, να είναι καλοκαίρι, να έχουμε αυλή και να την πλύνουμε με το λάστιχο. Εκεί χρειάζεται να την δέσουμε για να μην μας φύγει).

    Στον ύπνο πάλι δεν χρειάζεται να είναι δεμένη. Αρκεί να κοιμάται στα πόδια μου (και ας είναι πάνω στο κρεβάτι) και το πρωί να με ξυπνάει με το να με γλύφει. Το άσχημο είναι πως κανένα σκυλί δεν φτιάχνει καφέ, οπότε, θα τον φτιάξουμε μόνοι μας  Αλλά μ' αρέσει να τριγυρίζει γύρω από τα πόδια μου εκείνη την ώρα.

    Δεμένη στο καλοριφέρ της τουαλέτας (με κλειστή την πόρτα) την έχουμε μόνο όταν έχουμε επισκέψεις για να μην ενοχλεί τον κόσμο (εκτός αν οι άλλοι δεν έχουν πρόβλημα μαζί της και η σκύλα μας δεν έχει πρόβλημα με την "θέση" της).

    Ολες μας οι εντολές είναι δισύλλαβες (παραπάνω συλλαβές δεν καταλαβαίνει) και από κει και πέρα με χειρονομίες και νοήματα. Με μια καλή εκπαίδευση, η σκύλα μας, μπορεί να καταλάβει πολλά πράγματα (που πρέπει να κάνει ή να μην κάνει) έστω και με μια ματιά.

    Τα παιχνίδια της τώρα. Πέρα από μπαλάκια, κουκλάκια κλπ, πρέπει να είναι και διαφόρων ειδών δονητές (στο ίδιο μέρος που βρίσκονται και τα υπόλοιπα παιχνίδια της) για την προσωπική της ευχαρίστηση. Οπως παίζουμε μαζί της με τα μπαλάκια, άλλο τόσο πρέπει να την παίζουμε και με τους δονητές της. Το "άσχημο" είναι πως πρέπει μετά εμείς να μαζέψουμε τα παιχνίδια από το πάτωμα και να τα βάλουμε στο καλάθι της πάλι (όσο και να εκπαιδεύσεις ένα σκυλί να το κάνει μόνο του αυτό, όλο και κάποια αφήνει έξω).

    Οσο για το φαγητό, τρώει και αυτό ότι και εγώ. Η μόνη διαφορά είναι πως εκείνο το τρώει κάτω από το τραπέζι (για να νοιώθω τον κώλο του να τρίβετε πάνω στα πόδια μου) ενώ εγώ πάνω σε αυτό.

    Η τιμωρίες του είναι πάντα ξυλιές στον κώλο με μια διπλωμένη εφημερίδα, δέσιμο μέσα στην τουαλέτα με κλειστό το φως και την πόρτα και δεν το βγάζεις βόλτα εκείνη την μέρα. Επίσης, μια αποτελεσματική τιμωρία είναι, να του δείξεις κάτι που του αρέσει πολλή και να μην του το δώσεις (στην προκειμένη περίπτωση, μπορείς να την καυλώσεις πολλή αλλά να μην την αφήσεις να χύσει).

    Αν όλα πάνε καλά και είναι ευχαριστημένη η σκύλα μας, όλη μέρα θα την βλέπετε να είναι ξαπλωμένη στα πόδια σας ανάσκελα με τα "χέρια" και τα πόδια ορθάνοιχτα για μας. Απόλυτα παραδομένη στο Αφεντικό της
     
  12. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: doggy training κανείς?

    Το πιο δύσκολο κομμάτι είναι το γάβγισμα και δεν μιλάμε για ένα γαβγισματακι της πλάκας αλλά να είναι πειστικό.
    Προτιμώ χίλιες φορές να βελάζω σαν κατσίκα μπεεεεε!!    ( τι με έπιασε σήμερα σε καλό να μου βγει).