Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

doggy training κανείς?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 17 Ιουνίου 2005.

  1. μάλλον το χλιμίντρισμα soft  
     
  2. μελίνα

    μελίνα Guest

    μία γυναίκα κάνει τη σκύλα, για να γλείφει βρώμικα, με κέφι και για πολύ ώρα
    και για το πισωκολλητό.
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Και όχι μόνο ...  
     
  4. Annalenia

    Annalenia New Member

    Απάντηση: doggy training κανείς?

    είναι απλά απόλαυση να είμαι η σκυλίτσα του Αφέντη μου..
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: doggy training κανείς?

    Doggy training! Are you talking to me?
     
  6. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Εγω παλι,ρωτησα τον σκυλο μου και μου ειπε οτι το μονο που πρεπει αν κανει ειναι ναι υπακουει καινα ανανεωνωτην εκπεδευση του σε τακτα χρονικα διαστηματα.
    Μετα απο αυτο,εμεινε ακινητος περιμενοντας διαταγες καιδεν τολμισε καν να κουνηθει ουτε για κατουρημα......
     
  7. female

    female Contributor




    Ο γαβ-γαβ με τον οποίο συμβιώνουμε σέβεται μεν τη συγκατοίκιση, αυτοδιατίθεται δε κατά βούλησιν. Πρόκειται περί τετραπόδου gentleman και η συνεννόησή μας εδράζεται κυρίως στην αγάπη που έχουμε, με φυσικότητα. Δεν τέθηκε ποτέ θέμα training. Το επίπεδο το ΄χε από μόνος του και περαιτέρω δεν βρίσκω λόγο να τον κάνω τσίρκουλο που κάθεται και ξαπλώνει για το δικό μου εγωισμό. Του κάνω χατήρια και μου κάνει κι αυτός. Τα μόνα "σαδιστικά" που υφίσταται ενίοτε είναι μπάνιο, βούρτσισμα δοντιών και επισκεψη σε κτηνίατρο. Τι να πεις... βανιλλόσκυλος.



     
  8. tlg

    tlg New Member

     

    δεν είχα ποτέ σκύλο, αλλά θέλω να πάρω
    αλήθεια, πρέπει να του βουρτσίζεις τα δόντια? θα έχει πολύ γέλιο αυτή η εικόνα  
     
  9. female

    female Contributor



    Καλό είναι να γίνεται πότε-πότε. Και μόνο γέλιο δεν έχει στην πράξη.

    Φιλική συμβουλή : η καλύτερη ράτσα είναι ταλαίπωρο μπάσταρδο του δρόμου.



     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: doggy training κανείς?

    Να πάρετε αυτόν της φωτογραφίας. Είναι τόσο καλός όσο και τα αδέσποτα. Επιπλέον έχει πνεύμα κυριάρχου. Εκπαιδεύεται μόνος του, όποτε του γουστάρει. Αν ζοριστεί, εκδηλώνει όλα του τα χαρίσματα: σας τρώει οικογενειακώς, με συνοδεία γειτόνων.