Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dom/ Domme Punishes Domme/ Dom

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος El__Capitan, στις 22 Αυγούστου 2018.

  1. Galatée

    Galatée Regular Member

    Χαχαχα  
    Respect!
     
  2. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Σε πρόλαβε ο Σαιξπηρ με την γνωστή στρίγγλα που εγινε αρνάκι χαχα Δεν είναι τσοντα βέβαια , αλλά το βδσμιαρικο το εχει στη διαδικασία .
    Συγκρατιέμαι και δεν σχολιάζω για τα στερεότυπα ..
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

    Ενημερωτικά, υπάρχει ένα ανάλογο πορνό, με Rocco σε bdsmικά σκηνικά γενικότερα. Ο τίτλος της τσόντας είναι "The fashionistas".

     
     
  4. El__Capitan

    El__Capitan Star Alliance, oneworld & SkyTeam Platinum member

    Στο συγκεκριμένο βιβλίο/ ταινία/ τσόντα (ειλικρινά δεν έχω αποφασίσει ακόμη τι θα γίνει  ) δε θα διαδραματίζεται το πως ένας/ μία Dom/ Domme αλλάζει μία/ έναν Domme/ Dom σε sub. Θέλουμε να κρατήσει την υπόσταση του, απλώς να υποτάσσεται σε αυτόν/ αυτή.
    Και για να πουλήσουμε περισσότερο, το θελω να είναι μονόπλευρο, αυτός/ αυτή που κυριεύει να μην δίνει δεκάρα και ο άλλος/ άλλη Κ να είναι σε φάση "Ντορή θα φαρμακωθώ" ένω ταυτόχρονα μεταλλάσεται σε μια/ έναν femdom/ maledom απέναντι σε άλλα υ.
    Και η ψαλίδα συνεχώς να ανοίγει..  
     
  5. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


    Κανόνισε να εχει χαπι εντ ναι ? Στην ανάγκη διάβασε ένα παλιο νήμα σχετικά με σχέσεις Κ/Κ .
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

  7. El__Capitan

    El__Capitan Star Alliance, oneworld & SkyTeam Platinum member

  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ένα απ' τα αγαπημένα μου διηγήματα απ' τους Κωμικούς έρωτες του Κούντερα, πραγματεύεται κάτι παρεμφερές. Νομίζω το βιβλίο κυκλοφορεί και σε ελεύθερο pdf.

    Άμα πας για δεύτερο μέρος στις 50 μπλε αποχρώσεις ( πάνε μαζί με τις π..ίτσες; ) έχω να δώσω μια παραγγελιά: μια σαδίστρια μελαχρινή ερωτοτροπεί με μια κοκκινομάλλα μαζοχίστρια και εισέρχεται στο χώρο ένας σαδιστής, χωρίς λευκό πουκάμισο σε παρακαλώ. Ας το κάνουμε γκρι ριγέ.
     
  9. El__Capitan

    El__Capitan Star Alliance, oneworld & SkyTeam Platinum member

    Θα κοιτάξω το βιβλίο που πρότεινες!!
    Άντε, θα σου κάνω την χάρη και θα βάλω και σαδίστρια και μαζοχίστρια και κερατά και ό,τι άλλο θες (έμπνευση να 'χουμε)!
    Για γκρι ριγέ πουκάμισα όμως δε γράφω, αυτό με ξεπερνάει!!  
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    όχι σε παρακαλώ μη μου μπλέξεις cuckold!!!

    μπορούμε έστω να αποφύγουμε το κατάλευκο, το ροζουλί και το γαλάζιο των κοστουμιών;
     
  11. Εγώ θα είμαι η ξενέρωτη της παρέας και θα πω ότι αν η Κ κάτσει να υποστεί το punishment, μήπως δεν είναι (μόνο) Κ;  

    Επίσης, το concept μου αρέσει αλλά προτιμώ το concept με γυναίκα Κ να επιβάλλεται, ε γούστα είναι αυτά  
     
  12. angel42

    angel42 Regular Member

    Για Εμένα θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον αν ο δούλος ήταν ο δίμετρος παιδαράς, ο εισερχόμενος Dom ο ένα μάτσο χάλιας και μόλις πήγαινε να βουτήξει τη Mistress από το μαλλί, να όρμαγε ο δούλος, να έκανε του αλατιού τον χάλια μαστερά καθώς η Μιστρέσσα βάραγε ρυθμό με τα τακουνάκια Της φωνάζοντας "κι άλλο δούλε"... Sorry για το ξενέρωμα στην αρχική φαντασίωση, αλλά τί να κάνουμε, ο καθείς με τις διαστροφές του... A.