Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

domination απο ομοφυλοφιλη στο αντιθετο φυλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iam, στις 4 Αυγούστου 2005.

  1. Iam

    Iam New Member

    domination απο ομοφυλοφιλη στο αντιθετο φυλο. ειχατε ποτε τετοια εμπειρια?
    εγω τρελλαινομαι να διασυρω αντρες , να παρακαλανε για αυτο που θεωρουν δεδομενο , να σερνονται και τελικα να μενουν απλοι θεατες η καλυτερα δουλοι μας .
    αν σας εχει απασχολησει κατι τετοιο .....τοποθετηθητε
     
  2. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Εμπειρία δεν έχω από domination ομοφυλόφιλης στο αντίθετο φύλλο αλλά έτσι όπως το έχετε θέσει δεν βρίσκω κάποια ένδειξη ουσιαστικής κυριαρχιας.
    Σίγουρα έχει έντονα στοιχεία ταπείνωσης και εξευτελιμού μια τέτοια σκηνή που πολλοί άνδρες υποτακτικοί αποζητούν.
    Από την πλευρά της Κυρίαρχης όμως επειδή δεν έχω αρκετα δεδομένα επιφυλάσσομαι να το δω σαν εκδήλωση απωθημένου.
     
  3. bimalestraponfun

    bimalestraponfun New Member

    είναι ένα από τα αγαπημένα μου, η κατάλληλη αφέντρα..
    να μου συμπεριφερθεί σαν να είμασταν εκείνη η mistress και εγώ όχι ο σκλάβος αλλά η σκλάβα της , ακόμα και το να μου αρνηθεί τον οργασμό
     
  4. xalakat

    xalakat Regular Member

    Και εμένα θα μου άρεσε πολύ κάτι τέτοιο. iam αυτό που είπες να σας παρακαλάμε και τελικά να καταλήγουμε απλώς δούλοι σας ήταν πάρα πολύ ερεθιστικό.
    Μακάρι να είχα την ευκαιρία να υπηρετήσω ένα ζευγάρι ομοφυλόφιλων γυναικών. Φαντάζομαι πως και γι αυτές θα ήταν ευχάριστη εμπειρία να βλέπουν έναν άντρα να παραδέχεται πως δεν μπορεί να τους προσφέρει τίποτε άλλο παρά μόνο τις υπηρεσίες του στις δουλειές του σπιτιού τους σαν δούλος τους.
     
  5. doulos

    doulos Regular Member

    Οφείλω να ομολογήσω ότι πάντα έβρισκα συναρπαστική την ιδέα να υπηρετήσω ένα ζευγάρι Γυναικών. Η ιδέα ότι Εκείνες θα χαίρονται τον έρωτά τους ενώ εγώ θα τις υπηρετώ εξευτελίζοντας τον ανδρισμό μου ειναι για μένα τυραννικά ερωτική...
     
  6. theo7

    theo7 Guest

    ειμαι στρειτ ανδρας,αλλα εχω εντονες φαντασιωσεις να υποταχτω σε μια γυναικα αμαζονα.μπορω να κανω ολα της τα χατηρια χωρισ αντιλογιες και αντιρρησεις.νομιζω πως καθε ανδρασ κατα βαθος αυτο ειναι που αναζητα. 
     
  7. PD

    PD Regular Member

    RE: RE: domination απο ομοφυλοφιλη στο αντιθετο φυλο

    Δηλαδη με αλλα λογια σου αρεσει "να σερνεσαι και τελικα να μενεις απλος θεατης η καλυτερα δουλος τους" ? Χωρις την παραμικρη "ικανοποιηση?

    Τι να πω.. ΒΙΤΣΙΑ ειναι αυτα  
     
  8. doulos

    doulos Regular Member

    εγώ συμφωνώ με τον theo. η υποταγή είναι κάτι που γεμίζει ψυχικά σε τέτοιο βαθμό που μπορώ να απαρνηθώ το σέξ και να είμαι απλώς ο μ*****ς μιας Γυναίκας 
     
  9. PD

    PD Regular Member

    RE: RE: domination απο ομοφυλοφιλη στο αντιθετο φυλο

    Ναι σωστα τα λες .. ειναι 2 πραγματα ομως ... η υποταγή ή η ..αγαμία  
     
  10. severen

    severen New Member

    κι εγω θα ηθελα πολυ να με χρησιμοποιησουν δυο(και περισσοτερες...)ομοφυλοφιλες γυναικες για να διασκεδασουν.και να μ'εξευτελισουν και να με πονεσουν πολυ. cbt,strapon,κι ο,τι αλλο τους κανει κεφι.
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αν καταλαβα καλα .. ενοειτε μια λεσβια να πηδηξει εναν αντρα ; .. ....
    η δικη ερωτηση ειναι .. γιατι να το κανει αυτο ; ....
    και σε ποιο σημειο βοηθαει το οτι ειναι λεσβια ;
    συγνωμη .. αλλα μηπως το domination εχει κανεις την υποψια πως εχει να κανει με μισος , εκδικηση ή απαξιωση ;