Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    (Χηνο)παπάρας Τι???????  
     
  2. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    χαχαχα...Θελεις να επεκταθω σε λεπτομεριες,χαχαχα  
     
  3. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Σε προκαλώ....   
     
  4. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    χαχαχα...δεν θα το κανω γιατι φοβαμαι οτι η γρουσουζια ενος κοριτσιου δεν εχει φυγει ακομα απο το νησι...Οποτε το σκεφτομαι χαλαει και κατι...Ελεοοοος δηλαδη,χαχα!!
     
  5. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Ελπίζω να μην ψοφήσουν τα χηνοπαπακια τα έχω μεγάλο άγχος....  

    Σου είπα να ρίχνεις αγιασμό πρωί μεσημέρι βράδυ....Εσύ τπτ....   
     
  6. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Μαγια μου εχετε κανει...Τι ειστε εσεις...Μισω τις εκκλησιες και για χαρη σας θα ,με κανετε να τις αγαπησω,χαχα!!!
     
  7. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Εγώ δεν ανήκω στην κατηγορία της...είμαι καλός άνθρωπος  
    Αφού δεν βούλιαξε το νησί... δεν έπεσε το σπιτι σου...Δεν σπάσανε όλα τα τακούνια από τις γόβες...μην παραπονιέσαι....
     
  8. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Aαααααααα,παιζουν και τετοιες ζημιες??? Για να το γνωριζω δηλαδη,οταν ξανα κατεβειτε στο νησι να εχω προλαβει να το σκασω,χαχα     


    • Δεν ξερω ποια απο τις δυο σας εχει μεγαλυτερη καντεμια,ουτε εγω σκοπο να την μετρησω...    
     
  9. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Λες γι αυτο να πολλαπλασιαζονται τα πιατα στην κουζινα,χαχα..Δεν το ειχα σκεφτει αυτο...Αχ κατηγορω που εχουν να πεσουν στην εδρα σας,χαχαχα
     
  10. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Μια mistress δεν θα έρθει στην ζωή σου?
    Ερεεεεε πιατα που θα πλύνεις....Κ γω θα γελαωωωω.... 
     
  11. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Πρεπει να σου στειλω φωτο να δεις πως τρωω τωρα την Μερεντα που δεν εχω μαχαιρι καθαρο...Και τα 12 ειναι απλυτα,χαχα!!!

    Χαχαχα,ξερω ξερω,Θα περνεις τηλ την κοπελα μου και εκεινη θα σου λεει δεν μπορει να σου μιλησει αυτην την στιγμη κοριτσακι γιατι πλενει τα πιατα,μετα θα βαλει ανοιχτει ακροαση,εσυ θα ζητας θελω να τον δω σε βιντεο και εχω θα μονολογω σκυλα γρουσουζα και Χαρυβδη,χαχαχα
     
  12. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Εεεεεεε Όχι Κ γρουσουζα.... 
    Τα υπόλοιπα καλά τα λες....