Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Για το εκτός θέματος είναι η συζήτηση, ακου εμένα που ξέρω κάτι παραπάνω  

    Βάλε κανένα άλλο τραγουδάκι και εσύ ..!
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    .... Kept thinking I could never live without you by my side
    But then I spent so many nights thinking how you did me wrong ....



    ΥΓ. παντως η κριτικη για την φωτο ηταν ειλικρινης ... λιγο καλυτερη αναλυση να ειχε η καμερα ηθελε , λιγο καλυτερο στησιμο να φαινονται πιο εντονα οι καμπυλες , και να δαγνωνες λιγο τα χειλη σου " για το χρωμα του κραγιον δεν μπορω να πω δεν μπορω να το διακρινω καλα " και απο εμενα θα επερνες Λικε ειλικρινα  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αφού δεν έχει like το νημα, τι συζητάμε;;;;;

    Μια χαρά η κριτική για την φωτογραφία, και το dislike δεκτό, δεν είμαι επαγγελματίας, πάντα ανέβαζα και θα συνεχίσω να ανεβάζω για όσο βρίσκομαι στο φόρουμ, πάω να δω my style rocks τώρα.
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δεν ειναι dislike ειναι ενα σκαλοπατι για να σε κανω να πησμοσεις ωστε την επομενη φορα να εισαι βελτιωμενη .. Απο εμενα παντως εχεις Ναι περνας στην επομενη φαση
    αν το παρουμε με to my style rock εχεις ενα +3
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι λες καλέ μου;  

    Τι να πεισμωσω και για ποιο λόγο; Δεν είναι λέσχη φωτογραφίας εδώ, κάπου τα έχεις μπερδέψει τα πράγματα, αλλά τέλος πάντων..καλη συνέχεια εύχομαι
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    οχι και μου Οχι και μου

    θα τρομαξεις και τις λιγες Θαυμαστριες που μου εχουν απομεινει .... Κοριτσια δεν ειμαι της ελευθερο παιδι ειμαι στειλετε inbox ελευθερα θα κρατηθει σειρα προτεραιοτητας    
     
    Last edited: 3 Οκτωβρίου 2018
  7. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    +++++++
     
  8. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    επαναστατη σε ειπαν καποιοι....


    εγω σε λεω αγαπη!
     
  9. rea..

    rea.. Contributor

    Που βρίσκεται η απαξίωση του νήματος, όταν η ίδια διαχείριση συμμετέχει και μάλιστα πιο ενεργά από από κάθε άλλο νήμα?
    Απαξίωση βλέπω συχνά - πυκνά απέναντι στις διαμαρτυρίες των μελών, όχι του νήματος.
    Όπως για παράδειγμα σε αυτές τις σελίδες.
    Μετά τα εύλογα σχόλια της @angel42 βλέπουμε καπάκι το ωραιότατο στήθος της @Θρυαλλίς, που δεν σχετίζεται, δεν ασχολείται..δεν..
    Τρία πουλάκια κάθονταν, 2 βυζάκια στέκονταν και από κάτω ουρά τα λάικς σε σχόλια που δεν έχουν παρ χαμπάρ ότι σπάνε την ροή ενός θέματος που δείχνει να απασχολεί μεγάλη μερίδα μελών.
    Τα μόνα κοινά σημεία που υπάρχουν με την υπόθεση του "ποπολάρου" @gazza ήταν το ύφος των αποφάσεων και τα ερωτηματικά που δημιούργησαν στα μέλη οι αποφάσεις αυτές.
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Μεγαλος χαμος για τα Λικε βρε παιδια ... που Βασικα υπαρχει Λυση και σε αυτο και λεγετε Gallery ...

    ΑΝ θελετε τοσο πολυ τα Λικε καντε ενα γρουπακι στο ΦΒ ποσταρετε εκει τις φωτο σας " ΑΝ μπορειτε " και καντε οσα Λικε θελετε

    Εκτος και αν ειμαστε/εισαστε εδω μονο για τα Λικε και τις φωτο και να Δειχνουμε/δειχνετε τα απολλωνια κορμια για και τις σουπερ ντουπερ φωτο απο καποια σεσσιον που κανατε

    ΥΓ. απο οτι καταλαβα παλια δεν υπηρχε Λικε παλια στο φορουμ σε κανενα νημα δλδ τοτε τι γινοτανε ?

    ΥΓ1. το φορουμ κατα την αποψη μου ειναι πολυ καλα στημενο ευχρηστο και ευχαριστο σε αντιθεση με κατι αλλα που πιο πολυ σε σοφτ πορνοσελιδα μου κανει η χαρντκορ σελιδα γνωριμιων που το 90% των ενεργειων εκει ειναι ειτε τα λικε στις φωτο ειτε τα σχολια στις φωτο ειτε να πληρωσουμε για να δουμε προσωπικα βιντεο των χρηστων
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ευχαριστώ πολύ που βρίσκεις τα βυζάκια μου ωραιότατα, με τιμάς ιδιαιτέρως.

    Για τα υπόλοιπα υπάρχει το support, ευχαριστώ πολύ, καλημέρα
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Εγω που δεν μπορεσα να διακρινω αν ειναι και ποσο ωραια ειναι τα βυζακια σου στην παρουσαν φωτο γινετε να τα δω απο ποιο κοντα ?