Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Εγώ όμως θα σε πω αυτό:
    Πάντως το αντίθετο του "Ένθεος" είναι "Γνωστικός" και "Γνωστικός" είναι κατά κάποιο τρόπο, ο Λιμπερτίνος των Πρωτοχριστιανικών χρόνων.
    Κάτι συμπτώσεις βρε παιδί μου σε αυτό το φόρουμ;  
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

          
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

  4. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Μη σου τύχει... 

     
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Να μια απάντηση που δεν είχα σκεφτεί. Ο Θεός με έστειλε...


    Μπα ... Κάθε φορά μετά από σεξ μου έλεγε ντύσου και εξαφανίσου. Στην κυριολεξία με πετούσε έξω
     
  6. Απαραδεκτος.... Κανονικα επρεπε να σε οδηγησει στο υπογειο dungeon και να σε κρατησει εκει... Μα πως τολμησε να σε διωξει;
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    μαστερας ο τυπος :Ρ
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν έχει dungeon παιδί μου   δεν ξέρει καν τι σημαίνει
     
  9. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Συγγνώμη αλλά σε αυτή την περίπτωση συντάσσομαι απόλυτα με τον @Gotham
    Και ιδέα να μην έχει από Dungeon θα έπρεπε να σε έχει κλείσει τουλάχιστον σε ένα υπόγειο!!!   
     
  10. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Απαντάω εδώ γιατί θεωρώ οτι είναι εκτός θέματος.

    Φυσικά και μπορείς να διαφωνήσεις σαν συνομιλητής... αλλά εγώ αναφέρθηκα σε θρησκευόμενη υ. Έχεις τέτοια εμπειρία για να έχεις άποψη;
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

      
     
  12. rea..

    rea.. Contributor

    Πιστεύεις πραγματικά, ότι χρειάζεται να έχει εμπειρία θρησκευόμενης υ κάποιο μέλος για να διαφωνήσει με την θέση σου και να έχει άποψη?