Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην ξεράσω..παρά κάνει ηπειρώτικο...Εσεις φάτε και φρυγαδέλια...εγώ στα θυμαράκια θα τρώω κανά δαιμονάκι...Σιγά μην δεν τα κάνω μπουρδέλο στην εδώ ζωή...Και αν υπάρχει αλήθεια κανείς παράδεισος και με στείλουν? Την γάμησα...χαχαχα...
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Χαχαχαχαχαχα σε παρακαλώ τα πρωτεία τα έχει ο μουσακάς ... Ήταν η πρώτη Θεά που έκανα αχαχαχαχαχααχα
     
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Τα κόλυβα είναι πεντανόστιμα. Το τέλειο έδεσμα. Και το καλύτερο ανάκλιντρο για να τα απολαμβάνεις είναι αυτό.

     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χααχαχα, είμαστε Πολυθεϊστές χαχα...Μένουν άλλοι 10 θεές να φτιάξεις χαχαχα
     
  5. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Άμα είναι σαν του Αρκά ο Παράδεισος, δε σε χαλάει...
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ σαν τον ζωντανό σου λέω χαχαχα
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Προτιμώ κανέναν λιγότερο αστείο...Με καλή θέρμανση και gothic διακόσμηση...χαχαχα...
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΤΡΑΒΑΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΔΑΚΡΥΡΟΟΥΣΑ ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΤΟΥΦΑ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
     
  9. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Εξαιρετικό το έπιπλο. Ο θάνατος πάντα πρέπει να έχει πολυχρησία.. Είναι μια ευκαρία για αναδιαμόρφωση σπιτιού, αγορά νέας γκαρνταρόμπας.. επίπλων.. βέβαια.
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Θα αρχίσω να φτιάχνω τότε ... Σε ορίζω επίσημο και επίτημο δοκιμαστή των θεοτήτων μου αχαχαχαχα
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Καλά, δε θα τα χαλάσουμε στο maison & decoration τώρα....!!!
    οαοοχοαχοοαχοαοχοαοχοαοχοαοχοαοχαοχοαοχαο
     
  12. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Πρόσεξε.. Πρόσεξε Σειρήνα. Εγώ δε θα σε γνωρίσω κουρούπα. Κανόνισε!