Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tithon

    tithon Contributor

    είναι πολύ της μόδας ο ταλιμπανισμός, πράγματι.
     
  2. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    !!!!!!!
     
  3. femdomstories

    femdomstories έχω μια μεταχειρισμένη, ενδιαφέρεσαι Auto?

    Με τρομάζει η σκέψη να διαβάσω κι άλλες bdsm εμπειρίες σας, εκτος και αν το ότι ο σκύλος φορόυσε κολάρο είναι στα πλαίσια του bdsm, για εσάς.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Μετεξεταστέος.
    Δεν κατάλαβες τίποτε.
    Να το κουβεντιάσεις με την Κυρία σου.
     
  5. femdomstories

    femdomstories έχω μια μεταχειρισμένη, ενδιαφέρεσαι Auto?

    ναι ε, μιας κι εσυ καταλαβες τα τόσα πολλά για εξήγησε μου τι σχέση έχει αυτό το κατά τα άλλα ωραίο κείμενο με την θεματική ενότητα που έχει αναρτηθεί;
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Την ποια...?
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Είδε γνωστός μου την εβδομηντάχρονη μάνα του να συντάσσεται με την καλλιέργεια της κάνναβης για ιδιωτική χρήση σε μέινστριμ μπαζοκάναλο -στα μικρά ρεπορτάζ στις ειδήσεις του στιλ, τι γνώμη έχετε για το τάδε θέμα- και ίσα που πρόλαβε να ψελλίσει "ω ρε μάνα, πώς τα λες", διγιότι τον ταράξανε στο τηλέφωνο γνωστοί και φίλοι να του δίνουνε τα συχαρίκια για την κυρά-μαμά..! Ακόμα μιλάει στα τηλέφωνα...
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Λυπάμαι αλλά αυτά θα τα κατανοήσεις όταν είσαι έτοιμος.
    Θα το καταλάβεις όταν θα συμβεί.
    Προς το παρόν "Μετεξεταστέος", όπως είπα παραπάνω.
    Δεν είναι κακό, μην χολοσκάς γι αυτό.
    Συνήθως τα υποτακτικά άτομα, σε τέτοια θέματα, απευθύνονται στον Κύριο ή την Κυρία τους και τους λύνονται οι απορίες.
    Οι φετιχιστές δεν χρειάζονται τέτοια πληροφόρηση. Τι να την κάνουν άλλωστε;
    Αν είσαι υποτακτικός, τώρα ξέρεις που θα ρωτήσεις, αν είσαι φετιχιστής δεν το χρειάζεσαι.
    Και στις δύο περιπτώσεις, εγώ δεν είμαι γι αυτή την δουλειά εδώ μέσα.
     
  9. femdomstories

    femdomstories έχω μια μεταχειρισμένη, ενδιαφέρεσαι Auto?

    Από την άλλη αν το κείμενο το υπέγραφε Mitsossub θα είχε μηδέν απήχηση! Ετσι δεν είναι φιλαράκο espi;
     
  10. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Καθένας τον χαβά του.
     
  11. femdomstories

    femdomstories έχω μια μεταχειρισμένη, ενδιαφέρεσαι Auto?

    ναι, και θα σου πω και γιατί. Μπορεί ο καθένας να έχει dom, sub, master,mistress να είναι φετιχιστής, να είναι ότι γουστάρει και σε κανέναν δεν πέφτει λόγος για το τι είναι ή το τι έχει, ούτε αυτό μπορεί να είναι αντικείμενο χλευασμού από τους άλλους. Εκτός και αν πρέπει να τη βγάλουμε έξω, την εμπειρία μας, να δούμε ποιος την έχει μεγαλύτερη και μετά θα επιτρέπεται ή όχι η άποψη.

    Ανοίγω λοιπόν μία προσωπική ιστορία στην ενότητα bdsm εμπειρίες και προσπαθώ να καταλάβω τι είναι αυτό το τόσο bdsm το οποίο διαβάζω. Διαβάζω λοιπόν για ένα σκυλάκι το οποίο είχε ένα ατύχημα και μετά από καιρό και την επιμονή του αφεντικού του κατάφερε να προσπεράσει τους φόβους του. Προσπαθώ δε, καλοπροαίρετα να βρω και τυχον παραλληλισμούς. Αλλά με συγχωρείς δεν μπορώ. Δεν μπορώ να καταλάβω πώς θα παρομοιαστεί ένα ζώο, μ' έναν άνθρωπο. Αγαπάμε τα ζώα, δεν είμαστε ζώα όμως. Όσο γλυκανάλατα, αλληγορικά ή οτιδήποτε μπορώ να σκεφτώ για ν' αντιμετωπίσω αυτή την ιστορία ως bdsm ιστορία δεν μου βγαίνει. Είναι πολύ βανίλλα αυτό για μένα. Γι αυτό τον λόγο ρωτώ τι σχέση έχει αυτό με το bdsm? Οι απαντησούλες, ειρωνείες και προσωπικές επιθέσεις!!

    Οκ έτσι το θέλετε, κομπλέ κι εγώ λοιπόν με τον χαβά μου!
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Εγώ πάλι μπορώ, γουφ

    Κανένας χλευασμός, εσύ απαξιωσες κάτι που απλά δεν καταλαβαίνεις.