Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

  2. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Θα προσπαθήσω ! Με ανακουφίζεις ! Προς στιγμήν μου πέρασε η παλαβή ιδέα ότι μου έδειχνες την έξοδο από το θέμα, αλλά μπα, τελικά ιδέα μου θα ήταν.
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    Εντελώς παλαβή ιδέα, είμαι αλλεργική σε τέτοιους φασισμούς.
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Χμμμμ, θα το'χουμε υπόψη μας αυτό...
     
  5. rea..

    rea.. Contributor

    Αδιάφορο
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    γενικοτερα ολα τα καθεστωτα εχουν τα καλα και τα ασχημα...σε ολοκληρωτικα καθεστωτα οπως τον φασισμο ο εκαστωτε κυβερνητης επρεπε να πραξει εργα με σκοπο ο απλος λαος να βλεπει την προοδο και να μην αντιλαμβανεται την μειωση των ελευθεριων του, κατα τα αλλα στην ιταλια την περιοδο του φασισμου αναπτυχθηκε το κινημα του φουτουρισμου (στη ζωγραφικη) αλλα και πολλα αρχιτεκτονικα κατασκευασματα παρα πολυ ομορφα...η βιομηχανια επισης ανθισε εκεινη την εποχη κλπ κλπ....υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα αν προς το τελος δεν ειχε συμμαχησει με τη ναζιστικη Γερμανια (φημολογειται οτι ειχε επισκεφτει την Αμερικη λιγο πριν συμμαχησει με τη Γερμανια για να αποφασισει με ποια συμμαχια τελικα θα επαιρνε μερος στον πολεμο) να ειχε θετικο προσιμο η κυβερνιτικη του θητεια...τα ασχημα ολοι τα ξερουμε δε χρειαζεται να τα αναλυσουμε παραπανω...
     
  8. skia

    skia Contributor

    Μετά από 500 plus posts στο ταπείνωση/εξευτελισμός, πρέπει να ρωτήσω.... Ο Κ όταν είναι φανατικός ποδοσφαιρόφιλος και χάνει η ομάδα του νοιώθει εξευτελιστικά ταπεινωμένος;;;  
    Όπως είδατε, το έβαλα απευθείας εδώ αφού εδώ θα ταν η τύχη του.
     
    Last edited: 7 Δεκεμβρίου 2017
  9. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    νιωθει απλα εκνευρισμενος ...
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  11. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    τωρα ταιριαζει και το "στα εξηγω ωραια ?? ..μαθε μπαλιτσα στον αρχοντα..."
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κόλλησες, @lexy -τιδα; Δυστυχώς δεν υπάρχει εμβόλιο.