Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Kαλά χρυσό μου, μην εξάπτεσαι, δεν τρέχει κάτι.
    Όλα καλά, όλα ανθηρά, όλα είναι έτσι ακριβώς όπως θα έπρεπε να είναι.
    Και κυρίως όλοι είναι εκεί ακριβώς που πρέπει να είναι, μηδενών ημών και υμών εξαιρουμένων... 
     
  2. rea..

    rea.. Contributor

    Δεν είμαι το χρυσό σου, δεν εξάπτομαι, δεν ξέρω που είσαι και δεν με ενδιαφέρει, δεν ξέρεις που είμαι και δεν σε αφορά
     
  3. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  4. brenda

    brenda FU very much

    Δεν έχω λουλούδια, αλλά θα σού χαρίσω ένα βίντατζ τραγουδάκι που αγαπώ.
    Ας το αφήσουμε να πάει και το παλιάμπελο, η ζωή είναι ωραία και μικρή για σκληρότητα και ασχήμιες.
    Επίτρεψέ μου να είμαι στο δικό μου παράλληλο σύμπαν, σε παρακαλώωωωω.... 
     
  5. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχα.. κανένα πρόβλημα, ας πάει και το παλιάμπελο! ευχαριστώ για το τραγούδι και να σαι καλά.
     
  6. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  9. espimain

    espimain Contributor


    Απίστευτο!
    Μου προκάλεσε εντύπωση ο συνδιασμός.      
    Έκανα μια αναζήτηση "Κινόα και ακρίδες και το google έβγαλε μια "ΠΥΛΗ ΦΩΤΟΣ"
    Με ένα κείμενο του οποίου απόσπασμα παραθέτω.
    Όλα αυτά για τις αγάπες που κατά καιρούς γράφονται στο φόρουμ είναι εκεί μέσα γραμμένα      

    ....
    Σε ορισμένες περιόδους του χρόνου ζευγαρώνουν, αλλά το κάνουν από αγάπη; Συχνά αλληλοσπαράζονται και σε ορισμένα μάλιστα έντομα, όπως ένα είδος ακρίδας ή ορισμένες αράχνες, το θηλυκό τρώει το αρσενικό. Είναι από αγάπη; Όχι, είναι καθαρή σεξουαλικότητα. Η αγάπη αρχίζει όταν αυτή η ενέργεια αγγίζει συγχρόνως άλλα κέντρα στον άνθρωπο: την καρδιά, τον εγκέφαλο, την ψυχή και το πνεύμα. Τότε αυτή η έλξη, αυτή η επιθυμία που έχει να πλησιάσει κανείς κάποιον, φωτίζεται από σκέψεις, από συναισθήματα, από μια γεύση αισθητική. Δε ζητάει κανείς πια μια εγωιστική ικανοποίηση, όπου δε λογαριάζεται καθόλου ο σύντροφος.
    ....

    https://gateoflight.blogspot.gr/2011/09/blog-post_5499.html
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Και θα στέκεσαι έτσι στη σκιά, ή θα πλησιάζεις το φως χαμογελώντας του; Νομίζω όποιος κι αν είναι θα θέλει να σε κυλήσει στην άμμο , να σ' αγκαλιάζει στο νερό κι όχι να σε κρύβει στις σκιές.
     
  11. open_mind

    open_mind Regular Member

    Μ' αρέσει ο ήλιος και το φως του, το τιμάω... φαίνεται άλλωστε!!!!!!
    Αλλά και το σκοτάδι/σκιά χρειάζεται....  
     
  12. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»