Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μπααα... άστο για όταν γεράσεις και φοράς πλαστικό καπελίνο για τα μαλλιά και λαστιχένια παπουτσάκια για τις πέτρες. Άλλωστε, αν δώσεις σκοτάδι, παίρνεις σκοτάδι. Αν όμως δίνεις φως, σέρνεις και τους άλλους μακριά απ' αυτό. Όπως θα σε τρελαίνει η ανάγκη να βρέξεις τα μαλλιά σου στο αλμυρό νερό, έτσι κι η παρέα σου δύσκολα θα σ' αφήνει να πας να κρυφτείς στους ίσκιους, εκτός πια κι αν η παρέα σου είναι αχινός   Είναι;
     
  3. open_mind

    open_mind Regular Member

    Αχινός... όχι δεν είναι.... βαμπίρ ίσως....     
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    Αυτο που γινεται λιγο τρολαρισμα κι.αμεσως να το μετεφερετε στα οφφ τοπικ με κανει να αισθανομαι οπως αν.ημουν με τιποτα φιλους σε βιβλιοθηκη για διαβασμα ,μιλαμε λιγο πιο δυνατα κι.η.ξινη βιβλιοθηκαριος μας κανει παρατηρηση.
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    απ' την άλλη όμως αυτά που γράφονται μεταφέρονται και δε σβήνονται όπως γινόταν σε φόρουμ που υπήρξαν στο παρελθόν. Έχει κι αυτό μια αξία. Δε σου κλέβουν το απόσταγμα της στιγμής, απλά σαν το παιδικό τρενάκι με τον μοχλό αλλάζουν κατεύθυνση.

    Άσχετο κι εδώ μπορώ να γράφω όσα άσχετα θέλω     την Τσικνοπέμπτη ήμουν σ' ένα φίλο και μετά το φαγητό και το χαζολόγημα με τσιγάρο, ποτό και πηγαδάκια καταλήξαμε στο σαλόνι οι δυο μας για να μου δείξει πως συνέδεσε την ξυλόσομπα και αντ' αυτού παίζαμε ώρες οι δυο μας με το τρενάκι των παιδιών του  
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    η Μιστρες των ονείρων μου...    

     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Έχει πάρει λίγο σασί ή εγώ στράβωσα;!!  
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μάλλον είναι natural talent... γεννήθηκε με το σασί παρμένο  
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    3:25 "I want you to say it [σσ. I am mistress' slave] like it is the most important thing in your life and you believe it 110%"

    Εnough said    
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Και γιατί μου το λες καλέ μου άνθρωπε αυτό?
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Κάνω φιγούρα και σε βρήκα βολικό.  
    Άλλοι δεχνουν τα στουτσούνια τους, εγώ αποφάσισα να κάνω φιγούρα έτσι.

       
     
  12. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Ιιιιιιιιιιι...... πες μου τώρα ότι δεν είμαι υπέροχη!!!!!;;;;;!!!!
    Πες το μου να με αποτελειώσεις κι εσύ!!!      
    Αυτό εννοείς κατά βάθος!   Σε κατάλαβα!!!