Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    εγω φταιω που βοηθησα :Ρ
     
  2. Είσαι καλό σουμπακι άιντε, άμα ποτέ χαλάσω το Πρώτο και Μοναδικό Μου θα σε σκεφτώ για αντικαταστατη, μεγάλη σου τιμη κλπ κλπ  
     
  3. Με ξες αφού, αγαπουλοσκονη, βανιλοαγκαλιτσες, λιπαντικουλι και τσαααακ   αν και όχι, δεν μου αρέσει να πονάει από αυτό (το χω νιώσει δεν το εύχομαι σε κανέναν, είχαμε δράματα  )
     
  4. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

  5. Καλά, κάτσε να βρεις καμιά να σε σουβλισει για Ανάσταση (είναι περίοδος νηστείας τώρα, νηστευουμε από ούλα, το νου σας ρεμάλια!) με αγάπη και θα σου πω αν είναι spooky  
     
  6. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    παλι καλα που δεν ειμαι και πολυ θρησκος
     
  7. Θύμισε μου να έρθω να σε ξορκισω και να σε ξομολογησω  
     
  8. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    θα φορας και πετραχηλι ?
    (εχεις περιπου ενα μηνα ακομα...μια εξομολογηση με ρουμι την εχουμε νομιζω...)
     
  9. Γιαντα, θες να με σκύψεις και να με ασπαστεις τεκνό μου;  
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @brenda

    Να βρεις άλλα μαρ' συ να παίζεις φάπες...
    Ο Λιαντίνης νομίζω πως δεν θάθελε να παίζουν κουτουλίδια για πάρτη του...

    "Ουπς, ξέχασα, εγώ είμαι γυναίκα, έχω περιορισμένο δικαίωμα έκφρασης άποψης σε σχέση με σας τους άνδριδι"...
    Αυτό είναι λόγος ρητορικός, καταλαβαίνες τι συνεπάγεται η χρήση του, ιδίως σε κάτι που δεν έχω αναφερθεί προσωπικώς κι εντός εισαγωγικών...
    Σόκιν...

    Διαφώνα, διά ζώσης τα ρέστα, υπάρχουν και παιδγιά εν ραστώνη δαχτυλοθηλάζοντα, ας μην τα ενοχλήσουμε...
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Σου είπα εγώ καλέ μου Καντ ότι αναφέρθηκες? 
    Εντελώς ρητορικός ο λόγος, μ΄έχουν πιάσει και τα φεμινιστικά μου αυτήν την περίοδο, σαφώς και δεν ήθελα να πω κάτι για σένα, είσαι από τους πιο φεμινιστές bdsmers που έχει τύχει να γνωρίσω, πράγμα αξιομνημόνευτο κι αξιοσημείωτο, παρόλα τα υπόλοιπά σου ελαττώματα (χιχιχιχιχιχι... ).
    Και να ξέρεις, εγώ σε έχω υπερασπιστεί με το αίμα μου όταν κάποια τόλμησε να σε πει μισογύνη.
    Γιατί θεωρώ, ότι δεν είσαι.
    Κι επειδή δεν είσαι, γι΄αυτό δράττομαι της ευκαιρίας να κάνω τρολλαριστικές ρητορείες.
    Αν ήσουν, δεν επρόκειτο!
    That simple! 
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @brenda

    Μμμμμ....
    Κι αυτό ρητορεία είναι...
    Κατα τα λοιπά, γνωρίζεις πως δεν μ' αρέσουν οι χαρακτηρισμοί κάθε είδους, πώς θα μπορούσαν άλλωστε..?
    (έχω και χειρότερα ελαττώματα απ' αυτό)....

    Εύγε Λάνσελοτ, αλλά ξέρεις πως προτιμώ να "ματώνω" προσωπικά τα ισχυριζόμενα οτιδήποτε για μένα άτομα, όχι για τους ισχυρισμούς τους βέβαια, who cares, αλλά δια το εν κρυπτώ, έτσι ώστε όταν έχω κέφια να απολαμβάνω την βαθειά κατάδυσή τους στο έρεβος της ανεπάρκειας που τους υπαγορεύει η ανασφάλεια τους, που εν ενοχικότητι ασμένως αποζητούν να εισπράξουν τα επιτίμιά της, γνωστόν άλλωστε το vivere pericolosamente των ενοχικών σκυμνοκυμβάλων... (κάμποσα είναι γνωστά, ta say the least, αλλά δεν είναι για χόρταση να τα χαλάμε, we are amused though)...

    Tρολοκόριτσο..!
    ______________________________
    Να μη ματώνεις, σέρνεται αναιμία... Να κουβαλάς και μια πασμίνα...