Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    χαχαχαχα

    νομίζω με δέκα κιλά τούρτα θα την παρακαλάμε μαζί να φας κι εσύ  
     
  2. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    μια μερα μαζι της (με την τουρτα) και ισως να προλαβετε κανενα κομματι...το γλυκο παει σε διαφορετικο στομαχι  
     
  3. Όχι όχι να πεις, για πες, σε προκαλώ  

    Ετσιιι, σκυφτοι στα τέσσερα  
     
  4. Που τα βάζεις θα μου πεις ; 
     
  5. Αχχχ Ντινακι... Έλειψες καιρο και περιμένεις να έχουν μείνει τα πράγματα όπως τα άφησες; τς τς τς  
     
  6. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Λοιπόν έχω πολλές απορίες ...  

    Τι συμβαίνει με τα παλιά μέλη που ξαφνηκά γίνονται guest μετά γίνονται κανονικά πάλι μέλη και μετά ξανά guest; Δεν γνωρίζω τα κουτσομπολιά ενημερώστε με!

    Που είναι ο @underherfeet και η @Gloriana Majestica ; έχω να τους δώ πολύ καιρό!!

    Κύριε @espimain έχω αρχίσει και σκανδαλίζομαι.!!! Που βρίσκετε όλα αυτά τα βίντεο με αυτές τις λιχουδίες; γιατί μας αναστατώνετε έτσι;

    Και τέλος πάντων τι σας έχει πιάσει όλους με την συγγραφή; κρατήστε και τπτ για μετά... να έχουμε να διαβάζουμε όταν δεν υπάρχουν νήματα...

    Α! Άμα θυμηθώ τπτ άλλο θα επανέλθω....
     
    Last edited: 12 Μαρτίου 2018
  7. espimain

    espimain Contributor

  8. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Σας ευχαριστώ πολύ @espimain !!
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @brenda m εμενα με ρωτησες αν μπορω να παω ?? ... δεν σε αφηνω να πας ασυνοδεθτη να ξες  
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Δεν μου λείπει τρέλα, χρόνος μου λείπει     
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Δεν μ´αφήνεις να πάω ασυνόδευτη ή δεν μ´αφήνεις να πάω με άλλους;
    Γιατί παρέα όπως βλέπεις υπάρχει, θιφάκι γατάκι... 
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Το ξέρω κοπελάρα μου, για τον άλλον χτυπούσε η καμπάνα, που μόνο λέει...