Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eat from my shoes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Ypox, στις 6 Αυγούστου 2008.

  1. Horche

    Horche New Member

    Απάντηση: Eat from my shoes

    Επειδή βλέπω ότι "τραβάει" η κουβέντα, να ρωτήσω εγώ τώρα εδώ:

    Το γλύψιμο και καθάρισμα, οτιδήποτε παπουτσιών, καθαρών ή βρώμικων, αναιρεί αυτομάτως την οποιαδήποτε πιθανότητα για "ξέσκισμα" πριν ή μετά, ή και κατα την διάρκεια;;  

    Έτσι, κουβέντα να γίνεται, βρε αδερφέ...  
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Σουρωτήρια;;;;;;;;;;;; Χαχαχαχαχα έλα στα συγκαλά σου,καλέ μου Ypox.  Βρε κουτό,για να καταφέρει κάποιος να κάνει μια γυναίκα σουρωτήρι,θα πρέπει να διαθέτει και το ανάλογο εργαλείο-τρυπάνι!   Μιας και αυτό,δεν μπορεί να συμβαίνει,παρά σπανίως (εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω ανάλογο περιστατικό),καμιά γυναίκα δεν νοιώθει σουρωτήρι,όταν ξεσκίζεται. Ξεσκισμένη,ίσως. Γαμημένη,μπορεί. Κακο-στραβογαμημένη,ναι και αυτό. Σουρωτήρι όμως,όχι. 




    Τελικά,Ypox,αυτό που σε "τραβάει" στην όλη φάση,ποιο είναι; Το γεγονός οτι θα γλείφεις σόλες με ακαθαρσίες,ή σόλα να'ναι,ακόμη και καθαρή; Δηλαδή,παίρνεις την ίδια ευχαρίστηση γλείφοντας σόλα από ολοκαινουριο παπούτσι;
    Εχω ανάλογη εμπειρία,όπως ξέρεις,αλλά ποτέ δεν ρώτησα τι είναι αυτό που σας εξιτάρει περισσοτερο. Η ιδέα πως τρως απο τα υποδήματα της Κυρίας,ή οτι τρως απο τα βρωμικα υποδήματά της;
     



    ^*^
     
  3. Alexandros

    Alexandros New Member

    Απάντηση: Eat from my shoes

    Ειναι ερεθιστικο σαν φαντασιωση το οτι τρως απο τα παπουτσια της Αφεντρας σου δειχνοντας ετσι την υποταγη σου σε αυτην..Περι καθαριοτητας ναι φυσικα χρειαζεται προσοχη αλλα μερικες φορες η λογικη χαλαει την φαντασια δεν νομιζετε? 
     
  4. Ypox

    Ypox New Member

    Εντάξει οχι σουρωτήρια, αλλά ισώς σε μια σημαντική μερίδα των γυναικών να υπάρχει το συνδρομο της αφίσας. Θέλουν να τις σκίζουνε σαν αφίσες..............






    Τώρα το ζητημα του "eat from my shoes".
    Θαρρώ πώς ειναι ολα αυτά μαζί. Το κάθε σημείο εχει την ηδονή του.
     
  5. Ypox

    Ypox New Member

    Σήμερα που είναι του Αγίου Βαλεντίνου, προτείνεται το concept με τα σοκολατάκια και την καρδούλα στην σόλα....

    Δηλαδή ο άνδρας αγοράζει τα σοκολατάκια, τα φέρνει στην κυρία.
    Η κυρία τα πατεί, και ακολούθως ο άνδρας γλείφει τα σοκολατάκια από την "εγκάρδια", από την "γκαρδιακή" σόλα!!
    Ετσι έχουμε το "μποτο-τάισμα της αγάπης"! (Όπως είχαμε την τηλεοπτική σειρά "Το Πλοίο της Αγάπης")


     



    2 beautiful videos


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Eat from my shoes

    Γιαμ-γιαμ!  
     
  7. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Eat from my shoes

    Ετσι αρχηγέ μου! Νοστιμιά!...



    Αυτή ειναι "Η δύναμη της σόλας"!!!
    Ειναι η δυναμη που "τιμωρεί", που "ταπεινώνει", που "εξευτελίζει", που "κουρελιάζει" ανθρώπους και υπολήψεις!!
    Η "δυναμη της σόλας" μπορει να εκφραστεί με πολλούς τρόπους. Ο κάθε άνθρωπος μπορεί να φανταστεί διάφορα πράματα. Θα πω δυο από τους πιο αγαπημένους μου-->
    α) Να πατήσει εναν άνδρα (Εγώ σε κάθε περίπτωση θα προτιμούσα το τρυφερο πάτημα)....
    β) Να "βασανίσει", να "κατα-πιέσει" και να "πιλατεύσει" μια ανδρική γλώσσιτσα......


    Θα μπορούσε κάποιος να σκεφτεί τα high-heels υποδήματα σαν να ήτανε ενα όπλο. Οταν η σόλα ειναι καθαρή, τότε ειναι σαν να γεμίζει κάποιος άσφαιρα το όπλο αυτό. Οταν το υποδήμα ειναι περπατημένο τότε είναι σαν να έχει γεμίσει κάποιος το όπλο με πραγματικές σφαίρες. Σιγουρα υπάρχουν πολλών ειδών σφαίρες (το οποίο συμβολιζει την κατάσταση της σόλας)-> Υπάρχουν πλαστικές σφαίρες, διατριτικές σφαίρες, εκρητικές σφαίρες, κτλ.

    Και αξίζει να σημειωθεί πώς τα όπλα φτιάχτηκαν για να παίρνουν πραγματικές σφαίρες. Ετσι επιβεβαιώνεται ο σκοπος της δημιουργίας τους.
    Το ιδιο συμβαίνει και με τα πανώρια high-heels υποδήματα. Με την περπατημένη σόλα επιβεβαιώνεται ένας από τους σκοπούς της δημιουγιάς αυτών (τα παπούτσια κυριώς φτιάχνονται για να το φοράμε έξω)......



    Εγώ προτιμώ "άσφαιρα" και "πλαστικές σφαίρες".
    ("πλαστικές σφαίρες" = η γυναικα κάνει μια συντομη βολτούλα στην πιλοτή της οικοδομής).
     
  8. Ypox

    Ypox New Member

    Ε ρε παιδιά μάκαρι να μπορούσα να βρω κάποιο γλυκό κορίτσι για γοβο-τάισμα και μποτο-τάισμα......
    Ε ρε αυτή η Νίκη τι γάματη που είναι. Η Νίκη ειναι αυτή με τις μπότες!
    Τέλειο στυλάκι! Μάκαρι να μπορούσα να βρω και εγώ μια "Νίκη" αλλά....





    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~














     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Ypox

    Ypox New Member

    Φανταστείτε "eat from my shoes" με Gianmarco Lorenzi υποδήματα!   
     
     
     
     





    H "δύναμη της σόλας" σε συνδυασμό με ένα γλυκό μωράκι!
     
     
     
     
     
  10. Ypox

    Ypox New Member

    Κορυφαία βιντεάκια!







     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. iceman1

    iceman1 New Member

    Απάντηση: Re: Eat from my shoes

    Μήπως να μου δώσεις την διευθυνσή της??  
     
  12. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Re: Eat from my shoes

    Nαι και σε εμένα αν γίνεται διότι πεθαίνω για κάτι τέτοια!!
    Η δύναμη της σόλας!! Οεο!!!