Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eat from my shoes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Ypox, στις 6 Αυγούστου 2008.

  1. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    δεν χρειάζεται να γίνεσαι κακός και με τη γλώσσα (no pun intended, patiste.me)
     
  2. Ypox

    Ypox New Member

    What pun? I didn't get it...
     
  3. Ypox

    Ypox New Member

    Max & Liz (βιντεάκι απο το 2007)
     
  4. Irresistible

    Irresistible New Member

    Άντε να ρίξουμε καμιά σαμπάνια μέσα σε κάνα γοβάκι και να πιούμε από κει.....όλο τ άλλο παραπάει
     
  5. Ypox

    Ypox New Member

    Μα γιατί άρχοντα μου?....
    Εγώ το είδα από τον Μαξιμιλιανό το 2007 (ο τύπος είναι από Βερολίνο. Αυτός πρέπει να έχει ξεπεράσει τη χιλιάρα σε βιντεάκια όπου γευματίζει από πανέμορφες σόλες) και ακόμη το στηρίζω το κονσεπτ.
    Αυτή ήτανε η πρώτη εικόνα που είδα με Μαξ και την Nicky το 2007 και έχασα το έδαφος κάτω από τα πόδια μου......
     








    Η μοναδική Chanel από το Βερολίνο
     



    http://www.sado-ladies.com/index.php/ladies/620-lady-chanel





    =============================================================================================================================


    Και φυσικά Max & Jade..... Και πόσο ωραία τα γλείφει όλα από τη σόλα ο Μαξ μέχρι να την κάνει λαμπίκο.......

     
     




     
     
     



     

     



     
     




    Max & Fabienne

     
     
  6. Ypox

    Ypox New Member

  7. Irresistible

    Irresistible New Member

    εεεεε θα ηθελα να ειμαι 20 χρονων και η αλλη να ειναι 40+ και να μου μαθαινει τα παντα,
    αλλα και παλι, δυσκολακι....
     
  8. footslave4

    footslave4 Regular Member

    Πολύ ωραίο φετίχ να τρώς από τις σόλες των παπουτσιών της Κυρίας σου αν στο επιτρέψει φυσικά και αν είσαι άξιος για κάτι τέτοιο..
     
  9. Ypox

    Ypox New Member

    για πες... για πες.... Έχεις τέτοια που δεν σε κρίνει άξιο να γευματίζεις από τις σόλες?