Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

EDGING/TEASING BLOWJOB

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Antonius Block, στις 2 Φεβρουαρίου 2017.

  1. Antonius Block

    Antonius Block We are all just prisoners here of our own device

    Πρόκειται για τεχνική αργής, απαλής και "βασανιστικής" πίπας, κατά την οποία η γυναίκα έχει τον έλεγχο και δίνει το ρυθμό. Η συγκεκριμένη τεχνική οδηγεί έναν άντρα σε πρωτόγνωρα έντονους οργασμούς. Τυχερός όποιος βρει γυναίκα που να γνωρίζει τη συγκεκριμένη τεχνική. Παρακάτω παραθέτω ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα:
    http://www.drtuber.com/video/112013/brunette-babe-gives-sensual-bj-in-tv-fantasy-part-b-with
     
  2. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Μάλλον για χαστούκια το κόβω εκείνο το teasing blow-job στο συγκεκριμένο βίντεο. Βέβαια ο καθένας έχει τα ιδιαίτερα του γούστα. Απέχει όμως πολύ απ' το edjing που είναι περισσότερο καυλωτικό και διαφορετικό. Το teasing blow-job με παραμπέμπει στην καριόλα βανίλα γυναίκα που προσπαθει να καψουρέψει τον δικό της μέσω της πουτανιάς της, πράμα που αποτελεί αιτία πολέμου για μένα, εξού και τα χαστούκια. Δεν τίθεται θέμα τύχης για κάποιον να βρεί ειδική γυναίκα για το άθλημα, την ίδια στιγμή που εκείνος ο κάποιος θα μπορούσε να δώσει οποιονδήποτε ρυθμό πεοθηλασμού απολαμβάνει με ένα καμουτσίκι η μια βίτσα στο χέρι, η το ίδιο του το χέρι, χτυπώντας τα καπούλια της συντρόφου του και δίνοντας το σινιάλο ταχύτητας και υφής. Εξάλου υπαρχουν πολλοι ανθρώποι που εκείνοι αποφασίζουν πότε θα ταίσουν την παρτενέρ τους. κι αυτό αν είναι καλα παιδιά. Στο edjing οι ρόλοι και οι διαδικασίες ειναι διαφορετικοί.
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  4. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Damn...τι βλεπω πρωι πρωι....
     
  5. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    κοίτα τι μαθαίνω εδώ μέσα!!δεν ήξερα ότι όταν της επιτρέπεται να το "χειριστεί" υπήρχε άλλος τρόπος εκτός από αυτόν.
     
  6. Έσπασε μόνο τα δικά μου νεύρα η φάτσα της κοπέλας του βίντεο...!!?!!

    Όσο για το θέμα θεωρώ ότι κάθε κοπέλα έχει την τεχνική της η οποία προφανώς και προσαρμόζεται στις ορέξεις του κυρίου τους.. ΑΛΛΑ αν δεν το χει και λίγο.. Όσο αργά ή γρήγορα και να το κάνει τζάμπα κόπος!!
     
  7. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    προσωπικά μου άρεσε το ύφος της. αυτή η απάθεια συμβάλει στο αργό της διαδικασίας. ένα παθιασμένο και "λαίμαργο" ύφος θα μπορούσε να προκαλέσει μια γρηγορότερη εκτόνωση άρα αντιβαίνει στην βασική επιδίωξη.
     
  8. Antonius Block

    Antonius Block We are all just prisoners here of our own device

    Η συγκεκριμένη πάντως λέγεται Klixen και έχει δημιουργήσει "σχολή" επί του θέματος. Άλλο ένα δείγμα της τεχνικής αυτής, από άλλη κοπέλα (ελπίζω να αρέσει περισσότερο η φάτσα της, αν και δεν είναι αυτό το επίμαχο, αλλά η τεχνική αυτή καθ' αυτή): http://xxxbunker.com/pov_slow_edging_blowjob_to_huge_cumshot?ageconfirm=true
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    χαχα κι εμένα λίγο μου την έσπασε , αλλά μάλλον έχει δίκιο ο @gkass για τον λόγο...Σε κάποιο σημείο μέχρι κι εγώ δεν άντεξα κι έλεγα από μέσα μου " ρούφα το μωρή..ΡΟΥΦΑΑΑΑ" 
     
  10. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Μου χει τυχει παντως να μ το κανει κοπελα και ηταν πολυ εχμμμ ηχηρο το τελικο αποτελεσμα. Η αισθηση του να τελειωνεις απο το πουθενα, στην ουσια χωρις να στον παιζει ή να τον εχει στο στομα της ειναι πολυ δυνατη. Στην ουσια χυνεις απο την πολυ καυλα.
     
  11. Εγώ πάντως αν ήμουν άντρας το μόνο που θα ήθελα θα ήταν μια καυλοφατσα σαν την παρακάτω
     
    Piper Perri