Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Electro play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. coupleds

    coupleds Regular Member

    Thanks eLecTroBoy. Θα σε κρατήσω ενήμερο. Ερώτηση: μπορώ να χρησιμοποιήσω μετασχημαστιστή πχ από φορτιστή κινητού? ή οποιοδήποτε άλλη παρόμοια συσκευή - φυσικά στις τάσεις που λέμε ?
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Οποιοδήποτε όργανο παθητικής γυμναστικής από αυτά που διαφημίζονται μπορεί να κάνει δουλειά coupleds, προτίμησε κάποιο που να μπορείς να παίξεις εσύ με την συχνότητα και την ένταση και όχι αυτά με σταθερά προγράμματα, απλές γεννήτριες συχνοτήτων είναι όλα.

    Και μια ιδέα από κάποιο πολύ έμπειρο στο θέμα φίλο  , αγόρασε ΄καποιο φθηνό ακουστικό ενισχυτή και χρησιμοποίησε την έξοδο των ηχείων μέσα από μια διάταξη προστασίας αναστροφής (θα βρείς στα καταστήματα ηλεκτρονικών) για να μήν κάψεις τα transistors ισχύος στην έξοδο του ενισχυτή (μετά θα αγοράζεις καινούργιο). Διάλεξε την μουσική που σου αρέσει και προχώρα.
    (Ο φίλος και ειδήμων λέει πως η φωνή εκφώνησης είναι πολύ κάλύτερη όντας άρυθμη)
     
  4. coupleds

    coupleds Regular Member

    Δεν νομίζω οτι κάνει πλάκα ...
     
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Όλοι οι μετασχηματιστές είναι υπολογισμένοι για συγκεκριμένη αντίσταση στο δευτερεύον πηνείο coupleds (δηλ. την έξοδο). Η αντίσταση του δέρματος ποικίλει και εξαρτάται από το αγώγιμο gell που θα χρησιμοποιηθεί. Προτίμησε τις μπαταρίες ή σε διαφορετική περίπτωση έλεγξε αν ο μετασχηματιστής έχει προστασία υπερ ρεύματος. Αν καεί το δευτερέυον πηνείο, όλο το ρεύμα από το πρωτεύον μπορεί να περάσει σε ότι είναι συνδεδεμένο στην έξοδο, κάτι που στην δική μας περίπτωση δεν θα ήταν καλό να συμβεί
     
  6. eLecTroBoy

    eLecTroBoy New Member

    Λοιπόν, άκουσε με προσεχτικά οκ???????????

    Μην ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ καμιά συσκευή (πατέντα) συνδεμένη στο δίκτυο της ΔΕΗ και στο κορμί σου/της!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Εκτός εάν αγοράσεις συγκεκριμένο μηχάνημα γι' αυτην τη δουλειά από sex shop πι8ανόν με εγγύηση κτλ. Καλύτερα Αμερικάνικες μάρκες.

    Εδώ κόσμος σκοτώνεται από α8ώα κινέζικα σίδερα.......

    Εγώ στα λέω αυτά επειδή έχει να κάνει με την δουλειά μου, έχω δει πολλά κ πολλές φορές ο Θεός με έσωσε εν ώρα εργασίας.

    Η πατεντούλα που σου είπα 8α σας φτιάκσει, κ στην πορεία 8α δώσεις το χρήμα να πάρεις κάτι επαγγλματικό.

    Κλείνω λέγοντας ότι όχι μόνο το electrotorture, αλλά κ τα υπόλοιπα παιχνίδια μπορεί να αποβούν μοιραία εάν δεν γνωρίζουμε καλή ανατομία, σημεία που περνάνε νεύρα κ πάνω στην ένταση να προκαλέσουμε βλάβη ή κ ακόμη χειρότερα παράλυση. π.χ. πίσω από το αυτί , ανάμεσα στα μάτια, στις μασχάλες κ κάτω απο αυτές, στο σβέρκο, πέλματα, κ φυσικά γεννητικά όργανα.

    φιλάκια..........
     
  7. Kapritsio

    Kapritsio New Member

    Γνωμη μου μετα απο ολα οσα διαβασα πριν, ειναι τα παιχνιδια βασανισμου με το ηλεκτρικο ρευμα, καλυτερα να αποφευγονται εντελως, γιατι το ρευμα ειναι αρκετα υπουλο και ισως προκαλεσει απιστευτες παρενεργειες στο "θυμα" που το δεχεται !!! Οποτε εγω προσωπικα, επιμενω στα πατροπαραδοτα και κλασικα βασανιστηρια, για να μην γινει ο σκλαβος μου φωτιστικο  
     
  8. SadistGreece

    SadistGreece Guest

    Κατασκευή συσκευής ηλεκτρικών παλμών.

    Γιά όσους ασχολούνται έστω και λίγο με τις ηλεκτρονικές κατασκευές θα σας δώσω ένα κύκλωμα που δεν κοστίζει περισσότερο από 10 ευρώ να κατασκευαστεί. Χρειάζονται
    1 μπαταρία 9V με την ειδική βάση με τους ακροδέκτες της
    1 απλό flash led
    1 ποντεσιόμετρο 220Κ Ohm
    καλώδια
    2 ακροδέκτες κροκοδειλάκια (καλύτερα να λιμάρετε εσωτερικά τα δοντάκια γιατί συνήθως είναι πολύ σφικτά)
    1 μικρό πλαστικό κουτί

    Συνδέουμε όλα αυτά σε σειρά με την πολικότητα της μπαταρίας να αφήνει το flash led να αναβοσβήνει.
    Βάζουμε όλο το κύκλωμα σε ένα μικρό πλαστικό κουτί. Το κύκλωμα προσφέρει σταθερούς παλμούς και αλλάζει μόνο η ένταση τους με το ποντεσιόμετρο.
    Έχω δοκιμάσει το κύκλωμα και στην γυναίκα μου και σε εμένα εδώ και 2 μήνες και είναι πραγματικά ασφαλές.

    Καλή επιτυχία στην κατασκευή σας!
     
  9. georgewhip

    georgewhip New Member

    γνωρίζει Κ/κανείς αν μπορώ να βρω κάπου στην Αθήνα electro torture παιχνίδια??
     
  10. Punisher

    Punisher Guest

    Εγω λεω μακρια απο τετοια ηλεκτρο-παιχνιδια γιατι κανουν μονο κακο !!!!!
     
  11. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Υπάρχουν στα καλά sex shop αλλά κοίτα καλύτερα προέλευση (ΗΠΑ, Euro).
    Επίσης σε καταστήματα ιατρικών μηχανημάτων και αισθητικής θα βρείτε Violate Wand γνωστά σε αυτούς ως υψήσυχνα που χρησιμοποιούνται κατά βάση για αποστείρωση ερεθισμένου δέρματος.
    Το Violate Wand είναι το πιο ανώδυνο electro play κατά την γνώμη μου αλλά ιδιαιτέρως διεγερτικό.

    Πάντως συνιστώ ΠΡΟΣΟΧΗ σε ότι χρησιμοποιήσετε και πριν το παιχνίδι μάθετε καλύτερα από καλά το πως.
    Ο ηλεκτρισμός δεν είναι παιχνίδι, δεν κάνει μελανιές και κοψίματα, μπορεί να προκαλέσει το ανεπανόρθωτο.
     
  12. a939m

    a939m New Member

    Εχει αγοράσει καποιος απο εσάς ειδικο για τα γεννετικά οργανα μιχανημα: και ποιές ηταν οι εντυπώσεις τοθ? Το κολπο με το ραδιοφωνο ακοθγετε καλο αλλά δεν ξερω μηπως δεν είναι ασφαλές.