Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Emmanuela

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 10 Αυγούστου 2010.

  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    η Εμμανουελα ειναι μια κυρια που γνωρισα ακριβως πριν πεντε χρονια, τοτε ημουν 22 χρονων ειχα χωρισει απο την βανιλα σχεση μου και ημουν ασχημα ψυχολογικα. η Εμμανουελα ηταν μια κυρια 38 χρονων μεσαιου αναστηματος με πολλα όμορφα τατουαζ στα χερια ομορφα μακρυα μαυρα μαλλια και δυο φετιχ το φιστινγκ και τους νεαρους σκλαβους, το πρωτο δεν το ειχα κανει το δευτερο ηταν αυτο που την ειχε κερδισει. αρχισαμε να βγαινουμε και κυριως πηγαιναμε σινεμα οπου διαλλεγαμε τις πιο απομονωμενες θεσεις για να τις χαιδευω είτε να τις γλυφω τα ποδια, η κυρια ειχε κι αλλο ενα απαγορευτικο δεν εκανε ποτε σεξ με σκλαβο ουτε με στραπ ον ουτε ηθελε να την ακουμπω εκει.. παρα μονο με την γλωσσα μου.

    Μία μερα μου ζητησε να την επισκεφτω σπιτι της, γνωρισα και την μητερα της που εμενε μαζι της μια ευγενικη ηλικιωμενη γυναικα. η Εμμανουελα με πληροφορησε οτι τα παιδια που εμεναν απο πανωχτ, ο γιωργος και ο νικος μας ειχαν καλεσει για καφε. ο γιωργος και ο νικος ειναι οι κολλητοι της , οπως επισης ειναι και γκευ ζευγαρι.

    πηγαμε στον πανω οροφο και μας υποδεχτηκαν με ιδιαιτερη χαρα. ηξεραν ηδη οτι ημουν ο καινουριος σκλαβος της φιλης τους. η εμμανουελα τους μαρτυρησε οτι ακομα δεν με εχει δει γυμνο και οτι θα ηθελε να γινει τωρα μπροστα τους, εκεινοι εβαλαν τα γελια βλεποντας με να κοκκινιζω απο ντροπη ενω με παρακινουσαν να γδυθω. η εντολη δοθηκε και εβγαλα τα ρουχα μου μπροστα τους. οι δυο τους καθονταν στον καναπε και η αφεντρα μου στην πολυθρονα. εγω στεκομουν γυμνος στη μεση του σαλονιου. ο γιωργος ο τοπ του ζευγαριου ειχε καυλωσει, εμφανως, καθισα γονατιστος διπλα στην αφεντρα μου και η συζητηση συνεχιστηκε για πολυ ωρα.

    η κυρια μου μου ζητησε να κατσω στα ποδια της σε θεση σπανκινγκ το εκανα χωρις ενδοιασμους..ομως ανττι για σπανκινγ αρχισε το φιστινγκ με τα δακτυλα της με την βοηθεια λιπαντικου, οφειλω να ομολογησω οτι η καυλα μου ηταν τεραστια, με το αλλο της χερι με μαλακιζε. το γκευ ζευγαρι παρακολουθουσε αμιλητο και πληρως καυλωμενο.

    δεν αργησα απο τα παιχνιδια της αφεντρας μου να χυσω εντονα στα μπουτια της, χωρις αδεια, την εξοργισε με εριξε βιαια στο πατωμα και πατησε πανω μου κλωτσοντας με και βριζοντας με..δεν μιλουσα δεχομουν την τιμωρια μου.. τα παιδια ειχαν γουρλωσει..

    ζητησε η αφεντρα απο τα παιδια να με μαστιγωσουν με τις ζωνες τους, εκεινοι ηταν αρνητικοι αλλα τους επεισε κατι τους ψιθυρισε που δεν εμαθα ποτε,, η βραδυα συνεχιστικε στο κρεββατι τους.. μπρουμυτα αλυσοδεμενος και δυο γεροδεμενοι ανδρες με την λωριδα τους να με δερνουν βιαια , μεχρι που εκλαιγα και ουρλιαζα απο τους πονους και με φιμωσαν με τα σωβρακα τους συνεχιζοντας το αγριο μαστιγωμα μου. οταν κουραστηκαν.. εκαναν σεξ στο πατωμα υπο τον ηχο του bull whip της αφεντρας μου που με χτυπουσε με μανια.. ηταν η πρωτη μου εμπειρια με ομοφυλους μου και ηταν εκπληκτικη.. ευχαριστω τα παιδια και ιδιαιτερα την εμμανουελα που εχω χασει τα ιχνη της χρονια τωρα.
     
  2. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Emmanuela

    Πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία Jomaru, πάντα τέτοια και καλύτερα εύχομαι.  
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Emmanuela

    ενδιαφέρων ,αλλά καλό είναι να μη χρησημοποιείς αληθινά ονόματα/λεπτομέρειες και έχω τις ενστάσεις μου σε τουλάχιστον ένα σημείο .

    και εφόσον ξέρεις που μένει, είναι άδικο να λες ότι έχεις χάσει τα ίχνη της.

    αλλά κατα τ'άλλα μία ενδιαφέρων ιστόρια αρκετά διαφορετική
     
  4. Jomaru

    Jomaru Guest

    Re: Απάντηση: Emmanuela

    κατσε τωρα γιατι μου γυρνανε τα μυαλα.. κατ αρχην ποιος σου ειπε οτι χρησιμοποιησα αληθινα ονοματα?? ενα αυτο και δευτερον εσυ δηλαδη τι θα εκανες θα την εστηνες καραουλη κατω απο το σπιτι της για να της ξαναμιλησεις??? ρε δεν παμε καλα?!
     
  5. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Emmanuela

    ομορφη ιστορια
    αλλα τωρα καταλαβες οτι δεν παμε καλα?
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Emmanuela

    χμμμ γιατί τυγχάνω να την γνωρίζω ... έδωσες τόσες πολλές λεπτομέρειες ...

    αλλά anyway τόσο πολύ έχουν αλλάξει οι καιροί που πλέον δεν μπορείς να πας μία λογική ώρα και να χτυπήσεις το κουδούνι σε ένα σπίτι ; τόσο απομωνομένοι είμαστε ;;;

    όσο για την τελευταία σου απορία είναι αυτονόητη η απάντηση σε αυτό το forum ..!
     
  7. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Emmanuela

    So what. Τις μετοχές της ανέβασε. Άλλες (και άλλοι) τους το βάζουν ως task να το κάνουν.
     
  8. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Emmanuela

    Ωραία ιστορία
     
  9. Jomaru

    Jomaru Guest

    πολεμος κι επιθεσεις χωρις λογο.. και να την γνωριζεις και τι εγινε δηλαδη??

    ελεος πια, υποτιθεται οτι ειμαστε εδω για να εκφραζουμε τις αποψεις μας και ποσο μαλλον να περιγραφουμε τις εμπειριες μας χωρις να μας κρινουν ή κατακρίνουν.. φανταστειτε σε εναν που ντρεπεται και θελει να μιλησει ποσο ευκολα του κοβετε τα φτερα.. ναι πολλοι δεν πατε καλα! Μικροτητες!
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Emmanuela

    γιατι βλέπεις πόλεμο και κριτικές ;

    απλά σου πρότεινα να μη δίνεις τόσες λεπτομέρειες και σου έδωσα μια ιδέα για να την ξαναβρεις που δήλωσες ότι σου έλειψε ,βέβαια την κατακρίνεις για δικούς σου λόγους .

    και τέλος είπα ότι είναι μια ενδιαφέρων διαφορετική ιστορία .

    anyway δεν μπορώ να μπω στο μυαλό να σου για να,μεταφράσω διαφορετικά τα γραπτά μου .
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Emmanuela

    αν ειναι αυτο που φανταζομαι , για προσωπικους μου λογους που βασιζοντε σε ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες και συσχετισμους , δεν βλεπω καμια αξια στις "μετοχες" .....

    Ασχετα με το παραπανω , οπως και να εχει , σε οποιαδηποτε περιπτωση και για την δικη σας ασφαλεια , καλα θα ειναι να συμβουλευεστε παλαιοτερα και αξιοπιστα μελη πριν εισελθετε στον κοσμο ενος αλλου ανθρωπου οσο λαμπερος και αν δειχει αυτος ...
     
  12. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Emmanuela

    Υπάρχει κάποιος τέτοιος κατάλογος αναρτημένος κάπου μέσα στο forum;