Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Enema (Κλύσμα)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Enema (Κλύσμα)

    Απορώ πως υπάρχουν άτομα που κάνουν πρωκτικό σεξ χωρίς προηγουμένως να έχουν κάνει κλύσμα.
    Για μένα δεν είναι μια ευχάριστη διαδικασία και φυσικά δεν αποτελεί ερωτικό παιχνίδι μιας που τo scat ανήκει στα strong limits μου.
    Πάντα όμως πριν με χρησιμοποιήσουν για πρωκτικό σεξ κάνω κλύσμα επί μία ώρα και δοκιμάζω τον πρωκτό μου με κάποιο δονητή ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν θα έχω καμία δυσάρεστη έκλπληξη.
    Επίσης προσέχω τί έχω φάει εκείνη την ημέρα καθώς επίσης και την προηγούμενη. Την ίδια μέρα συνήθως δεν έχω φάει τίποτε.
    Απορώ πως πολλά άτομα κάνουν πρωκτικό σεξ χωρίς να έχουν πραγματοποιήσει κλίσμα.
     
  2. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    καλά βρε παιδί μου κι εσύ το έχεις κάνει ολόκληρη ιεροτελεστία πριν σου πηδήξουν τον κώλο. Δηλαδή ξέρεις υπάρχουν και πιο casual καταστάσεις που θέλεις να πηδήξεις τον κώλο κάποιου, όπως όταν ξυπνάς το πρωί. Δεν μπορείς να τον στέλνεις τον άλλο μισή ώρα πριν να ετοιμαστει, να προσέξει τι έχει φάει δύο μέρες κλπ. δηλάδη εκείνη η καημένη η anal slut που ξέρω θα πρέπει να έχει τρελαθεί στη δίαιτα που θέλει να της πηδάνε τον κώλο μιά φορά στις δύο μέρες...

    ειπαμε καθαριοτητα αλλά η δική σου οπτική μου μοιάζει περισσότερο προς τον φετιχισμό παρά προς την πρακτική καθαριότητα
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πολυ σωστα!!
    Ναι ασφαλως, η καθαριοτητα ειναι το παν, ομως ξερετε, καποτε ρωτησα εναν γιατρο ετσι απο περιεργεια.
    Μου ειπε λοιπον, πως ναι μεν καλα κανω, ομως οι συνεχεις εσωτερικες πλυσεις μπορουν να προκαλεσουν ζημιες αν γινεται καταχρησις!
    Οπως : Αδρανεια του εντερου, ζημια αν το νερο που εισερχεται ειναι πολυ ζεστο η πολυ κρυο,κλπ.
    Εχεις σκοπο να κανεις πρωκτικο σεξ????Κανε κλυσμα οκ!!
    Ξερεις πως σημερα π.χ. δεν θα βγεις???Μετα την κενωση πλυνε καλα την περιοχη και μην κανεις.
    Ασε δηλαδη το εντερο να κανει τις απαραιτητες για αυτο λειτουργιες.
    Μην ξεχναμε πως ακομη και για τις γυναικες υπαρχουν ειδικα διαλυματα για κολπικες πλυσεις, το ιδιο ισχυει και για τον πρωκτο!
    Ειπαμε, τα παντα με μετρο!!
    Αν παλι βρισκεσαι με καποιον και ειναι πρωι, και ξαφνικα σου προκυψει λογω καβλας του, ε ναι, θα τον ξενερωσει το:"Μια στιγμη να κανω τον μπιντε μου", οποτε του το λες και βαλε προφυλακτικο κατι που αλλωστε πρεπει να κανεις παντα σε ολες τις περιπτωσεις εχεις δεν εχεις πλυθει, για την ασφαλεια σου και την ασφαλεια του.
     
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Enema (Κλύσμα)

    Μπορώ να σε ενημέρωσω ότι κ να μη φας τίποτα πάλι ο οργανισμός δημιουργεί περιττώματα.
    Μετά από 2 μέρες απόλυτης αφαγίας, με σίτιση μέσω ορού, με ενδιάμεση επέμβαση στο παχύ έντερο.. με κλύσμα που προηγήθηκε της εγχείρησης, με λεβάιν απο την μύτη στο στομάχι να τραβάει τα υγρά, οι χειρούργοι για να βεβαιωθούν για την επιτυχία της εγχείρησης περίμεναν να ενεργηθεί (όπως κ να αεριστεί αλλά δεν μας ενδιαφέρει στην παρούσα) το άτομο για να βεβαιωθούν ότι όλα ειναι οκ.. όπως κ έγινε 4 μέρες μετά τελικά..
    Οπότε θα σε συμβούλευα να τρως..  
     
  5. medicalfetish

    medicalfetish New Member

    Πιστευω και εγω πως το κλυσμα ειναι απαραιτητη προυποθεση για πρωκτικο σεξ, ωστε να ειναι η εμπειρια οχι τοσο λιγοτερο επωδυνη, αλλα πιο ευχαριστη καθως δεν νιωθεις να πιεζονται τα παντα μεσα σου.
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Enema (Κλύσμα)

    ω ναι, συν οτι η καθαριοτητα ειμαι η μιση αρχοντια  
     
  7. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    είμαι η μισή αρχοντία?? lapsus λόλα, lapsus,

    ειλικρινά πάντως σχεδόν θα αρχίσω να πιστεύω πως το πρωκτικό σεξ είναι κάτι που το κανετε μετά από εγγραφη προειδοποίηση.

    Σαν να μου λέτε ααα , εγώ πίπα παίρνω μόνο όταν έχει βγει απο το μπάνιο ο/η άλλος. Δηλαδη πραγματι καλό είναι να κάνει μπάνιο ο άνθρωπος όπως καλό είναι να έχει και καθαρό εντεράκι όταν θέλουμε να του πηδήξουμε τον κώλο, αλλά δεν μπορώ να μην διακρίνω τον φετιχισμό του κλύσματος σε όσους το βρίσκουν "απαραίτητη προϋποθεση".

    και μιρέλα υπό κ/σ δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάνουμε κλύσματα. εάν θέλουμε να λειτουργει το έντερο μας ας φροντίσουμε να τρώμε πολλές ίνες.
     
  8. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Enema (Κλύσμα)

    Θα συμφωνήσω με το Mesodo.
    Το αυθόρμητο είναι όμορφο και ας είναι και βρώμικο.
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Enema (Κλύσμα)

    Με δηλωση του νομου 105 και το γνησιο της υπογραφης   
     
  10. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Enema (Κλύσμα)

    που υπογράφω είπαμε??
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Enema (Κλύσμα)

    Μαντεψε..
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor