Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extrakavantza BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Ιόλη, στις 8 Μαϊου 2015.

  1. Ιόλη

    Ιόλη New Member

    Extrakavantza Web Internet Radio
    Ο Master John Lord
    Και η σκλαβα Του θα ειναι εδω ζωντανα την Παρασκευη 15/5 και ώρα 23:30 θα Μ/μιλησουν για το BDSM.

    Το Extrakavantza γιατί διαθέτει δικό του ιδιόκτητο studio με υπερσύγχρονα μηχανήματα εικόνας ήχου φωτισμού!!!Γιατί είναι το μόνο που το ακούτε με απίστευτο ήχο 320kbps και ποιότητα εικόνας HD 720p με 5 digital cam!!!!!Γιατί είναι το μόνο που παίζει 24 ώρες μουσική Live από το Youtube και από το Facebook με εικόνα HD!!!!Γιατί είναι το μόνο που κάνει event με καυτές παρουσίες !!!
    1.http://www.extrakavantza.com/studio-live.html
    2.https://www.facebook.com/extrakakantza/app_212104595551052
    3.
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    καλή αρχή,
    σε διορθώνω μόνο εδώ,
    ούτε το μόνο είναι που ο παραγωγός βάζει λίστα,
    ούτε παρέχει ποιότητα HD σε όλα τα vids το youtube  
     
  3. Ρε, άσε τσου άνθρωπες να κάνουν σωστά την διαφήμισή τους.
    Εσύ τι περιμένεις να πει πχ η Κόκα Κόλα, ότι υπάρχουν κι άλλα αναψυκτικά πέρα από εκείνη?
    Μοναδικά, γαμάτα, αποκλειστικά και μπούρου-μπούρου.
    Cheers
     
  4. Καλη αρχή αλλα εγω θα πρώτημουσα τα μαθήματακια λαιβ κ οχι για μάθηση αλλα για περοσωτερη εμπορεία
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Τη πατέντα με τις μάσκες και το μεσαιωνικό ντεκόρ στη δρακοφωλια άλλος δε το χει κατοχυρωμένο ; Εκτός κι αν παραχώρησε το dungeon του και αλλού.
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    ...φίλε μου θυμίζεις τον αδερφό μου
     
  7. Γιατι τον αδελφό σου ; Τι όμιο εχουμε δηλ;
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Αχ, πόσο ζεσταίνεται η θανασσοκαρδούλα με τέτοια unintentional truth-puns...
     
  9. Λες να το βγαλε φωτοτυπία?
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Well i dont really care, but i am a little bit curious!
     
  11. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat


    Πόνεσαν τα μάτια μου...  
     
  12. Ιόλη

    Ιόλη New Member

    Ε/εμείς απλά την φωτογραφία Μ/μας χρησιμοποιήσαμε.