Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Απριλίου 2006.

  1. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Μακάρι να ήσουν εσύ λατρεμένε.... αλλά πού τέτοια τύχη!
     
  2. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!


    Ωραία τιμωρία... λοιπόν, αφού το κουρέψεις το αυγό, πλύνε το καλά, και βάλτο στο κρεβάτι (άψητο). Θα κοιμηθείς όλη νύχτα μπρούμυτα, με το αυγό ίσα να ακουμπά τον αφαλό σου. Αν ξυπνήσεις το πρωί και έχει σπάσει, τότε καλύτερα να αυτοκτονήσεις. Αν δεν έχει σπάσει, στείλε μου το βιντεάκι της ολονυχτίας ως απόδειξη και φτιάξε βαλίτσες γιατί σε παντρεύομαι!

    Σημείωση : μή βάλεις κανένα από τα ψεύτικα. Ως κάτοχος μίνι αυγοπαραγωγικής μονάδας, έχω την ικανότητα να ξεχωρίζω οπτικά τα αληθινά από τα ψεύτικα.
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Έχεις δίκιο γλυκειά μου Αμαζόνα.
    Δεν ήμουν εγώ!
    Κοίταξα το ημερολόγιο μου και διαπίστωσα ότι εκείνη την εποχή νοσηλευόμουν για το γνωστό μου αλτσχάϊμερ.
     
    Last edited: 5 Ιουνίου 2006
  4. savra

    savra Guest

    Και έβλεπε το αμάξι να φεύγει. Αυτή όταν κοίταξε στο καθρεφτάκι τον αυνανιστή με το εσώρουχο, δεν πρόσεξε την νταλίκα που κινούνταν με 120 χλμ την ώρα και την έκανε κιμά σε δευτερόλεπτα την ίδια στιγμή κυριολεκτικά της εκσπερμάτωσής του.
    "Τι είδα?" σκέφτηκε.
    Ο οδηγός νταλίκας έψαχνε να βρει πυροσβεστήρα μπας και προλάβει κάποιο τμήμα του κορμιού της να περισώσει για να της προσφερθεί σωστή ταφή.
    Πήγα να το δω από κοντά. Ο αυνανιστής είχε εξαφανιστεί. Ο νταλικέρης δεν κατάλαβε από που ήρθε αυτή. Ούτε καρχαρίας να την έτρωγε.
     
    Last edited by a moderator: 25 Φεβρουαρίου 2007