Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  3. pan_geor

    pan_geor New Member

  4. pan_geor

    pan_geor New Member

     

    Χωρίς ανάσα!
     
  5. pan_geor

    pan_geor New Member

  6. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    IS THIS ANNA FUCKING GOLD??? Είναι η πρώτη φορά που είδα τέτοιου είδους πορνό, ήμουν πολυ μικροτερος τοτε, ίσως και η οριστική μου μεταστροφή σε αυτό που είμαι τώρα (if you are ever to watch this Anna, thank you from the bottom of my heart)      
    Θα μπορούσε να γίνει λίγο πιο ξεκούραστο γι αυτήν - και αγωνιώδες γι αυτόν (it s called face - sitting, άλλωστε)  
     
  7. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Τρελαίνομαι για αυτή την τριπλή ευχαρίστηση
     
  8. TO FACESITTING ειναι πολυ! ερωτικο! μου αρεσει! πολυ! η αισθηση εναs αντραs να γευεται τα υγρα μου και ταυτοχρονα να χαιδευει τα μπουτια μου ενω εγω κανω μασαζ στο πεοs του.....  
     
  9. Συμφωνω στο πρωτο που ποσταρεs δεν θεωρω οτι ειναι τροποs ταπεινωσηs για εναν αντρα ισα-ισα αυτο δειχνει οτι ποθει πολυ! μια γυναικα και ειναι κατι που απολαμβανει εναs υποτακτικοs αλλα! και εναs κυριαρχοs αντραs!.....
     
  10. δηλαδη το εχεις δοκιμασει? χλωμο το κοβω.δεν εισαι για τετοια εσυ.!!! εισαι πολυ σοφτ
     
  11. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απωθητικό.! Παρεμποδίζει το κάπνισμα σε μια ερωτική συνεδρίαση.
     
  12. Γαμάει.Δεν ξέρω πως αλλιώς να το εκφράσω