Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν κατάλαβα, από που και ως που είναι μόνο για subs να γεύεσαι ένα ζουμερό μουνάκι και ένα υπέροχο κωλαράκι;

    Και γιατί είναι ταπείνωση να είναι καθισμένη πάνω σου και να τη γλείφεις και με το δάχτυλο να της τον ανοίγεις ετοιμάζοντάς την για χρήση...

    Τα καλύτερα δαγκώματα στα κωλομέρια εκεί γίνονται.

    Οκ, όπως σωστά παρατήρησε ο @Sado_M δεν μπορείς να καπνίσεις έτσι, αλλά δε γαμιέται... όπως λέει και το ρητό τα τρία καλύτερα πράγματα στον κόσμο είναι το ποτό πριν και το τσιγάρο μετά.
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Σούχω πει τις ιστορίες με παλαιοαφεντοκυριαρχομαστεροκύριους που δεν έγλειφαν μ'νί, διότι ως πρακτική δεν συνάδει με μαστεροβγιουνιβερσιλίκια..?
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και μου τό λεγαν οι φίλοι μου όταν γνώρισα την @Keiko Mika: Arioch πρόσεχε, αυτή μέχρι και μουνί θα σε βάλει να γλείψεις καθισμένη πάνω σου.

    Πού μυαλά εγώ.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Οι φίλοι μου, μού τόχαν πει
    γλείφε ρε Γιάννη την Μιμή...
    και όσο την γλείφεις πιο καλά
    δεν πρόκειται να κουνηθεί...
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ... καλά το είχε πει ο Χάρυ Κλυν... θα τ' αγαπήσει σα δικό του!

    Η ιστορία μας είναι φανταστική και τα ονόματα τυχαία...

    ...ΔΕΝ!
     
  6. dark_princess

    dark_princess Regular Member


    για μουστακι τιποτα ε;
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ούτε κουβέντα!
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ωραιο το facesitting. Απολαμβάνουν κ οι 2 εξισου.
     
  9. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    ...και να σου κλάσει μία εκείνη την ώρα ο ωραίος πισινός! Μούρλια!
     
  10. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  11. το facesitting ειναι εναs ωραιοs! ερωτικοs τροποs εκφρασηs! MOY ΑΡΕΣΕΙ!