Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

FAKE LIMP FETISH OR REAl ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος extremakis, στις 30 Μαρτίου 2017.

  1. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    Αν σας ελεγε καποιος να επιδοθειτε σε limp fetish φαση μαζι του ...τι θα προτιμουσατε ? Να κανατε κατι σε real οπου θα εισασταν πραγματικα limp ή σε προσποιητο οπου και καλα θα προσπαθουσατε να παιξετε την limp με ρεαλισμο ? Σας ετυχε ποτε τετοια προκληση ? Αν ναι...τι πραξατε απο τα δυο ?
     
  2. Panas

    Panas New Member

    Τι ειναι το limp, καταρχην;
     
  3. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    Σας βρισκω αδιαβαστους....
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Όταν κάποιος αρέσκεται στο να κάνει σεξ με ένα άτομο σε ελαφριά κατάσταση ύπνου ή σε λήθαργο (ανάλογα τις προτιμήσεις) .
    Αν δε κάνω λάθος .
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πολυ καλη σκεψη αν και μαρεσει πολυ μισοκοιμόμενος να με ξυπνανε με μπον μπον.
     
  6. gazza

    gazza Regular Member

    Μονο εγω θα αντιδρουσα ασχημα αν με ξυπνουσε ετσι;;;; 
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Φυσικά και Όχι!

    ΥΓ: Εκτός αν έφερνε μαζί τον καφέ που προτιμάω καθώς και το πακέτο με τα τσιγάρα ..
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εχεις ξαναβάλει ίδο θέμα παλιότερα η εγω έφαγα deja vu?
     
  9. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    Παρομοιο..οχι το ιδιο. Παντως το γενικο θεμα ηταν οντως το ιδιο. Μπραβο σου . Εχεις γερη μνημη.
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Μπα, σε όποιον αρέσει μια χαρά και μαζί του.

    Εμένα όμως μου αρέσει ζωηρή να σπαρταράει από ζωντάνια και ενέργεια. Να ξεχειλίζει.
     
    Last edited: 30 Μαρτίου 2017
  11. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Βασικά μου έχει τύχει άνθρωπος που προφανώς του άρεσε κάτι τέτοιο αλλά δεν το είχε ζητήσει και προσπαθούσε να το "δημιουργήσει". Όχι ναρκώνοντάς με, αν γινόταν κάτι τέτοιο δίχως τη συναίνεσή μου θα βρισκόμασταν μετά στο Ηθών, αλλά είχε κόλλημα να θέλει να εκφράζεται ερωτικά ενώ κοιμόμουν και να με παροτρύνει να μην ξυπνήσω.
    Για μένα δεν αποτέλεσε πρόκληση αλλά ενόχληση.
    Οποτε θεωρώ οτι δε θα μπορούσα να παίξω την "λιπόθυμη" με ρεαλισμό αλλά ούτε και τελικώς θα το ήθελα.

    Μου αρέσει να με ξυπνάνε για σεξ, μου αρέσει επίσης να ξυπνάω τον άλλον για σεξ αλλά το key word ειναι το -ξυπνάω- ... Δηλαδή μου αρέσει να δω τον άλλον να περάσει από την χαλαρή του φάση στην εγρήγορση και στη δράση. Αποτελεί δηλαδή πρόκληση τόσο ο τρόπος που θα το κάνεις ώστε να μη γίνει ενοχλητικός όσο και οτι ο άλλος "θυσιάζει" ύπνο/χαλάρωση κλπ για να ανταποκριθεί και να παίξει.
     
  12. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Real, είναι τέλειο ! Και από τις δύο πλευρές Αν το δεις