Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

FAKE LIMP FETISH OR REAl ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος extremakis, στις 30 Μαρτίου 2017.

  1. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    αν , οπως λες , θα ειχες την καλη διαθεση να το προσπαθησεις, ισως αρχικα να σου ερχοταν νευρικο γελιο, στην πορεια ομως......μετα απο μια, δυο , τρεις φορες...πιστευω πως δεν θα ειχες προβλημα. θα το συνηθηζες. Δεν γνωριζω το μεγεθος του υποκριτικου σου ταλεντου, ουτε της φαντασιας σου...αλλά πως θα πιστευες οτι θα επαιζες την αναισθητη ? Για πχ...πως θα ειχες τα ματια σου, το στομα σου, την ποζα του σωματος σου...?
     
  2. dark_princess

    dark_princess Regular Member


    Γιατι να ειναι κακος ο κοσμος και να μην αφηνει τον αλλο να κοιμηθει....;

    Παιδια ο υπνος ειναι ιερος!!!
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Κλειστά μάτια ,μισάνοιχτο στόμα ,μπρουμυτα ξαπλωμένη το αριστερο χερι στο υψος του κεφαλιου μου να εξεχει απο τον αγκωνα και κατω απτο κρεβατι.Το δεξι χερι να κοιταζει προς τα κατω να ακουμπαει το πατωμα, ο καρπος να λυγιζει ,τα ποδια ευθεια κατω και τα δυο πανω στο κρεβατι το δεξι να εξεχει λιγο η πατουσα απτο κρεβατι
     
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τώρα λιποθυμώ εγώ....
    Πςςς τι περιγραφή αδερφάκι μου.....  
     
  5. Σαλάκι στο μαξιλάρι να έχει βραχεί ο μάγουλος να έχει μουλιάσει?! Όχι ε?!
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    κρεατάκια έχεις;
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Μαγουλάκχια!  
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    είναι για την έκπληξη. πού θα διαλέξει να αποπειραθεί;
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ο ύπνος του Μάστερ είναι ιερός.

    Άπαντα λοιπά είναι προαιρετικά.
     
    Last edited by a moderator: 29 Απριλίου 2017
  10. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    τελεια περιγραφη ! μπραβο ! βλεπω πως το χεις !
     
  11. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    Η αγαπημενη μου ποζα..... ανασκελα, το κεφαλι λιγο στο πλαι ή και στην ευθεια, το ενα χερι λυγισμενο και προς τα πανω οχι κολλημενο με το σωμα, το αλλο χερι προς τα κατω στην ευθεια, το ενα ποδι πολυ λυγισμενο προς τα μεσα και το αλλο ποδι στην ευθεια.
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ωραίο δηλαδη τα πόδια αν καταλαβα να σχηματίζουν ένα "4"?