Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Female Chastity Belt ποια να αγοράσω?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος jim28, στις 19 Νοεμβρίου 2016.

  1. jim28

    jim28 Regular Member

    Καλησπέρα συμφορουμίτες,



    σκοπός του παρόντος είναι να ρωτήσω εαν κάποιος έχει πραγματική εμπειρία και θέλει να μου την μεταφέρει με την χρήση γυναικείας ζώνης αγνότητας.

    Με μια υποτακτική μου θα φιλοξενηθεί για μια εβδομάδα στο σπίτι μου και έχει ενημερωθεί οτι θα πρέπει να φοράει την εν λόγω ζώνη για μακρύ χρονικό διάστημα. Θα την φοράει και όσο εγω εργάζομαι και όταν φεύγει απο το σπίτι μου για να πάει κάπου. Θα της την λύνω μόνο για σεξ και καθαριότητα. Η αλήθεια είναι πιο παλιά έχω παίξει με τέτοιο αξεσουάρ δεν το φόραγε όμως για μεγάλο χρονικό διάστημα. Βλέπω ζώνες στην ιντερνετική αγορά αλλά με προβλήματίζει το γεγονός να μπορεί να αφοδεύσει όταν είναι κάπου εξω μονη με ανεση και υγειινη.

    Εάν κάποιος κάποια έχει παρόμοια εμπειρία θα εκτιμήσω να μου πει πιο μοντέλο ζώνης είχε αγοράσει.
     
  2. e3ereynitis

    e3ereynitis New Member

    Ενδιαφερουσα ερωτηση...........
    Ας απαντησουν αυτοι,-ες που γνωριζουν, please
     
  3. jim28

    jim28 Regular Member

  4. e3ereynitis

    e3ereynitis New Member

    Ωραιος !!!!!
    Απο την συγκεκριμενη ιστοσελιδα την αγορασες ?
     
  5. jim28

    jim28 Regular Member

    ναι...ασε την πατησα....πληρωσα δασμους...
     
  6. e3ereynitis

    e3ereynitis New Member

    χμμμμμμ, μπορουμε να την βρουμε εδω Ελλαδα ?